خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

امکان دانشگاه رفتن و کنکور دادن ( به صورت همزمان )

با سلام

به نظر شما ، جدای از مسائل قانونی و اداری آیا میتوان همزمان در رشته ای در دانشگاه مشغول تحصیل بود و برای کنکور نیز مطالعه کرد؟ آیا عملا میتوان بر محدودیت های زمانی و انسانی غلبه کرد و به یک رتبه قابل قبول رسید در عین حالی که مشغول تحصیل در دانشگاه هستم ؟

و این که پشت کنکور ماندن گزینه بهتری است یا رفتن به دانشگاه و دوباره کنکور دادن برای قبولی در رشته مطلوب ؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من ب عنوان كسي ك اينكارو كره بهت ميگم
      هرگز هرگز هرگز به اين ايده حتي فكر هم نكن

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میشه دلیلش رو بگید و بیشتر توضیح بدید؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Predator X نمایش پست ها
      با سلام

به نظر شما ، جدای از مسائل قانونی و اداری آیا میتوان همزمان در رشته ای در دانشگاه مشغول تحصیل بود و برای کنکور نیز مطالعه کرد؟ آیا عملا میتوان بر محدودیت های زمانی و انسانی غلبه کرد و به یک رتبه قابل قبول رسید در عین حالی که مشغول تحصیل در دانشگاه هستم ؟

و این که پشت کنکور ماندن گزینه بهتری است یا رفتن به دانشگاه و دوباره کنکور دادن برای قبولی در رشته مطلوب ؟
      البته دوست عزیز شما میتونی این کارو کنی و مشکلی پیش نمیاد.دانشگاه پیام نور بهترین گزینس واسه این کار.دیگه هیچ کیم پشت سرت حرف این که دانشگاه نمیره و اینا رو نمیزنه . قانون پیام نورم خیلی خوبه چون اصن اخراجی نداره و تا دلت میخاد مشروط شو البته با این شرایطی که میخای درس بخونی توی خونه.بعدشم کنکورو که دادی راحت انصرافو میدی و میری اون رشته مد نظرت:yahoo (3):
      پاسخ به سوالات سربازی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD_G H نمایش پست ها
      البته دوست عزیز شما میتونی این کارو کنی و مشکلی پیش نمیاد.دانشگاه پیام نور بهترین گزینس واسه این کار.دیگه هیچ کیم پشت سرت حرف این که دانشگاه نمیره و اینا رو نمیزنه . قانون پیام نورم خیلی خوبه چون اصن اخراجی نداره و تا دلت میخاد مشروط شو البته با این شرایطی که میخای درس بخونی توی خونه.بعدشم کنکورو که دادی راحت انصرافو میدی و میری اون رشته مد نظرت:yahoo (3):
      و خيلي راحت هزينه ميكني برا دانشگاه و هزينه ميكني برا انصراف و همه با ديد تحقير نگات ميكنن !
      بنظر من بجاي دور ريختن پولات همونارو بده معلم خصوصي بگير چون اكه انصراف بدي بايد هزينه دانشگاه تا اخر رو بپردازي
      من امسال حدود ٥مليون ضرر زدم ب خونوادم فقط بخاطر دانشگاه و انصراف و...
      حالا هزينه رفت و امد و خورد خوراك و وقت با ارزشم هيچي!

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      و خيلي راحت هزينه ميكني برا دانشگاه و هزينه ميكني برا انصراف و همه با ديد تحقير نگات ميكنن !
      بنظر من بجاي دور ريختن پولات همونارو بده معلم خصوصي بگير چون اكه انصراف بدي بايد هزينه دانشگاه تا اخر رو بپردازي
      من امسال حدود ٥مليون ضرر زدم ب خونوادم فقط بخاطر دانشگاه و انصراف و...
      حالا هزينه رفت و امد و خورد خوراك و وقت با ارزشم هيچي!

پیام نور اینجوری نیست که انصرافش هزینه داشته باشه.شما هر ترم باید شهریه بدی. نهایتش ی رشته ساده بر میداری و فقط ترمی 200ت شهریه میدی:yahoo (3):
      پاسخ به سوالات سربازی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن