خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 127 از 227 نخستنخست ... 27117126127128137 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,891 به 1,905 از 3400
    1. Top | #1891
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط coldmusic نمایش پست ها
      دوستان لطفا از راهنمایی دریغ نفرمایید
      با تشکر
      تویه دفترچه انتخاب رشته و همینطور ثبت نام کنکور 94 نوشته .. فکر میکنم ارشدا کلا فقط بتونن پردیسایه خود گردان انتخاب کنن و دانشگاه آزاد... البته میتونی سوالتو تویه سیستم پاسخ گویی سازمان سنجشم مطرح کنی

2. Top | #1892
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها
      وزیر بهداشت از برچیده شدن دوره طرح خدمت پزشکی معروف به "طرح اجباری پزشکان" طی ۱۰ سال آینده خبر داد.

به گزارش جهان به نقل از تسنیم، دوره طرح خدمت پزشکی که پزشکان در کلمه ای کوتاه به آن "طرح" می‌گویند، فقط مختص فارغ التحصیلان پزشکی است و در ایران کمتر فارغ التحصیلان رشته‌های دیگر به گذراندن "طرح" اجبار می‌شوند، حال طرح به معنای آن است که گروه‌های پزشکی در مقاطع مختلف از جمله پزشکی، دستیاری و فوق تخصصی باید یک زمان مشخص که غالباً ۲۴ ماه است را در مناطق محروم بگذارنند، براین اساس اگر یک فرد بخواهد مقاطع پزشکی، دستیاری و فوق تخصصی را با احتساب سال‌های آموزش بگذارند در پایان این سه مقطع باید بین ۶ تا ۸ سال نیز در مناطق محروم خدمت کند.

در این رابطه سید حسن هاشمی وزیر بهداشت از جمله مسئولانی به حساب می‌آید که مدت‌هاست مسئله حذف طرح پزشکی را مطرح کرده است، براین اساس وی درباره زمان شدن حذف "طرح" که به اجباری نیز معروف است و در نهایت ارائه طرحی جایگزین برای آن به تسنیم گفت‌: ما معتقد هستیم که "طرح" باید از طریق بومی گزینی به تدریج رقیق و در نهایت برداشته شود، مگر اینکه برای افزایش مهارت؛ بخشی از آموزش دوره طب عمومی لحاظ شود.

وزیر بهداشت در توضیح بیشتر ادامه داد: بنابراین در دراز مدت تصور می‌کنم نباید دیگر طرح اجباری پزشکان داشته باشیم تا مشکلاتی که این طرح اجباری برای پزشکان جوان ایجاد می‌کند، برطرف شود.

هاشمی درباره اینکه آیا قصد دارید طرح اجباری پزشکان را طی مدت وزارت خودتان حذف کنید؟ و آیا احتیاج به تصویب و یا اصلاح قانونی در مجلس دارد؟ عنوان کرد: خیر، دوره ما که دو سال بیشتر نمانده است، از آن طرف نیز فعلاً نیاز به تصویب قانون در مجلس نیست.

وزیر بهداشت در نهایت خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود در مدت ۱۰ سال آینده به تدریج طرح اجباری پزشکان رقیق و امیدواریم دولت‌های بعدی آن را حذف کنند.

منبع:جهان نيوز - هاشمی: اجباری پزشکان حذف می شود

یعنی این اجرایی خواهد شد تا وقتی ما پزشکی عمومی بگیریم؟!!!
      الان شما خواشحالید؟
      عزیزم این به این معنیه که اگه قبلا بعد طرح میرفتی جای دیگه دیگه الان یک کاری میکنند تا آخر عمر همونجا باشی! اصلا از اول همونجا باشی و بمانی و .....
      ماییم و رخ یار دل آرام و دگر هیچ... ما راست همین حاصل ایام و دگر هیچ

3. Top | #1893
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط معلم نمایش پست ها
      خوش به حالتون که همسرتون پشتیبانتون هست.واقعا قدر بدونین.توی خانواده ما برادر،خواهر،مادر و پدر کلا به من میگن تو چقدر توی توهمی پزشکی میخوای چیکار.برو زن بگیر زندگیتو بکن و و و و کلا روی مخم هستن
      واقعا من باید دست پدر و مادرمو ببوسم چون اگر حمایتهاشون نبود و اگر صبوریهای همسرم نبود واقعا موفق نمیشدم.ولی برای ازدواج عجله نکنید بذارید اول رشته مورد علاقتون قبول بشید بعدا کیسهای ازدواجتون از زمین تا اسمون تغییر میکنن در اینجور مواقع باید یک گوش در باشه یکی دروازه ...

4. Top | #1894
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط raheleh نمایش پست ها
      واقعا من باید دست پدر و مادرمو ببوسم چون اگر حمایتهاشون نبود و اگر صبوریهای همسرم نبود واقعا موفق نمیشدم.ولی برای ازدواج عجله نکنید بذارید اول رشته مورد علاقتون قبول بشید بعدا کیسهای ازدواجتون از زمین تا اسمون تغییر میکنن در اینجور مواقع باید یک گوش در باشه یکی دروازه ...

درود به سخنت.
      رفع اسپم:
      پزشکی از دامپزشکی بهتره

5. Top | #1895
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یکی از دوستام امروز از دانشگاه علوم پزشکی پرسید !!! گفت 12 تومنش کردن از امسال !!!

6. Top | #1896
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط معلم نمایش پست ها
      خوش به حالتون که همسرتون پشتیبانتون هست.واقعا قدر بدونین.توی خانواده ما برادر،خواهر،مادر و پدر کلا به من میگن تو چقدر توی توهمی پزشکی میخوای چیکار.برو زن بگیر زندگیتو بکن و و و و کلا روی مخم هستن
      دقیقا منم همین مشکل رو دارم ؛ قبل از کنکور هم مخالف بودن ولی حالا که جوابا اومده و من تصمیم گرفتم امسالم کنکور بدم خیلی این مخالفت ها شدت گرفته ، هر روز دعوا و اعصاب خوردی ؛ ولی من تصمیمو گرفتم هدفم مهم تر از این کارهاست

7. Top | #1897
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط siavash123 نمایش پست ها
      یکی از دوستام امروز از دانشگاه علوم پزشکی پرسید !!! گفت 12 تومنش کردن از امسال !!!
      واقعا که همینکارا رو میکنن که ادمهای مستعد خونه نشین میشن و از اون طرف دانشگاهها یه مشت دکتر بی سواد تحویل جامعه میدن ( همه ی دکترها رو نمیگمااا حالا نیاین یه وقت فحش بدید)

8. Top | #1898
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HANA199665 نمایش پست ها
      تو انجمن کسیو داریم که ژنتیک یا پرستاری بخونه برا 95بخاد کنکور بده؟
      سلام من سال 93پرستاریو تموم کردم الانم طرحمو 5ماهه که شروع کردم سوالی داری در خدمتم

9. Top | #1899
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نگین71 نمایش پست ها
      سلام من سال 93پرستاریو تموم کردم الانم طرحمو 5ماهه که شروع کردم سوالی داری در خدمتم
      سلام
      حقوق چقدر میگیری؟
      مشاور

10. Top | #1900
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام منم میخوام برای،کنکور 95 یا 96 بخونم ، در واقع نمیخوام استرس داشته باشم .
      رشتم ریاضی بوده سابقا .

11. Top | #1901
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط setarehshab نمایش پست ها
      سلام منم میخوام برای،کنکور 95 یا 96 بخونم ، در واقع نمیخوام استرس داشته باشم .
      رشتم ریاضی بوده سابقا .
      انشالله موفق باشی
      مشاور

12. Top | #1902
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون خانوم راحله رتبشون چند شده لنگار رتبه خوبی اوردن؟؟؟

میشه بقیه از نحوه خوندنشون بگن

راستش من مرددم کلاس تقویتی برم یا نه

از طرفی دوست ندارم قاطیه بچه های 17 18 ساله بشم ، البته سنم بالا نیس ولی خب انگار ادم استرس میگیره

13. Top | #1903
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط setarehshab نمایش پست ها
      ممنون خانوم راحله رتبشون چند شده لنگار رتبه خوبی اوردن؟؟؟

میشه بقیه از نحوه خوندنشون بگن

راستش من مرددم کلاس تقویتی برم یا نه

از طرفی دوست ندارم قاطیه بچه های 17 18 ساله بشم ، البته سنم بالا نیس ولی خب انگار ادم استرس میگیره
      رتبه من ۱۴۰۰ شد ولی مثلا اقای معلم رتبه ۳۰۰ اوردن خیلی بی انصافیه نتونن برن دانشگاه.
      من کلاس نکته و تست عمارلو رفتم هیچکدوم نفهمیدن ده سال ازشون بزرگترم فکر میکردن پیش دانشگاهی هستم...شما لو ندی کسی متوجه نمیشه

14. Top | #1904
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درصداتونو میشه بگی راحله جون
      منطقه یکی
      خیلی عالیه که

کلاس نکته و تست ش کجاس یکم اطلاعات میدین مرسی

منم قیافم ظاهری الان فکر میکنن هفتادیم ولی خب ادم استرس میگیره نمیدونم

15. Top | #1905
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما با این رتبه قطعا ازاد میارین هرجا ک بخواین
      ولی اگه پزشکی دوست دارین چرا نمیرین
      اون 6 7 سال هم زود میگذرهههههه

اقای معلم بهتون تبریک میگم
      راسی شماها ازمونم میرفتین

صفحه 127 از 227 نخستنخست ... 27117126127128137 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فیزیک، فارغ، قبلی، لیسانس، لیسانسه، مهسا، موقع، مورد، میخوام، میخواستم، میشم، متولد، متاسفانه، مجدد، مخصوص، مسئولین، مشکل، مشتاق، مطالعه، معدل، چند، چی، نیست، نداره، نسبت، چشم، چطور، نظام، نظام وظیفه، همچین، همین، هوش، ها، های، هایی، هدف، هست، ولی، واسم، واسه، وحشتناک، وسط، وظیفه، یه، یاد، کمین، کنین، کنید، کنکور، کنکور 94، کنکور 95، کنار، که، کاری، کتاب، گل، گوش، پیش، پارسال، پزشکی، پست، پشت کنکوری، آقا، آمار، آوردن، آزمونای، آزمایشی، آزاد، افتاد، الان، التحصیلان، امسال، انگیزه، اول، این، اینه، اینکه، اگه، ادامه، ادغام، استقبال، اصلا، بچه، به، بهمون، بهتره، بودم، بیاریم، بگیرم، بالا، بالاتر، باهم، باشه، باشیم، ببینیم، بدم، بدو، بدین، بدید، برای، برسیم، بزنن، بزنیم، بزنین، بشم، تموم، تا، تایپیک، تاپیک، تاپیکی، جلو، جوری، جا، جدید، حالا، حرکت، خواستن، خوبه، خوبی، خوش، خب، دندون، دوم، دوره، دوستان، دینی، دیپ، دانشگاه، داوطلب، دارم، دارو، داریم، داشتم، داشته، در، درس، دستتون، رو، روز، راه، راهنمایی، رایگان، رشته، زور، زیاد، زبان، زدم، سنجش، سوی، سوال، سال، سازمان، سازمان سنجش، سر، شیمی، شد، شده، صنایع، صورت، ضمن، ضد، طور، علی، علاقتون، عربی، عشق، غذایی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن