خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 20 از 22 نخستنخست ... 10192021 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 286 به 300 از 324
    1. Top | #286
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mina_medicine نمایش پست ها
      حالا شما چیکار به بقیه داری
      حواستو بده به خودت
      البته کاملا بات موافقما حرفت حق جواب نداره
      .
      کاری به کارشون ندارم.
      گفتم بهشون که خودشون چند ماه بعد به این نتیجه نرسن با کلی زمان از دست رفته.
      بالاخره اگه میبینی یکی میره به سمتی که تهش دره هست بگی اخوی این سمت نرو میری ته دره ضرری برای من نداره کمکی به حال اون شخصه. میتونم بی تفاوت بگذرم مثل اکثریت.
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

2. Top | #287
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Upppp

3. Top | #288
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      پشت کنکور نمونید
      اگه پولشو دارین یه سالم نمونین !
      اگه پولش زیاده ولی دارید حیفتون نیاد
      پول برمیگرده روحیه و اعصاب شماست که برنمیگرده
      جوونیتونه که برنمیگرده
      اگه پولشو ندارین بازم نمونین
      خلاصه حیف نکنین خودتونو
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

4. Top | #289
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها
      پشت کنکور نمونید
      اگه پولشو دارین یه سالم نمونین !
      اگه پولش زیاده ولی دارید حیفتون نیاد
      پول برمیگرده روحیه و اعصاب شماست که برنمیگرده
      جوونیتونه که برنمیگرده
      اگه پولشو ندارین بازم نمونین
      خلاصه حیف نکنین خودتونو
      پول به تنهایی به هیچ وجه سرمایه قابل اعتمادی نیست سرمایه شما در مغز شما باید باشه در ضمن موقعیت هر کس با دیگری فرق داره یکی 1 سال مداوم و مستمر ( هر روز ) درس خونده و به هر دلیل قبول نمیشه این آدم میتونه بمونه پشت کنکور مخصوصا اگر رتبش معقول باشه مثلا برای تجربی تا 20000 یا ریاضی تا 30000 شما به جای این توصیه های احساسی و اشتباه سعی نکنید وضعیت خودتونو به همه تعمیم بدید و برای همه یه نسخه بپیچید یکی از شماها و اون جمعیته خرواریه تاپیک تحریم کنکور پیدا نشد مردونه اعتراف کنه که بچه های 1400 ما 1 ماه 24 ساعته تو فروم تلف کردیم و ول بودیم تا 40 روز تعویق بگیریم اگر همون 1 ماه درس میخوندیم الان پشت کنکور نبودیم پس شما مثل ما دنبال حاشیه های کنکور نرید فقط بخونید فقط بخونید

5. Top | #290
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hasti1400 نمایش پست ها
      پول به تنهایی به هیچ وجه سرمایه قابل اعتمادی نیست سرمایه شما در مغز شما باید باشه در ضمن موقعیت هر کس با دیگری فرق داره یکی 1 سال مداوم و مستمر ( هر روز ) درس خونده و به هر دلیل قبول نمیشه این آدم میتونه بمونه پشت کنکور مخصوصا اگر رتبش معقول باشه مثلا برای تجربی تا 20000 یا ریاضی تا 30000 شما به جای این توصیه های احساسی و اشتباه سعی نکنید وضعیت خودتونو به همه تعمیم بدید و برای همه یه نسخه بپیچید یکی از شماها و اون جمعیته خرواریه تاپیک تحریم کنکور پیدا نشد مردونه اعتراف کنه که بچه های 1400 ما 1 ماه 24 ساعته تو فروم تلف کردیم و ول بودیم تا 40 روز تعویق بگیریم اگر همون 1 ماه درس میخوندیم الان پشت کنکور نبودیم پس شما مثل ما دنبال حاشیه های کنکور نرید فقط بخونید فقط بخونید
      هر کس عقیده ی خودشو داره
      من خواهر خودمم باشه یه سالم نمیزارم بمونه
      شما میتونین برا زندگیتون هر مدل دوس دارین تصمیم بگیرین : )!
      این تجربه ی شخص منه!
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

6. Top | #291
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hasti1400 نمایش پست ها
      دوست عزیز شماهم سعی کنید سرتون توی کارخودتون باشه
      هرکسی خودش عقل سلیم واراده داره میتونه واسه اینده اش تصمیم بگیره که کدوم مسیرو بره به شما هم توصیه میکنم بجای اینکه بیاد ادای علامه دهر بودن دربیارید سعی کنید روی مسیر زندگی خودتون تمرکز کنید:/!
      لطفا شما هم سعی کنید بجای اینکه پیگیر کار این اون بشید یکمیشو واسه درس خوندنتونو بزارید!

7. Top | #292
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تنها اشتباه کنکوری من این بود که فیزیک رو سر جلسه از آخر به اول جواب ندادم که گیر سوالات مسخره دینامیک و حرکتشون نیفتم. الان به جای ۷۰-۶۰ فیزیک رو ۴۰ زدم.
      خلاصه اینکه سنجش خیلی کثیفه، انقدر در طول سال سوالات مسخره و غیرمنطقی برای هر درسی تمرین کنید که اماده باشید. انتظار سوالات منطقی و قشنگ رو از سنجش دیگه نداشته باشید.

8. Top | #293
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط هادی ذالی نمایش پست ها
      ما اکثرا یه مشکلی که هممون داریم ، اینه که اگر یه سوال سخت با ایده ای کمیاب یا نکته ی خیلی ریز و به دور از ذهن حالا در هر درسی میبینیم میگیم سوال غیر استاندارده و فلانه! ( حالا بسته به درسش هم فرق داره ، داخل زیست میگیم نظام قدیمی هستش ، داخل فلان درس میگیم خارج از چارچوب کتابه و یا احتمال اومدنش کمه و یا کلا نمیاد و...)
      واقعا تفسیر و فلسفه استاندارد بودن یک سوال چیه؟! خوب هر سوالی در چارچوب کتاب با هر درجه از سختی حتی فراتر از یک المپیاد میتونه طرح بشه و هیچ کسی هم نمیتونه اعتراض کنه که چرا طرح شد ! چون یک ازمون جامع و هماهنگ کشوری هر سطح سوالی داشته باشه برای همه همون سطح هستش
      جالبه یکی بود داخل یکی از گروه های کنکوری میگفتش تدریس اریان حیدری کاملا منطقی و مطابق کتاب و عالیه و این سوالای کنکور هستن که غیر استاندارد ان و با روش اریان نمیخورن!!!
      این حد و این حجم از حماقت واقعا درخور توجه هستش
      امیدوارم با دیدن سطح سوالات امسال و حتی تیپ های جدید سوالات که در برخی مباحث ارائه شد ، یکمی از افکار پوچ و بیخود خودمون فاصله بگیریم و تمام تلاش خودمون رو بکنیم و هر سطح تستی رو برای آماده تر شدن خودمون بزنیم ( نگیم که این چنین سوالاتی تا به حال طرح نشدن پس طرح نخواهند شد! احتمال طرح هررررررررر نوع سوالی در هررررررر مبحثی وجود داره)
      و اگر بخوام نصیحتی هم بکنم هر چند در حد کسی نیستم که بخواد نصیحت کنه ولی حتما روش عادی و کلاسیک رو در کنار تکنیک یاد بگیرید ، چون طراح ممکنه سوالی بده که اصلا نشه با تکنیکی مثل عدد گذاری حل کرد! و یا اگر بشه هم سه چهار برابر حل عادی زمان ببره
      نمیدونم چقدر ازش ضربه خوردی یا چی اما فک کنم ۱۴۰۰ هستی . تازگیا هر پاسخی که ازت میبینم ربطش دادی به اریان حیدری و بد بودن اریان حیدری منم زیاد باهاش موافق نیستم ولی اینجوری که شما هم میگین نیست به قول آقای سعید همه روشارو باید تمربن کرد تا به تسلط رسید حتی عدد گذاری ! به منم میگفتن تکنیک تکنیک ولی دیدم بنده خدا به جز تکنیک بازم یه چیزا میگه و حتی جزوش پره سوالاییه که با تکنیک حل نمیشه . من با این که از کلاسش انصراف دادم چون زیاد حوصله نمیکردم ولی اینجوریا که شماهم میگین نیست . یبار یکی به من گفت فوق آشغاله تکنیک میگه اینا بعدش رفتم دیدم طرف خودش توی یه تاپیکی میپرسه که آریان خوبه یا بد؟ سعی کنین اول ببینید و با سند اثبات کنید اینطوری بچه ها راحت ازش دل میکنن چون خیلیا به من خصوصی میدن که واقعا گیج شدیم یکی میگه نه یکی میگه اره نمیدونیم کدوم وری بریم و حرف کی باور کنیم . پس خواهشا با سند حرف بزنید اونم تجربی چون یه رشته ریاضی که جز تاپ های قلمچی بود میگفت چون ریاضی تیپ تستش زیاده خیلی راحت طراح میتونه دور بزنه
      ویرایش توسط Amirsh23 : 07 شهریور 1399 در ساعت 12:54

