خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کنکوری های 93 ##### شرطی تست نزنید#####

به نام خدا

با سلام

متن زیر پاسخ یکی از اعضا هست که به درصد قابل توجه اشون توی ازمونا نمیرسن من دلیلشو افتادن توی دام شرطی تست زدن یه یکی از دام های طراح هست رو توضیح دادم.

مطمئن ام که بعضی از شما تاحالا اینجوری تست میزدین ولی یه ازمون ازمایشی توی خونه این برنامه رو اجرا کنین ببنید چجوری درصداتون میترکونه.

.................................................. ............

سلام

ببینید یه مسئله هست که خیلی ها بهش توجه ندارن.

اینکه حدود 70%داوطلبان عادت دارن تاکه دفترچه رو گرفتن از سوال 1 شروع کنن به پاسخ دادن و رفتن جلو. که این کار توی اختصاصی یعنی شرطی شدن.

براتون توضیح میدم شرطی یعنی چی؟

شرطی شدن یکی از دام هایی هست که طراحان ازش استفاده میکنن تا دستو پای شما رو ببندن. دفترچه عمومی رو باید از سوال 1شروع کنین تا ته....

ولی تا که اختصاصی گرفتین نباید از سوال 101 شروع کنین؟ چرا؟

چون معمولا سوالی 101 و 102 حتی 103 هم اسون باشن شما حل میکنیو میگی به به خوب شد این قد سوالا اسونه همه رو میزنم میرم. ولی سوال 104 خیلی سخته ممکنه 15دقیقه وقت شمارو بگیره و ....

ولی اگه شما همین 15 دقیقه نه 10 دقیقه کل سواالات ریاضی رو نگاه کنین همه رو از اسون به سخت بچینین و اونایی رو که بلدین جواب بدین مغز شروع به کار میکنه و چرخش راه میافته و سوالا سختو هم حل میکنه.

حتی شک نکنین وقت زیاد هم میارین....

به نظر من تاحالا شما این جوری تست میزدین نه؟

اگه میزدین سعی کنین اول 10 یا 5دقیقه وقت بزارین سوالات رو سطح بندی کنین اول اینکه همه سوالتو میخونین و سوالی ندیده نمیزارین.بعد اینکه هر چی سوال اوسونه جواب میدین و بقیه خاصیت هاشو توی ازمون خواهید دید.

برای ریاضی و فیزیک و شیمی این برنامه رو اجرا کنین حتما به درصدی که میخواین ان شا الله میرسین.

و من الله التوفیق.....

التماس دعای فرج.....

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فک کنم بزرگترین اشتباه باشه که همه تستا رو یه دور نگاه کنیم !!!!

یکی یکی میخونیم بلد بودیم و آسون بود میزنیم ... بلد نبودم که ضربدر و منها + زمان نقصانی !!!!
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirio نمایش پست ها
      به نام خدا

با سلام

متن زیر پاسخ یکی از اعضا هست که به درصد قابل توجه اشون توی ازمونا نمیرسن من دلیلشو افتادن توی دام شرطی تست زدن یه یکی از دام های طراح هست رو توضیح دادم.

مطمئن ام که بعضی از شما تاحالا اینجوری تست میزدین ولی یه ازمون ازمایشی توی خونه این برنامه رو اجرا کنین ببنید چجوری درصداتون میترکونه.

.................................................. ............

سلام

ببینید یه مسئله هست که خیلی ها بهش توجه ندارن.

اینکه حدود 70%داوطلبان عادت دارن تاکه دفترچه رو گرفتن از سوال 1 شروع کنن به پاسخ دادن و رفتن جلو. که این کار توی اختصاصی یعنی شرطی شدن.

براتون توضیح میدم شرطی یعنی چی؟

شرطی شدن یکی از دام هایی هست که طراحان ازش استفاده میکنن تا دستو پای شما رو ببندن. دفترچه عمومی رو باید از سوال 1شروع کنین تا ته....

ولی تا که اختصاصی گرفتین نباید از سوال 101 شروع کنین؟ چرا؟

چون معمولا سوالی 101 و 102 حتی 103 هم اسون باشن شما حل میکنیو میگی به به خوب شد این قد سوالا اسونه همه رو میزنم میرم. ولی سوال 104 خیلی سخته ممکنه 15دقیقه وقت شمارو بگیره و ....

ولی اگه شما همین 15 دقیقه نه 10 دقیقه کل سواالات ریاضی رو نگاه کنین همه رو از اسون به سخت بچینین و اونایی رو که بلدین جواب بدین مغز شروع به کار میکنه و چرخش راه میافته و سوالا سختو هم حل میکنه.

حتی شک نکنین وقت زیاد هم میارین....

به نظر من تاحالا شما این جوری تست میزدین نه؟

اگه میزدین سعی کنین اول 10 یا 5دقیقه وقت بزارین سوالات رو سطح بندی کنین اول اینکه همه سوالتو میخونین و سوالی ندیده نمیزارین.بعد اینکه هر چی سوال اوسونه جواب میدین و بقیه خاصیت هاشو توی ازمون خواهید دید.

برای ریاضی و فیزیک و شیمی این برنامه رو اجرا کنین حتما به درصدی که میخواین ان شا الله میرسین.

و من الله التوفیق.....

التماس دعای فرج.....
      سلام...
      ممنون از شما Amirio عزیز ...
      تو حل سوالای کنکور بخصوص اختصاصی ها ، چندین روش تا الان معرفی شده و هر کدوم با توجه به شرایط خاصی کارایی داره ...
      خیلی از تصورات ما از طراحان کنکور اشتباهه متاسفانه ...
      سخت شدن و یا آسان شدن ناگهانی سوال ، به دلیل تفاوت مباحث هست نه دشواری خود سوال ... کمتر دیدیم ترتیب مباحث تو سوالات کنکور تغییر خاصی داشته باشه تو سالای گذشته ( بجز 91 )
      همچنین مثلا بعد از سه سوال اول ریاضی ، خوب قائدتا مبحث عوض میشه و سوال تغییر میکنه... مسلما باید میزان سختی سوالات تغییر کنه چون مبحث تغییر کرده و هر کسی تسلطش روی مباحث مختلف متفاوته...
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن