خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: شروع هدفمند

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

شروع هدفمند

سلام دوستان .من تازه عضو شدم ببخشید از راه نرسیده تاپیک زدم!
      راستش امسال میرم سال دوم و سال اول و زیاد جدی نگرفتم و کم کاری (البته نسبت به تست)کردم.اما از این تابستون می خوام شروع کنم نظرتون راجب به اینکه چه جوری شروع کنم و صدر در صد در مورد اینکه چه آزمون هایی رو شرکت کنم چیه؟ممنون

*looking for..
      **in niz bogzarad

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      احسنت که میخوای درس بخونی.
      راجع به تست اصلا نگران نباش لازم نیست الآن تست بزنی.
      ریاضی 2 و فیزیک 2 رو شروع کن از الآن روزی 2 ساعت ریاضی بخون 2 ساعت هم فیزیک اونم نه تستی و سوالات زماندار و ... آروم و با حوصله ادامه بده و سولات تشریحی و سخت حل کن.
      کتاب هم برای ریاضی اینا خوبن: مبتکران- نشر الگو- حتی ژرف اندیشان و دیگر کتابایی که اسمشو نشنیدی فقط مهم اینه که همه ی سوالاتش رو حل کنی و برنامه مرور داشته باشی
      برای فیزیک هم مبتکران(غلامعلی محمودزاده) خوبه. ساده و روان توضیح داده. (قبل از شروع هر کتاب مقدمش رو بخون)
      اگه به مدت دو هفته پیوسته روزی 4 ساعت خوندی و احساس کردی که بیشتر هم میتونی بخونی(احتمالش کمتر از 1 درصده) خبر کن بهت بگم چی بخونی.
      آزمون آزمایشی هم لازم نیست.

اما اگه کلا زیر بار حرفایی رفتی که باید تست بزنی و از الآن باید برا کنکور شروع کنی و این چرت و پرتا، همونطور بخون ولی دو سال دیگه متوجه میشی اشتباه کردی. درس رو برای لذت بردن بخون نه کنکور اینطور تو کنکور که هیچی ، توی المپیاد هم موفق میشی.(البته سال آخر فرق میکنه)

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      عربي سال اول باب هارو خوب بخون
      فيزيك سال اول دو فصل اخرش
      رياضي اتحاد ها
      اگرم ميري تجربي زيست دوم از نت دانلود كن پيشخواني كن

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Harir نمایش پست ها
      راستش امسال میرم سال دوم و سال اول و زیاد جدی نگرفتم و کم کاری (البته نسبت به تست)کردم.اما از این تابستون می خوام شروع کنم نظرتون راجب به اینکه چه جوری شروع کنم و صدر در صد در مورد اینکه چه آزمون هایی رو شرکت کنم چیه؟ممنون
      خیلی خوبه که بفکر کنکوری ولی بهترین کار این هست فقط دو فصل اخر فیزیک1 امسالتو بخونی(نور) ....همین ...و سعی کنی فقط و فقط به تست های همین دو فصل مسلط بشی ....باقی درسا رو بیخیال و از تابستونت لذت ببر ....اینو یادت باشه کنکور مهمه اما روزهای قشنگ نوجونیت مهمتره ........متعادل باش ...الان کاری زیادی برای کنکور از دستت برنمیاد و همینطور درسای سال اول دبیرستان جز همون دو فصل اخر فیزیک و به قول یکی از دوستان اتحادها بیشتر مهم نیست اون اتحادها هم هیچ وقت سوال مستقیم ازش تو کنکور نمیاد فقط باید بلدش باشی.....همین.........
      خدایا کمکمون کن

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      جالبه! عین همیم ؛)
      منم این سوالو یه هفته پیش مطرح کردم، بخونی بد نیس
      http://forum.konkur.in/thread11950.html

Sent from my C2105 using Tapatalk

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Harir نمایش پست ها
      سلام ... یه سرچ تو سایت بزن و روش های مطالعه ی مفهومی رو دانلود کن ...فعالیت و توجه در کلاس درس ، از مهمترین مراحل یادگیری صحیح هست ...
      به امتحانات مدرسه بها بده و براشون تلاش کن ... دروس هر روز رو همان روز مرور کن ... دروس روز بعد رو از قبل بخون و آماده باش جتی اگر امتحان نداشتی ...
      بجای تست ، حل تمرینات کتاب درسی و تمرینهای جزوتو دربرنامت قرار بده ... برای درس خوندنت برنامه ریزی کن و منظم بخون ... استراحت کافی یادت نره ... شب زنده داری ممنوع ... ورزش به افزایش تواناییت در یادگیری کمک میکنه ...
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون از همه پس فعلا بهتره به سال اول مسلط بشم؟در مورد آزمون های آزمایشی چطور شرکت کنم؟

*looking for..
      **in niz bogzarad

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن