خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

پاسخ توکلی به چند سوال داوطلبان کنکور 93

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاهخبرگزاری فارس، در پاسخ به سوالات داوطلبان کنکور در رابطه با چگونگی طراحی سوال در آزمون سراسری سال 93، گفت: سوالات مفهومی است و افرادی که کتب درسی را مطالعه کرده‌‌اند می‌توانند به سوالات پاسخ دهند.وی در پاسخ به سوال یکی از داوطلبان کنکور سراسری مبنی بر اینکه سوالات کدام یک از دروس دشوارتر است، اظهار داشت: سطح دشواری سوالات کنکور در تمام دروس در حد داوطلبان متوسط است، سوالات آزمون عمومی و اختصاصی به صورت چهار گزینه‌ای و از کتاب‌های اعلام شده دوره دبیرستان و پیش دانشگاهی نظام جدید سالی واحدی که در دفترچه راهنمای شماره یک آزمون سراسری اعلام شد مطرح می‌شود.توکلی ادامه داد: همچنین در طراحی هر بخش از سوالات از مطالب حذف شده سوال طراحی نمی‌شود.مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور عنوان کرد: سوالات مفهومی است که این مسئله به منزله دشوار بودن سوالات نیست بلکه افرادی که کتب درسی را مطالعه کرده‌‌اند می‌توانند به سوالات پاسخ دهند. توکلی گفت: آزمون سراسری سال 93 برای داوطلبان پنج گروه آزمایشی مانند سال گذشته در یک مرحله برگزار می‌شود و داوطلبان در یک جلسه به سوالات عمومی و اختصاصی گروه آزمایشی مربوطه پاسخ می‌دهند.وی در پاسخ به سوال یکی از داوطلبان کنکور سراسری مبنی بر اینکه مرور سوالات کنکور در سال‌های گذشته می‌تواند در موفقیت داوطلبان تاثیر داشته باشد یا خیر، گفت: سوالات هر سال با سال‌های گذشته هم‌سان است و قرار نیست سوالات عجیب و غریبی طراحی شود.

منبع کانون
      در آن زمان که امیدت برید از همه جا ، ببین کیست امیدت ، بدان که اوست خدا . . .

خدایا شکرت

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوست دارم این عمو توکلی رو خفه کنممممممممممممممممممممممم م
      خدایا کمکمون کن

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ❀masoome❀ نمایش پست ها
      دوست دارم این عمو توکلی رو خفه کنممممممممممممممممممممممم م
      منم همینطوررررر بیا با هم خفش کنیم

خدایا شکرت

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roya.kh71 نمایش پست ها
      منم همینطوررررر بیا با هم خفش کنیم
      خب خواهر چطور خفش کنیم زیادی زنده مونده نفس کشیده:yahoo (4): خدایی هم باهاش خفه کنیم دستشون تو یه کاسس ..........اصلا این توکلی رو میبینم 4ستون بدنم میلرزه .........بدبختی تی وی سر ظهر دقیقا سرناهار نشونش میده کلا اشتها رو از بین میبره ...........نمیدونم چرا بازنشسته نمیشه ...........بابا بره کنار زنش .....من نگرانشم چند ساله نتونسته کنار بچه هاش باشه .......بره پیششون .........تا ما یه نفس راحتی بکشیم:yahoo (4):
      خدایا کمکمون کن

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ❀masoome❀ نمایش پست ها
      خب خواهر چطور خفش کنیم زیادی زنده مونده نفس کشیده:yahoo (4): خدایی هم باهاش خفه کنیم دستشون تو یه کاسس ..........اصلا این توکلی رو میبینم 4ستون بدنم میلرزه .........بدبختی تی وی سر ظهر دقیقا سرناهار نشونش میده کلا اشتها رو از بین میبره ...........نمیدونم چرا بازنشسته نمیشه ...........بابا بره کنار زنش .....من نگرانشم چند ساله نتونسته کنار بچه هاش باشه .......بره پیششون .........تا ما یه نفس راحتی بکشیم:yahoo (4):
      منم همیشه به این فکر میکنم که چرااااااا آخه بازنشست نمیشه
      کابوس هرسال منم این توکلی جان شده
      ولی آبجی فعلا که اون داره مارو خفه میکنه.. اول باید خودمونو نجات بدیم از دستش بعد خفش کنیم

خدایا شکرت

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roya.kh71 نمایش پست ها
      منم همیشه به این فکر میکنم که چرااااااا آخه بازنشست نمیشه
      کابوس هرسال منم این توکلی جان شده
      ولی آبجی فعلا که اون داره مارو خفه میکنه.. اول باید خودمونو نجات بدیم از دستش بعد خفش کنیم
      راست میگی اون ما رو خفه کرده :yahoo (2):موهاشو رنگ میکنه سنشو نفهمیم ولی من میدونم دیگه وقتشه:yahoo (4):
      خدایا کمکمون کن

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      وقتی مامان من میخواست کنکور بده این بود، هنوزم هست! چیزی به اسم بازنشستگی معنی نداره انگار!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
      Math & Physics are fun

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن