خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      arj
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

پیشخوانی فیزیک 3 درتابستان

درود و عرض خسته نباشید خدمت کاربران و مدیران محترم انجمن !
      دوستان عزیز بنده میخوام بعداز تسلط بر روی فیزیک 1 و 2 ؛ فیزیکی 3 رو هم پیشخوانی داشته باشم ...
      البته اجبار قلم چیه وگرنه خودم نمیخوام بخونم ...
      میخواستم ببینم که این درس رو از روی چه منبعی پیشخوانی کنم ؟
      البته قلم چی تابستون میرم و فکر کنم cd آموزشی هم بده ...
      لطف میکنید راهنمایی کنید که آیا کتاب درسی ؟؟ کمک آموزشی ؟؟ چی ؟! برای پیشخوانی این درس خوبه ؟

2. Top | #2

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arj نمایش پست ها
      درود و عرض خسته نباشید خدمت کاربران و مدیران محترم انجمن !
      دوستان عزیز بنده میخوام بعداز تسلط بر روی فیزیک 1 و 2 ؛ فیزیکی 3 رو هم پیشخوانی داشته باشم ...
      البته اجبار قلم چیه وگرنه خودم نمیخوام بخونم ...
      میخواستم ببینم که این درس رو از روی چه منبعی پیشخوانی کنم ؟
      البته قلم چی تابستون میرم و فکر کنم cd آموزشی هم بده ...
      لطف میکنید راهنمایی کنید که آیا کتاب درسی ؟؟ کمک آموزشی ؟؟ چی ؟! برای پیشخوانی این درس خوبه ؟
      هموطن دووووروووودددد:yahoo (4):
      اجباری نداره!
      نمیخای نخون قلم چی اختیاریه....اگه اول و دومو تابحال درست و حسابی نخوندی همونا رو بخون....چون واسه سوم 9 ماه وقت داری!

اگه خواستی بخونی 2 فصل اولوخوب بخون ک مباحث دشوار فیزیک سه هستن....2فصل اخرم واسه مهر ب بعد

منبع:نشر الگو (سطح بالا)*آبی قلم چی (متوسط رو ب بالا)
      **اگه کلاس بتونی بری بهتره...سریعتر یاد میگیری.اگه هم نمیتونی اشکال نداره.از رو کمک درسی بخون

3. Top | #3
      arj
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      درود .
      ممنون.
      آخه من فکر کردم اجباریه ... پس اگه نباشه تمام تمرکزمو میذارم روی اول و دوم ...
      البته دومو تقریبا وضعیت خوبی دارم ولی اولو دو فصل آخرشو چون حالت حفظی دارن (و فکرکنم همون دو فصل هم از اول مهم باشن ! اگه میشه راهنمایی کنید دراین باره !!!) یادم رفته ...
      البته اگر وقت بشه سعی میکنم دوفصل اولو که فرمودید مهمن بخونم ... بعد نشر الگو آموزش هست ؟
      آخه من اولای سال دوم مبتکرانو داشتم اصلا منو زده کرد ولی الگو رو خریدم واقعا معجزه شد و منو خیلی علاقه مند کرد ! البته شاید برای من اینطور بوده شاید بقیه نظر متفاوتی داشته باشن ...

4. Top | #4

نمایش مشخصات
      درود .
      ممنون.
      آخه من فکر کردم اجباریه ... پس اگه نباشه تمام تمرکزمو میذارم روی اول و دوم ...
      البته دومو تقریبا وضعیت خوبی دارم ولی اولو دو فصل آخرشو چون حالت حفظی دارن (و فکرکنم همون دو فصل هم از اول مهم باشن ! اگه میشه راهنمایی کنید دراین باره !!!) یادم رفته ...
      البته اگر وقت بشه سعی میکنم دوفصل اولو که فرمودید مهمن بخونم ... بعد نشر الگو آموزش هست ؟
      آخه من اولای سال دوم مبتکرانو داشتم اصلا منو زده کرد ولی الگو رو خریدم واقعا معجزه شد و منو خیلی علاقه مند کرد ! البته شاید برای من اینطور بوده شاید بقیه نظر متفاوتی داشته باشن ...
      نه اجباری نیست.دوم ج بده

کنکوری شی میفهمی اتفاقا فصلای ساده فیزیکن....تکرار زیاد و تست فراوون
      الگو واسه سوم دوتا کتاب داره
      اموزش /تست...تو اموزششو بگیر...الگو کلا کتاب خوب و سطح بالاییه

5. Top | #5
      arj
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ممنون...
      پس برای آموزش بهترین کتاب الگو هست ؟
      بعد اینکه امکان داره کتاب درسی تغییر کنه ؟ چون سال سوم هم نیازه ...

6. Top | #6

نمایش مشخصات
      ممنون...
      پس برای آموزش بهترین کتاب الگو هست ؟
      بعد اینکه امکان داره کتاب درسی تغییر کنه ؟ چون سال سوم هم نیازه ...
      بهترین رو نمیدونم!من از بین این 4 تا (الگو/خیلی سبز/آبی کانون/رمزینه) الگو رو بهترو قوی تر میدونم.
      امکان همه چیز وجود داره!ولی نه!فک نکنم تغییرکنه....اگه بکنه هم تغییرات جدید همش حذفه نه اضافه!
      ***اول دومو خوب ببندبعد برو سراغ سوم***

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نظرِ من،فیزیکــــــــــــِ سه،اصلا اصلا اذیت نمیکنه...کاملا 9 ماهِ تحصیلی براش کافیه...
      به نظر من تابستونِ دوم به سوم،فرصتِ خیلی خووووووبیه که روی تستای سالِ دوم مسلط بشین...
      قلم چی هم که اجباری نیس...
      ولی اگهــ دوس دارین
      پیشخوانی کنین،اگه سطح فیزیکتون خوبه،خوش خوان که واقــــــعا درس نامه ی کاملی داره
      و اگه سطحتون معمولیه،خیلی سبز...
      I KEEP DANCING ON MY OWN

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن