خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشاوره و نظرات پیرامون کنکور95!(برنامه ریزی در تابستان)

به نام خدا

با سلام خدمت همگی ... این روزا خیلی مبینم که بحث ها یا پیرامون کنکوری های امساله (به حق) و یا نهایتش واسه سال بعد! از طرفی هم همیشه تاکید میکنید (کل جامعه مرتبط با کنکور) که سعی کنیم از همون سال های ابتدایی (یعنی دوم دبیرستان ) شروع به مطالعه کنیم تا سال آخر فشار زیادی رومون نباشه ... هدف از ایجاد این تاپیک همینه ... الان مائی که مهرماه سوم خواهیم خوند تابستون را رو چه مسائلی کار کنیم ... 1- کدام پایه (دوم ؟سوم؟هردو؟) 2- اگه بشه در کدوم مباحث بیشتر ؟ کدوما رو بیخودی روش زیاد مانور ندیم؟

همچنین یه سوال دارم ... چند نفر و چرا کلاس رفتن در دوران تابستان رو تائید میکنند ؟ متاسفانه من هرکاری کردم نتونستم خودمو قانع کنم که چه فایده ای داره...اعتقادم به اینه که بیخودی وقت آدم تلف میشه اگه تو خونه خودش تمرین نکنه و خب اگه قراره تمرین کنه با وجود کتاب های آموزشی خوب آیا باز هم نیازی به معلم هست؟اونم واسه سالی که هنوز درساشو نخوندیم؟(سال سوم)؟

باتشکر --- اگه تاپیک تکراریه (که بعید میدونم) به بزرگی خودتون ببخشید...

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط iraniboy نمایش پست ها
      به نام خدا

با سلام خدمت همگی ... این روزا خیلی مبینم که بحث ها یا پیرامون کنکوری های امساله (به حق) و یا نهایتش واسه سال بعد! از طرفی هم همیشه تاکید میکنید (کل جامعه مرتبط با کنکور) که سعی کنیم از همون سال های ابتدایی (یعنی دوم دبیرستان ) شروع به مطالعه کنیم تا سال آخر فشار زیادی رومون نباشه ... هدف از ایجاد این تاپیک همینه ... الان مائی که مهرماه سوم خواهیم خوند تابستون را رو چه مسائلی کار کنیم ... 1- کدام پایه (دوم ؟سوم؟هردو؟) 2- اگه بشه در کدوم مباحث بیشتر ؟ کدوما رو بیخودی روش زیاد مانور ندیم؟

همچنین یه سوال دارم ... چند نفر و چرا کلاس رفتن در دوران تابستان رو تائید میکنند ؟ متاسفانه من هرکاری کردم نتونستم خودمو قانع کنم که چه فایده ای داره...اعتقادم به اینه که بیخودی وقت آدم تلف میشه اگه تو خونه خودش تمرین نکنه و خب اگه قراره تمرین کنه با وجود کتاب های آموزشی خوب آیا باز هم نیازی به معلم هست؟اونم واسه سالی که هنوز درساشو نخوندیم؟(سال سوم)؟

سلام ...
      اینکه از حالا دغدغه ی درس خوندنو داری خیلی خوبه ...
      کلا توصیه ی ما برای تابستان هر مقطعی ، جمع بندی و ایجاد تسلط کافی بر مباحث سال قبل و پیشخوانی حدود 25 تا 40 درصد مباحث سال بعد هست ...
      درمورد مباحث سال قبل ، خودتون میتونید جمع بندی کنید و به تثبیت برسونید ، اما درمورد پیش خوانی مباحث سال بعد ، توصیه میکنم از معلم بهره بگیرید ...
      موفق باشید ...
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط iraniboy نمایش پست ها
      به نام خدا

بهتره تو تابستون عربی دومتو خیلی خوب یاد بگیری چون پایه عربی کنکور عربی سال دومه ..........زیست و شیمیتم خوب بخون رو دو فصل اخر فیزیک فشار و گرما فقط کار کن ریاضی هم مباحثش چون تو پیش اضاف میشه فعلا نمیتونی کتابای جامع تست کار کنی مگر اینکه کتاب مخصوص پایه دوم بگیری اما سعی کن درسنامه های کتابای تستشو اونایی که مرتبط با کتابت هستن رو خوب بخونی ........................نیازی به کلاس رفتن نیست :yahoo (1):
      خدایا کمکمون کن

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خيلي از سال دوما نميدونن شما بدون
      زبان انكليسي و زبان فارسي سال دوم جزو منابع كنكور نيست
      شيمي و اگه تجربي هستي زيستت رو اينقد بخون كه ب اصطلاح ميگن قورت بده كتابتو
      فيزيكم من اگه باشم حركت و ديناميك رو نميخونم چون توي پيش كاملتر گفته و نميشه از دوم تست زد ولي در حد تشريحي و حفظ فرمولا بخونشون
      براي پيش خواني سال بعد هم واكنش هاي شيمي رو حفظ كن حتمااااا
      و اگه خواستي ميتوني زيست چهار فصل اول+فصل ١١رو بخوني
      و يا فقط فصل ٥تا ٨ كهژنتيكه

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بابت راهنماییتون ممنونم ... مطالب ناگفته و جدید و کارآمد بودند... فقط شما مطمعنی زبان فارسی دوم منبع کنکور نیست ؟؟ تکواژ ...؟ در مورد هندسه چه پیشنهادی دارید ؟؟ رشته ام تجربیه و تا جایی که میدونم 4سوال ریاضی مربوط به هندسه میشه... و این که لطفا راجع به مطالعه دروس سال سوم یکم بیشتر صحبت کنید... با توجه به چیزهایی که گفتین الان من تمام تمرکزم رو بزارم رو سال دوم و وقتی تمام شدند سال سوم رو شروع کنم ؟(البته زیست رو که تکلیفش رو معلوم کردید به طور کلی پرسیدم) و یه سوال فوق العاده مهم دارم... سال دوم برای من با موفقیت سپری شد .یه نکته ای ذهنمو مشغول کرده این که من الان این تابستون رو شروع به خلاصه نویسی دروس سال دوم بکنم؟(چون همون طور که گفتم وضعیت درسیم خوب بود و احساس میکنم جزوه نویسی برای تسلط روی موضوع اتلاف وقت باشه )منظورم اینه که مرور پایه سال قبل رو صرفا محدود به تست کار کردن بکنم یا خلاصه نویسی رو پیشنهاد میدید ...بسیار ممنون...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فقط یه نکته . نهایی های سال سومتون رو خیلی جدی بگیرید . چون مشخص نیست سال 95 وضعیت کنکور چی باشه. تا اون موقع تاثیر معدل نهایی خیلی زیاد میشه

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن