خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

قانون کولن بخونیم یا نه؟

سلام به همه ی ِدوستان.
      من داشتم قانون ِکولن رُ میخوندم ، دیدم تست‌های ِسال ِپیش در حین ِاینکه آسون هستن ولی طولانی‌ن،هزارتا داستان باید از تهش دربیاریم
      جوری که خود ِقانون کولن اونجا محو میشه
      سوال ِمن اینه که من که 94 کنکور دارم ، می ارزه که این قسمت رُ خوب ِخوب بخونم؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Khodkar نمایش پست ها
      سلام به همه ی ِدوستان.
      من داشتم قانون ِکولن رُ میخوندم ، دیدم تست‌های ِسال ِپیش در حین ِاینکه آسون هستن ولی طولانی‌ن،هزارتا داستان باید از تهش دربیاریم
      سلام،وقت که دارین بخونین ضرر نمیکنین ولی زیاد روش متمرکز نشین!!کل مطلبو بفهمین و راه حل تستای مربوط به اونو یاد بگیرین!!

موفق باشید
      رویایی دارم بس بزرگ برایش همه تلاشمو میکنم و به حقیقت تبدیلش میکنم!

آسانترین کار
      درس خوندن است

من عاشقم عاشق درس خوندن و زندگیم و چیزای دیگه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m milad نمایش پست ها
      سلام،وقت که دارین بخونین ضرر نمیکنین ولی زیاد روش متمرکز نشین!!کل مطلبو بفهمین و راه حل تستای مربوط به اونو یاد بگیرین!!

موفق باشید
      خب من خوندمش ، ولی راه ِحلش خیلی طولانیه !یعنی با سرعت نور هم بخوای کارکنی میشه 4 یا 5 دقیقه!

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط allisool نمایش پست ها
      سلام. آقا بیکاری دنبال این مسائل می گردی؟ ما پارسال بوق میزدیم امسال فکر رتبه ایم(از آخر عرض می کنم )

تابستون کلی وقت داری کل پایه رو کن فیکون کن پسر خوب.

اگه هدف داشته باشی ، و مثل .. (سوء تفاهم نشه ) مثل یک دانش آموز کوشا درس بخونی ، سال دیگه خنده ات میگیره از این سوالت.

راه های تستی هم زیاد داره الکتریسیته ساکن. اگر سوالی داشتی بگو ضمن حل تست ، تکنیک های ناب و اصل و نسب دار (!) میزنم لذتشو ببری.

موفق باشی.
      سلام ، راه ِتستی من چیزی جز 90ضرب در کیو یک ، کیو دو تقسیم عار به توان دو
      ندیدم
      ولی میخوام ببینم همچین سوالی اگه بیاد ، چجوری و با چه روش تستی میشه سریع حلش کرد؟
      ممنون

http://dnl1.tebyan.net/1391/08/20121114043038812.rar
      سوال 220 رُ بخون ،
      اگر روشش رُ بگین خیلی ممنون‌تون میشم
      اگر هم روشی نداره و بگین بیشتر ممنون میشم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      اگه مرض داری نخون!!!!
      فصل ب این راحتی!

منظورت این سوال بود؟؟؟؟؟؟؟220تجربی89؟؟
      بیخیال بابا
      گاهی همونطور ک آدم با پاسخ دانش در کوتاهترین وقت هنرنمایی میکنه باید گاهی هم با هنر بیشتری از کنار تستی ک هدفش جا گذاشتن داوطلبه بگذره
      هر سال میشه از این دست سوالهای سخت یکی دوتا دید ولی معلوم نیست شاید امثال از کولون دادن سال بعد از خازن و ب هم بستنشون بدن سال بعدش از ماهواره بدن!
      تو بخون اگه سوال معقول بود میزنی اگه یخت بود نزن!رد شو ب همین سادگی و مطمئن باش تستی ک سخته برا همه سخته

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      اگه مرض داری نخون!!!!
      فصل ب این راحتی!

منظورت این سوال بود؟؟؟؟؟؟؟220تجربی89؟؟
      بیخیال بابا
      گاهی همونطور ک آدم با پاسخ دانش در کوتاهترین وقت هنرنمایی میکنه باید گاهی هم با هنر بیشتری از کنار تستی ک هدفش جا گذاشتن داوطلبه بگذره
      هر سال میشه از این دست سوالهای سخت یکی دوتا دید ولی معلوم نیست شاید امثال از کولون دادن سال بعد از خازن و ب هم بستنشون بدن سال بعدش از ماهواره بدن!
      تو بخون اگه سوال معقول بود میزنی اگه یخت بود نزن!رد شو ب همین سادگی و مطمئن باش تستی ک سخته برا همه سخته
      باشه ، چرا میزنی :yahoo (4):

خب فقط این نیست ! چندتا سال رُ که نگا کردم اکثراً همینجوری بود (!) مثلاً همین سوال ، ربط ِزیادی به کولن نداره و به هندسه ربط داره :yahoo (4):
      ممنون بخاطر راهنماییت

6. Top | #6

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Khodkar نمایش پست ها
      سلام به همه ی ِدوستان.
      میخای پشت کنکور بمونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      الان کولن حذف میکنی ...ماه بعد مقاومت ...اخر تابستون فیزیک سه کلش....عیدم میگی فیزیک کلا تعطیل

رفیق من اردیبهشت شرو کرد بزور 10/15% مطالبا فاکتور گرفت!تازه اونم دلش نمیومد!!

الان ی صفحه رو هم حذف نکن!یه صفحه ک زیاده!یه خطم حذف نکن برو واسه
      صد!

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina نمایش پست ها
      میخای پشت کنکور بمونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      الان کولن حذف میکنی ...ماه بعد مقاومت ...اخر تابستون فیزیک سه کلش....عیدم میگی فیزیک کلا تعطیل

رفیق من اردیبهشت شرو کرد بزور 10/15% مطالبا فاکتور گرفت!تازه اونم دلش نمیومد!!

الان ی صفحه رو هم حذف نکن!یه صفحه ک زیاده!یه خطم حذف نکن برو واسه
      صد!
      الان داری تلاش میکنی بهم روحیه بدی؟کور خوندی ! من گول ِ تو رُ نمیخورم قول ِچراغ جادو

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نمیشه گفت
      شاید امسال یا سال بعد آسون دادن
      خدا رو چ دیدی!!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن