خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 103 از 227 نخستنخست ... 393102103104113203 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,531 به 1,545 از 3400
    1. Top | #1531
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یعنی ما که دلممون 84 و ماقبل است و رشته هم تجربی بوده نمیشه باز دیپلم گرفت اخه دیپلم ما خیلی سال میگذره

2. Top | #1532
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elaheee نمایش پست ها
      یعنی ما که دلممون 84 و ماقبل است و رشته هم تجربی بوده نمیشه باز دیپلم گرفت اخه دیپلم ما خیلی سال میگذره

شما اصلا شامل سوابق تحصیلی نمیشین که بخواین دیپ مجدد بگیرین
      کنکور شما از 100 حسابه
      مشاور

3. Top | #1533
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یعنی اینکه از 100حساب میشه خوبه واسه ما یا بد؟اگه بده نمیشه دیپلم مجدد بگیرم

4. Top | #1534
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      به نظرم که خوبه.دیپلم چه سالی هستید؟
      ?

5. Top | #1535
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      82 دیپلممو گرفتم

6. Top | #1536
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      82 دیپلممو گرفتم
      منم 82 گرفتم پس هم دوره هستیم
      ?

7. Top | #1537
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      امستل خوندم ولی خوب انگار بد خوتدم به هیچ وجه هم نمیخام کنار بکشم ،به نظرتون اگه فیزیولوژی علوم پایه رو بخونیم کمک نمیکنه به زیستمونب

8. Top | #1538
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      امستل خوندم ولی خوب انگار بد خوتدم به هیچ وجه هم نمیخام کنار بکشم ،به نظرتون اگه فیزیولوژی علوم پایه رو بخونیم کمک نمیکنه به زیستمونب
      منم هوشبری هستم امسالم خوندم خوبم خوندم ولی کمی بد شد ازمونم.فیزیو تو زیست دوم کمی کمک میکنه ولی بدبختی اینه که تو زیست دیگه علم روز دنیا مهم نیست خود کتاب زیست مهمه با قیداش
      ?

9. Top | #1539
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

خوبه
      مشاور

10. Top | #1540
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      والا من کل کتابو حفظ بودم همشو هم میتونستم ربط بدم و استنباط کنم ولی نتونستم جواب بدم خیلی وقت کم اوردم خیلی شراسط ازمون بد بود تو حوزه ما وقتی دفترچه اختصاصی رو دادن گفتن هرکیی میخواد بلند شه کلا نظم حوزه به هم ریخت -تو کلاس فقط من موندم

11. Top | #1541
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اصلا دست و دلم به کتاب نمیره نمیدونم چکار کنم اخه اگه قرار بود با کتاب درصد خوب بزنم که امسال میزدم

12. Top | #1542
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اصلا دست و دلم به کتاب نمیره نمیدونم چکار کنم اخه اگه قرار بود با کتاب درصد خوب بزنم که امسال میزدم
      کلا کنکور ریسکه شدید ولی اگه در توانت هست باز بخون ولی راه پارسالو اگه بری به همین نتیجه میرسی اشتباهاتتو پیدا کن
      ?

13. Top | #1543
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرتون ارزششو داره امسال رو کلا برم تهران کلاس بگیرم

14. Top | #1544
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به نظرتون ارزششو داره امسال رو کلا برم تهران کلاس بگیرم
      الهه جون میشه بگی پارسال کلا چی خوندی چه جور خوندی که اشتباهاتتو دوستان صاحب نظر بگن....

15. Top | #1545
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فیزیک که کاج رو خوندم البته مبحثی -شیمی هم مبتکران و ازمونای فار -ریاضی که اصلا نخوندم -زیست کتاب درسی و الگوو گاج-عمومی هامو کلا راضی بودم مشکلی ندارم باهاشون-من حتی ازمونای بیوماز هم شرکت کردم ولی سوالای کنکور سبکش فرق میکرد با اوناو

صفحه 103 از 227 نخستنخست ... 393102103104113203 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 31 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 31 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فیزیک، فارغ، قبلی، لیسانس، لیسانسه، مهسا، موقع، مورد، میخوام، میخواستم، میشم، متولد، متاسفانه، مجدد، مخصوص، مسئولین، مشکل، مشتاق، مطالعه، معدل، چند، چی، نیست، نداره، نسبت، چشم، چطور، نظام، نظام وظیفه، همچین، همین، هوش، ها، های، هایی، هدف، هست، ولی، واسم، واسه، وحشتناک، وسط، وظیفه، یه، یاد، کمین، کنین، کنید، کنکور، کنکور 94، کنکور 95، کنار، که، کاری، کتاب، گل، گوش، پیش، پارسال، پزشکی، پست، پشت کنکوری، آقا، آمار، آوردن، آزمونای، آزمایشی، آزاد، افتاد، الان، التحصیلان، امسال، انگیزه، اول، این، اینه، اینکه، اگه، ادامه، ادغام، استقبال، اصلا، بچه، به، بهمون، بهتره، بودم، بیاریم، بگیرم، بالا، بالاتر، باهم، باشه، باشیم، ببینیم، بدم، بدو، بدین، بدید، برای، برسیم، بزنن، بزنیم، بزنین، بشم، تموم، تا، تایپیک، تاپیک، تاپیکی، جلو، جوری، جا، جدید، حالا، حرکت، خواستن، خوبه، خوبی، خوش، خب، دندون، دوم، دوره، دوستان، دینی، دیپ، دانشگاه، داوطلب، دارم، دارو، داریم، داشتم، داشته، در، درس، دستتون، رو، روز، راه، راهنمایی، رایگان، رشته، زور، زیاد، زبان، زدم، سنجش، سوی، سوال، سال، سازمان، سازمان سنجش، سر، شیمی، شد، شده، صنایع، صورت، ضمن، ضد، طور، علی، علاقتون، عربی، عشق، غذایی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن