خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان ایشون یه سوال واضح و آشکار پرسیدن شما جوابشو یا بلد هستین یا نیستین!این حاشیه رفتنا چیه؟دم کنکور مصلح اجتماعی شدین می خواین طرز فکر و زندگیشو اصلاح کنین؟!!!
      دوست عزیز هیچ اتفاقی نمی افته خیالت راحت باشه.نه سنجش نه مراقبا کاری ندارن تو ورقه رو سفید بدی یا همه سوالا رو غلط بزنی یا درست بزنی و...هیچ خبری نیست نگران نباش.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      رفیق شما هیچوقت نباید اطلاعات کنکورت مثل شماره داوطلبی رو در اختیار کسی قرار بدی

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      نه گیر نمیدن ....خیالت راحت کاکا......

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باب طرف میره درس رو میزنه -33 یعنی همشو غلت میزنه. بعد تو از سفید میترسی. هر جور ورقتو بدی هیج مشکلی پیش نمیاد

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سوال : من امسال رتبم 3000 تا 2500 تجربی منطقه سه میشه سال دومم هست میخواستم بدونم اگه امسال رشته زبان بخونم چون فکر کنم رتبم راحت زیر 500 بشه سال بعد میتونم تجربی کنکور بدم؟؟

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط black diamond نمایش پست ها
      سوال : من امسال رتبم 3000 تا 2500 تجربی منطقه سه میشه سال دومم هست میخواستم بدونم اگه امسال رشته زبان بخونم چون فکر کنم رتبم راحت زیر 500 بشه سال بعد میتونم تجربی کنکور بدم؟؟
      از کجا میدونید رتبتون این حد میشه؟مگه کنکور رو دادید؟هیچ چیزی قبل سرجلسه رفتن نگید چون مشخص نیست....پس زمان انتخاب رشته تصمیم میگیرید این مطلبو..

اگه رشته زبان و ادبیات انگلیسی بخواید برید شبانه انتخاب کنید یا پیام نور یا ازاد تا سال بعدم شرکت کنید گروه تجربی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن