خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      arj
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

پیشخوانی حسابان درتابستان

درود و عرض خسته نباشید خدمت کاربران و مدیران محترم انجمن !
      دوستان عزیز بنده میخوام بعداز تسلط بر روی ریاضی 2 درس حسابان رو هم پیشخوانی داشته باشم ...
      البته اجبار قلم چیه وگرنه خودم نمیخوام بخونم ...
      میخواستم ببینم که این درس رو از روی چه منبعی پیشخوانی کنم ؟
      البته قلم چی تابستون میرم و فکر کنم cd آموزشی هم بده ...
      لطف میکنید راهنمایی کنید که آیا کتاب درسی ؟؟ کمک آموزشی ؟؟ چی ؟! برای پیشخوانی حسابان خوبه ؟

2. Top | #2
      arj
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کسی نمیتونه جواب بده ؟!!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بى زحمت يکى جواد اين سوال رو بده.
      سوال منم هست.

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من خودم گاج سفید داشتم.خوب بود.نشر الگو هم میگن بد نیس

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      باسلام به کاربران عزیز-من خودم سوم ریاضی ام .پیشنهاد من به دوستانی که میخوان به طور کلی ریاضی را پیشخوانی کنند این است که ابتدا متن کتاب درسی را بخوانند.و بعد درسنامه های کتاب خوشخوان یا تخته سیاه را بخوانند وبعد تمارین کتاب درسی را حل کنند.بعد شروع به حل تست استاندارد بکنند وسوالاتی را که بلد نیستند در دفتری یادداشت کنند .اگر نکته ای داشت دردفتر دیگری یادداشت کنند.بهد روز قبل آزمون ازخود آزمون بگیرند واشکالات خود را برطرف کنند.

6. Top | #6
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سراج نمایش پست ها
      باسلام به کاربران عزیز-من خودم سوم ریاضی ام .پیشنهاد من به دوستانی که میخوان به طور کلی ریاضی را پیشخوانی کنند این است که ابتدا متن کتاب درسی را بخوانند.و بعد درسنامه های کتاب خوشخوان یا تخته سیاه را بخوانند وبعد تمارین کتاب درسی را حل کنند.بعد شروع به حل تست استاندارد بکنند وسوالاتی را که بلد نیستند در دفتری یادداشت کنند .اگر نکته ای داشت دردفتر دیگری یادداشت کنند.بهد روز قبل آزمون ازخود آزمون بگیرند واشکالات خود را برطرف کنند.
      من خودم تجربیم ولی دوستام بیشتر الگو استفاده می کنن . خوب تو میتونی همین تابستونو آموزششو بگیری و مدرسه که رفتی جلد تستشو . البته از الان نگیر فک کنم حسابانای الگو قراره عوض بشن .

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میخای بدون معلم پیش خوانی کنی؟بهتره کتاب آموزشی بگیری من خودم الگو کار میکردم فوق العاده است ولی الان راه نیفتادی زده میشی بهتره فعلا رو کتاب درسی و آموزش الگو کار کنی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arj نمایش پست ها
      درود و عرض خسته نباشید خدمت کاربران و مدیران محترم انجمن !
      دوستان عزیز بنده میخوام بعداز تسلط بر روی ریاضی 2 درس حسابان رو هم پیشخوانی داشته باشم ...
      البته اجبار قلم چیه وگرنه خودم نمیخوام بخونم ...
      میخواستم ببینم که این درس رو از روی چه منبعی پیشخوانی کنم ؟
      البته قلم چی تابستون میرم و فکر کنم cd آموزشی هم بده ...
      لطف میکنید راهنمایی کنید که آیا کتاب درسی ؟؟ کمک آموزشی ؟؟ چی ؟! برای پیشخوانی حسابان خوبه ؟
      سلام ،
      چه کار قشنگی !
      ولی بزار یه چیزی بگم بهت ، فکر نکن چون اضافه میخوای بخونی و چون تابستونه پس باید شل و ول خوند ، از همین الان حرفه ای کار کن
      اینایی که میگم تجربست نه شعار مشاوره ای
      یه کتاب آموزشی بگیر ( برو کتابفروشی ببین کدومشو دوست داری و بیانش خوبه ) ( گاج ، خیلی سبز ، خوشخوان ، کوله پشتی و .. )
      یه سی دی آموزشی هم روش ، تحقیق کن ببین کدوم موسسه خوبه ، فوقش 17 تومن تموم میشه برات
      بعد شروع کن اول سی دی ها رو نگا کن بعد کتاب آموزشی رو هم بخون و بعد
      تمرین
      من میخوام حرفه ای باشی نه متوسط ! یعنی دو قدم جلوتر !

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام به نظر شما اگر که من تو تابستون درسای عمومی سال 2 رو نخونم مشکلی به وجود میاد؟

فرستاده شده از SM-T705ِ من با Tapatalk

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن