خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: moallem

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Exclamation moallem

ye moalleme khube zist mikham plz komakam konid,bornak chetore?

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Lightbulb

سلام . بورناک کیه ( رمزه ؟)؟ تا تو کلاس معلم نشینی که خوب و بدش معلوم نمیشه چون هر کس یه سطح درسی داره و نسبت به اون یه انتظاراتی از کلاس .

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      bornak moalleme ziste

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من رشتم تجربی نیست ! ولی بچه ها از دکتر آرام فر تعریف میکنند ! دیگه نمیدونم ...
      عشــــــق ؛
      همین خنده های ساده توست . . . !

وقتی با تمام غصه هایت میخندی ؛
      تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      دکتر آرام فر بهترین استاد زیست شناسی کنکور هست البته کتاب خوندن را نباید فراموش کرد

موفق باشید...
      بدترین شرایط تو آرزوی یکی دیگه است، برای همه آرزوی معجزه میکنم...

اوساکار پادو نمیشه...! کسی خوشبختی رو به تو کادو نمیده...! بجنگ برا چیزی که میخوای...! بجنگ برا چیزی که میخوای

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay aslan fekresham nemitunam bokonam beshe moallemam khube?!!!! aslan

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      چیا باور نمیکنی؟؟؟؟؟؟؟؟

هر کسی سلیقه ای داره من به شخصه اگه قرار باشه در حضور کسی درس بخونم ایشون رو انتخاب میکنم

هر چند کتابای دیگران را هم میخونم و شاید خیلی سبز را بیشتر بخونم!!!!!!!!!!!!!! ولی توی جلسات حضوری آرامفر رو انتخاب میکنم
      بدترین شرایط تو آرزوی یکی دیگه است، برای همه آرزوی معجزه میکنم...

اوساکار پادو نمیشه...! کسی خوشبختی رو به تو کادو نمیده...! بجنگ برا چیزی که میخوای...! بجنگ برا چیزی که میخوای

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هیچ وقت به دنبال اسم و محبوبیت نباشید که فلانی گفت معلم خوبیه منم برم معلم خوب و بد رو خودتون میتونید تشخیص بدبد
      شاید یه دبیر به نظر شما خوب باشد ولی به نظر دیگری خوب نباشد و این هم به خاطر ارتباط برقرار کردن هر فرد با دبیران مختلف است
      نظر شخصی بنده این است که دبیرانی که زیاد به محبوبت می رسند دیگر مثل های سال های اول تدریس دل نمیسوزانند و فقط به نکته ها کفایت می کنند و کتابهای خود را معرفی میکنند
      دستانی که به سوی آسمان بلند میشوند هیچ گاه خالی بر نمی گردند.برای هر گونه مشاوره و برنامه ریزی رایگان ، معرفی بهترین منابع آموزشی کتب و سیدی های آموزشی با شماره 09381645169 تماس بگیرید.
      www.piruzanpub.ir

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن