خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

آیا این برنامه منطقیه؟؟؟؟؟؟؟؟

ببخشید من تصمیم گرفتم واسه زیست و شیمی برم کلاس برنامه رو که می بینم :
      شنبه-14:30-17:30زیست-17:30-19شیمی
      دوشنبه5/5-8/5شیمی
      چهارشنبه زیست 20:30-19
      حالا به غیر از اینا ریاضی و فیزیک و زبان هم دارم
      خلاصه کنم آیا امکان پذیره مثلا شنبه از ساعت 2/5تا 7/5سر کلاس باشم؟
      اخه کلاس ها فشرده س
      ویرایش توسط introvert : 27 خرداد 1393 در ساعت 18:27

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jasmine.lily نمایش پست ها
      ببخشید من تصمیم گرفتم واسه زیست 2 و شیمی 3برم کلاس برنامه رو که می بینم :
      دوشنبه5/5-8/5شیمی
      اخه کلاس ها فشرده س
      بهیچ وجه این مدت زمان واسه کلاس ، بازدهی لازم رو نداره ...
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بنظر منم منطقی نیست میدونی چرا؟ من پارسال ظهر دو تا کلاس کنکور فیزیک و ریاضی رو پشت سر هم داشتم ........به کلاس دومی که میرسید خسته میشدم فقط مطالب روی تخته رو کپی میکردم تو دفتر چون هیچ زمان هم بین کلاسامون نبود .............بنظرت بهتر نیست جای این همه کلاس کتابای تست رو بخونی و اگه تو درسی خیلی مشکل داری بری کلاس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یه چیز دیگه هم هست درسی مثل زیست بنظرم با وجود کتابای خوبی مثل الگو و همایش دیگه اصلا نیاز به کلاس نداره ..........همین دو تا کتاب رو بگیر الکی هم وقتو تو کلاسای زیست نگذرون ........یه چیزی میگم شاید الان اصلا متوجه نشی و 4تا حرفم تو دلت بهم بگی منتها حقیقته .....سعی کن بپذیریش........خیلی از این کلاسا به دردت نمیخوره شاید دبیرش معروف باه شاید پشت اسمش استاد پروازی باشه اما بدردت نمیخوره اینو بعد کنکور میفهمی که فقط پول الکی دادی ....اگه هنوز پیش نرفته باشی به محض شرو شدن مدرسه ....همه چی کن فیکون میشه چون نمیتونی بین این کلاسا و مدرسه تعادل برقرار کنی و سر کلاس خوابی...........تو کلاسای شیمی هم من بهت میگم قراره چی یادت بدن همه جا هم همینطوره اگه چیزی جز این بود بیا بگو ...........متن کتاب مبتکران رو دوباره توضیح میدن وقتی میشه خودت با کتاب تست عمیق تر یادش بگیری بنظر من نیاز به کلاس نیست ...........اما درباره ریاضی فیزیک خب خیلیا میرن چون درسای اسونی نیستن منتها من از همون کلاس ریاضی و فیزیکی هم که رفتم پشیمونم تو این کلاسا اگه بعد هر جلسه تست بزنی و درساشونو خوب بخونی همه چی حله اگه نخونی عاقبت خوبی در انتظارت نیست .....اینا تجربه من بودن و یه چیزی برای زیست اگه میخوای توش پیشرفت کنی تنها یه راه هست ...............کتاب همایش رو که گرفتی ببرش کتاب فروشی که برات سیمیش کنن و دوم و سومشو جدا کنن بعد لای هر برگش یه برگه سفید بذار بعد از هر کتاب تستی هر نکته ای میخونی تو اون برگه سفید ها بنویس.......دور تمام قید ها هم با خودکار قرمز تو همایش یه دایره بکش تا موقع مرور به چشمات بیاد ..........هر جمعه هم علاوه بر اینکه مرور درسای خونده شده هفته رو داری مرور زیستتو از جزوه ای که خودت از ترکیب کتاب همایش با نکات الگو و بقیه کتابا ساختی رو بخون ................این راهشه نه اینکه پاشی بری کلاس جزوه دست نویس و بعضا چاپی یه استاد دیگه رو بخونی .............باز هم نظر خودت شرطه کاری انجام بده که بعدا از انجام دادنش پشیمون نشی
      خدایا کمکمون کن

4. Top | #4
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببخشید من تصمیم گرفتم واسه زیست 2 و شیمی 3برم کلاس برنامه رو که می بینم :
      دوشنبه5/5-8/5شیمی
      اخه کلاس ها فشرده س
      واقعا خودت نمیتونی توخونه بخونی؟!زیست و شیمی رو بیخیال!!الان انقد دیگه کتابای آموزشی خوبی تو بازار هست که نیازی به کلاس های دیگه نیست.همون مدرسه اشکالاتت هم رفع میشه!!!
      ریاضی و فیریک رو هم دقیق نمیدونم!!!من خودم تو خونه بخونم راحت ترم!!!شاید مجبور بشی یه مطلب رو چند بار بخونی تا بفهمی ولی هم ارزش این فهمیدن بیشتر از لقمه ی آماده ی معلم هست و هم سرعتش بیشتر از کلاس هست!!!فقط به نظرم باید کتابای کمک آموزشی خوبی واسه این درس ها بگیری که هم خسته نشی و هم بتونی مطلب رو بفهمی!
      زبان رو هم اگه با هدف کنکور میخای بری نه!!بازم با یه کتاب کمک آموزشی میشه ردیفش کرد!!!ولی اگه واسه علاقت و اینکه بتونی از یادگیریش لذت ببری و کاریبه کنکور نداشته باشی خوبه!!!آخه روش آموزشزبان تو مدرسه ها با روش آموزش اون تو موسسه های مخصوص خیلی فرق داره!!
      گوش دادن به هر حرفی نمی صرفه
      رادیو زندگی رو موج منفی نمی چرخه

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با وجود این همه کتابهای کمک آموزشی خوب در بازار، نیازی به این همه کلاس نیست و حضور در کلاسهای زیاد کنکوری فقط باعث اتلاف وقت داوطلب کنکور می شود.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزيز،كلاس رو بايد درصورت احساس نياز بري،خيلي از مفاهيم بيس رو خودت براحتي مي توني بخوني واز كلاس جهت رفع اشكال استفاده كني.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنونم مامانم می گفت این چیزایی که شما گفتین
      باور كن كلاس رفتن تبديل به ي نوع اعتياد شده بين كنكوري ها كه احساس مي كنن از بقيه عقب ميفتن.اگر من جاي تو باشم اين يكسال،خيلي سفت و سخت و تك برنامه اي با ي ازمون پيش ميرم و موبه مو اجراش مي كردم.منابع محدود با دفعات دوره و مرور بسيار بالا و درنهايت كلاس براي رفع اشكال مباحث ٢يا٣ ازمون اخير يا يادگيري نواقص و مطالب نامفهوم=بهره وري ١٠٠٪ از وقت و انرژي.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اخه از این می ترسم که سال دیگه که امتحان نهایی دارم نرسم در طول سال بخونم
      من اصلا منظورتو درك نمي كنم.يعني فكر مي كني كلاس رفتن موجب پيشرفتت ميشه يا اتلاف وقتت؟؟؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)