9. Top | #294
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ما اکثرا یه مشکلی که هممون داریم ، اینه که اگر یه سوال سخت با ایده ای کمیاب یا نکته ی خیلی ریز و به دور از ذهن حالا در هر درسی میبینیم میگیم سوال غیر استاندارده و فلانه! ( حالا بسته به درسش هم فرق داره ، داخل زیست میگیم نظام قدیمی هستش ، داخل فلان درس میگیم خارج از چارچوب کتابه و یا احتمال اومدنش کمه و یا کلا نمیاد و...)
      واقعا تفسیر و فلسفه استاندارد بودن یک سوال چیه؟! خوب هر سوالی در چارچوب کتاب با هر درجه از سختی حتی فراتر از یک المپیاد میتونه طرح بشه و هیچ کسی هم نمیتونه اعتراض کنه که چرا طرح شد ! چون یک ازمون جامع و هماهنگ کشوری هر سطح سوالی داشته باشه برای همه همون سطح هستش
      جالبه یکی بود داخل یکی از گروه های کنکوری میگفتش تدریس اریان حیدری کاملا منطقی و مطابق کتاب و عالیه و این سوالای کنکور هستن که غیر استاندارد ان و با روش اریان نمیخورن!!!
      این حد و این حجم از حماقت واقعا درخور توجه هستش
      امیدوارم با دیدن سطح سوالات امسال و حتی تیپ های جدید سوالات که در برخی مباحث ارائه شد ، یکمی از افکار پوچ و بیخود خودمون فاصله بگیریم و تمام تلاش خودمون رو بکنیم و هر سطح تستی رو برای آماده تر شدن خودمون بزنیم ( نگیم که این چنین سوالاتی تا به حال طرح نشدن پس طرح نخواهند شد! احتمال طرح هررررررررر نوع سوالی در هررررررر مبحثی وجود داره)
      و اگر بخوام نصیحتی هم بکنم هر چند در حد کسی نیستم که بخواد نصیحت کنه ولی حتما روش عادی و کلاسیک رو در کنار تکنیک یاد بگیرید ، چون طراح ممکنه سوالی بده که اصلا نشه با تکنیکی مثل عدد گذاری حل کرد! و یا اگر بشه هم سه چهار برابر حل عادی زمان ببره
      الان توی کنکور ۹۹ حد دنباله دادن در حالی که اصلا تدریس نشده و جزو اهداف آموزشی نیست باید گفت استاندارده؟
      سوال حذف شده لانه کبوتری میدن باید گفت استاندارده؟
      سوال سخت و وقت گیر بدن، مشکلی نیست، اما چند سوال ساده هم بدن که زمان ذخیره کنه برا اون
      طراحی آزمون علم و چارچوب خودش رو داره
      شما بی حرمتی هم میکنی و ما رو به افکار پوچ و بهونه تراشی متهم میکنی!!! دمت گرم حاجی، دمت گرم

10. Top | #295
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      نمیدونم چقدر ازش ضربه خوردی یا چی اما فک کنم ۱۴۰۰ هستی . تازگیا هر پاسخی که ازت میبینم ربطش دادی به اریان حیدری و بد بودن اریان حیدری منم زیاد باهاش موافق نیستم ولی اینجوری که شما هم میگین نیست به قول آقای سعید همه روشارو باید تمربن کرد تا به تسلط رسید حتی عدد گذاری ! به منم میگفتن تکنیک تکنیک ولی دیدم بنده خدا به جز تکنیک بازم یه چیزا میگه و حتی جزوش پره سوالاییه که با تکنیک حل نمیشه . من با این که از کلاسش انصراف دادم چون زیاد حوصله نمیکردم ولی اینجوریا که شماهم میگین نیست . یبار یکی به من گفت فوق آشغاله تکنیک میگه اینا بعدش رفتم دیدم طرف خودش توی یه تاپیکی میپرسه که آریان خوبه یا بد؟ سعی کنین اول ببینید و با سند اثبات کنید اینطوری بچه ها راحت ازش دل میکنن چون خیلیا به من خصوصی میدن که واقعا گیج شدیم یکی میگه نه یکی میگه اره نمیدونیم کدوم وری بریم و حرف کی باور کنیم . پس خواهشا با سند حرف بزنید اونم تجربی چون یه رشته ریاضی که جز تاپ های قلمچی بود میگفت چون ریاضی تیپ تستش زیاده خیلی راحت طراح میتونه دور بزنه
      اون نرفته نظر داد
      شمام نرفته نظر دادی
      نه؟

11. Top | #296
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بله باهاتون موافقم ، تقریبا چند پستی که قرار دادم این چند وقت در مورد کنکور 99 یه گوشه ای اتکی هم به اریان زدم
      خودم تا به حال هیچ ضربه ای ازش نخوردم حقیقتش چون جلوی ضربه خوردن رو گرفتم!!!
      علت این اتک های گاه و بیگاه در مورد یه سری از معلما هم این هستش که یکم شفاف سازی بشه واقعا ، اریان و حتی برخی دبیر های دیگه خیلی خیلی و بیش از حد در بین کنکوری ها بزرگ شدن و این جز بدبختی برای کنکوری ها هیچ ثمره ای نداره ( هر معلمی که ادعای روش خودم یا ادعاهای بزرگ این چنینی داره باید دونست که یه جای کارش میلنگه!)( اریان در الگو دنباله یه روشی رو اورده گفته در همین میکس حسابی هندسی که چندین سال قبل توسط انواع و اقسام معلما مثل همین مسعودی هم گفته شده بعد نیم ساعت میره اینور میره اونور میگه روش خودمه)
      و بازم موافقم تکنیک هم باید بلد بود اما بعد از تسلط روی روش اصلی!! اکثر افرادی که اریان میرن کلا قید روش عادی رو زدن
      من خودم به شخصه اریان میبینم و درش حرفی ندارم ، اما بعد از یاد گرفتن روش اصلی و در هر سوالی هم اولش با روش اصلی میرم جلو و بعد تکنیک تا اگر جایی تکنیک جواب نداد لنگ نمونم
      پ.ن:برای تسلط روی مفاهیم هم ملاک پور رو گاها در برخی مباحث میبینم
      پ.ن 2 : در شیمی هم ربیعیان یکی از موارد این چنینی هستش ، تمامی حرف و حدیث فقط تکنیک و تکنیک ، من وقتی بابایی رو دیدم تازه فهمیدم شیمی چیه واقعا ) پس مفهوم حرف اول رو میزنه
      پ.ن 3 : در ضمن شما که میگید تسلط بر تکنیک هم لازمه و منم موافقم ، اون هم البته در شرایطی هستش که یک فرد وقت کافی برای دیدن هم ملاک پور و هم فرض مثال اریان رو داشته باشه ، اریان برای انتخاب اول برای افراد متوسط یا ضعیف یا حتی متوسط رو به بالا نسبت به سایر معلما ارجحیت کمتری داره ، اون برای کسی هستش که واقعا سطح ریاضیش بالا باشه و در سال های پایه عالی عملکرد داشته باشه
      این که شصت درصد ریاضی رو با روش عادی بزنی و بعدشم وقت نیاری بهتره که بیست درصد رو با تکنیک بزنی و بقیه اش رو نتونی حل کنی
      پ.ن 4 : در مورد حرف زدن با سند هم صحبت این همه افراد مختلف در مورد اریان در تاپیک های مختلف بعد کنکور باید کافی باشه به نظرم!!
      درست منم گفتم بارها میگم دبیر بهانه ای بیش نیست شروع کنید . بخدا کسی که بدون هیچ دبیری داره میخونه حتی یک هفته الان از خیلیا که هنوز دنبال منبع بهتره هستن جلوتره منم گفتم اگه قصد هدایت بچه هارو دارین یکم حرفاتون با چاشنی سند و مدرک و منطقی تر بودن قاطی کنین تا دیگه سردرگمتر نشن مثلا میگین اریان نه بگین فلانی رو برو که بخاطر این بهتره . یکی هم اینو بخاطر این میگم شما اینجا بد میگین طرف میره توی تلویزیون حل کردن سوالا توسط روش خودشو میبینه میمونه کدومو انتخاب کنه

12. Top | #297
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عکس مشخصهفایل پیوست 94187.
      سند و مدرک منظورم اینه سعی کنیم زود قضاوت نکنیم و یک طرفه حرف نزنیم و به همه ی جوانب نگاه کنیم
      اون نرفته نظر داد
      شمام نرفته نظر دادی

فکر میکنی فقط با ثبت نام کلاس میتونی نظر بدی؟
      یا با ۴ جلسه؟ یا با دیدن جزوه پارسال؟

13. Top | #298
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mkhoshzat نمایش پست ها
      اون نرفته نظر داد
      شمام نرفته نظر دادی

فکر میکنی فقط با ثبت نام کلاس میتونی نظر بدی؟
      یا با ۴ جلسه؟ یا با دیدن جزوه پارسال؟
      داداش پیاممو خوب نخوندی برگرد بخون بهتر. شما چرا هی گارد میگیرین من گفتم به بدی گفته های شما نیست به خوبی دیگران که میگن هم نیست اونم باید تمرین کرد . بالاخره من مدرک دارم که حداقل 4 جلسه دیدم شما چی؟ دوما شما رشته ریاضی هستی و تیپ تست شما خیلی بیشتر حتی اگه بخواییم با حسابان مقایسه کنیم بدبختی ما اینجاس که وقتی یه ذره از طرف دفاع میکنی میشه ادم بده نه داداش اینطور نیست من گفتم فقط اینچور که ازش بد میگن هم نیست و اینجاشم بگم افزون بر این 4 جلسه دو جلسه فرست و 7 8 جلسه سال قبلم دیدم البته میدونم شما باز بهانه داری و من تا اینجاشم برا اثبات گفته هام زیاده روی کردم
      ویرایش توسط Amirsh23 : 07 شهریور 1399 در ساعت 14:56

14. Top | #299
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خوب ببینید حرف های من من واقعا اشکار و واضح دارن حرف میزنن ، با توجه به این کنکور افراد اگر قراره کلاسی ثبت نام کنن ، چند حالت دارناگر پایه ریاضی فوق قوی دارن و مسلط بر تمامی روش ها هستن برن اریان حیدری و کمی سرعتی تر و تکنیکی تر یاد بگیرناگر متوسط و یا متوسط رو به بالا هستن افرادی مثل ملاکپور و یا مقدم نیا ثبت نام کنن و بعدا اریان رو از این ور اون ور دانلود کنن اگر خواستن ببینننه اگر واقعا ضعیف هستن ، در درجه اول ملاک پور و بعدش فقط تست بزنن ، نیازی به فیلم دیگه ای نیست مگر این که وقت بیارن و در نهایت برن اریان ببیننو حرف اخر منم اینه که روش اریان به تنهایی اصلا و ابدا کافی نیست چون هیچ مفهوم حل کردنی درشون وجود نداره و با یکم پیچوندن سوال خود اریان حیدری هم ممکنه دچار وقفه طولانی در حل سوال بشه چون روش هایی که ارائه میده خلاقیت زیادی رو میطلبن و وقتی سوال پیچونده بشه باید اوج خلاقیت و به قول خود اریان اون الهام شدنه و بشکن زدن رو داشته باشیددر کل حس میکنم شاید امسال اولین باره اریان رو میبینید و یکمی حالا تمامی جنبه هاش رو در نظر نداشته باشید و شایدم حالا از قبل میشناسید و دیدیدبه هر حال واقعا با این نوح حرف زدن من اگر ابهامی داشته باشید و نمیدونم سند و مدرک مشکل از خودتونه چون من حداکثر شفافیت در جملاتم رو به کار بستم
      موفق باشید
      توضیح بیشتر نمیدم چون بیشتر ابهام میشه . کلا یه هشدار یا هرچی به دوستانی بود که سر منبع وسواس دارن و هی با این نظر اون نظر تصمیمشونو عوض میکنن تهش سوالو میذارن جلوت و فقط جوابو ازت میخوان یه چیزم بگم کلاس انلاین صرفا دیدن ویدیو نیست همون تعهد و انلاین و ارسال تکلیف خودش 50 درصد کاره که همشون دارن. همچنین شما موفق باشید.

15. Top | #300
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش پیاممو خوب نخوندی برگرد بخون بهتر. شما چرا هی گارد میگیرین من گفتم به بدی گفته های شما نیست به خوبی دیگران که میگن هم نیست اونم باید تمرین کرد . بالاخره من مدرک دارم که حداقل 4 جلسه دیدم شما چی؟ دوما شما رشته ریاضی هستی و تیپ تست شما خیلی بیشتر حتی اگه بخواییم با حسابان مقایسه کنیم بدبختی ما اینجاس که وقتی یه ذره از طرف دفاع میکنی میشه ادم بده نه داداش اینطور نیست من گفتم فقط اینچور که ازش بد میگن هم نیست و اینجاشم بگم افزون بر این 4 جلسه دو جلسه فرست و 7 8 جلسه سال قبلم دیدم البته میدونم شما باز بهانه داری و من تا اینجاشم برا اثبات گفته هام زیاده روی کردم
      document-54_1.jpg

document-52_1.jpg

document-53_1.jpg

من نکته و تست بودم، همایش هم بودم
      تکالیف رو هم تمام و کمال انجام دادم
      مدارکشم گذاشتم که ببینید!
      ضمنا تعهد دبیر پوشش ۱۰۰٪ مطالب بوده در جلسه صفر هم گفته این مطلب رو، اینکه شما تیپ تستتون بیشتره فقط یک حرف ناشیانه و گُنگه

صفحه 20 از 22 نخستنخست ... 10192021 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

sms، فقط، فیزیک، قلمچی، قبل، كنكور، لان، لطفا، مفید، من، منم، منتظر، مهم، موبایل، مورد، میکنم، میکردین، میتونم، میتونه، میخام، میده، میشه، مانع، مجازی، محدود، مرور، مربوط، مسایل، مطالب، نمونه، چند، چه، چی، چیز، نکنید، چت، ندارم، نسبت، نظر، نظرتون، هفته، همه، های، هایی، هدر، هر، هستم، هستش، وقت، ولی، ویژه، واسه، ورزش، ینی، یه، کلی، کمک، کنیم، کنکور، کنکور93، کنکوری، کنکوریها، کنار، که، کار، کاری، کتاب، کردم، کسانی، گرفتم، پیدا، پس، پست، آموزشی، آخر، آزمون، آزاد، افزایش، الکی، انجمن، انجمن کنکور، انجام، اول، این، اینکه، اینا، اینترنت، اینجا، اگه، اگر، ادغام، از، استفاده، استارت، اشکال، اشتباهات، اصلا، بلوتوث، بچه، به، بودم، بودن، بیخیال، بیشتر، بکنم، بگید، با، باید، بار، باشه؟، باشید، بخوانید، بد، بدین، بدید، بذارید، بر، برنامه، برنامه ریزی، برای، بزارم، بزارید، تمام، تکرار، تا، تایپیک، تاپیک، تاسف، تجربه، تجربیات، تحصیلی، تراز، تست، جواب، جوری، جزوه، حل، حاشیه، حتما، حداقل، حذف، حسابی، خلاصه، خوب، خوبی، خودم، خودتون، خوردن، خیلی، دوستان، دیگه، دانشگاه، دادن، داره، داشته، در، درس، درسی، درست، دست، رفیق، رفع، رقابت، رو، روی، روحیه، روز، روزی، ریزی، رشته، زمان، زیاد، زبان، زدم، زدن، سوال، سوالات، سال، ساز، ساعت، سرنوشت، سراغ، شلوغ، شما، شمام، شدن، شده، شروع، شرایط، عمل

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن