خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 18 از 22 نخستنخست ... 8171819 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 256 به 270 از 324
    1. Top | #256
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      درود
      با اینکه دو ماهه پستی نذاشته شده ولی لازم دونستم تجربیات خودمو واسه بقیه بازگو کنم
      1-دور گوشی و فضای مجازی رو خط بکشید
      2-دور رفیقایی که میگن بیا با هم گروه تشکیل بدیم و گروهی درس بخونیم هم خط بکشید...(بسته ب نوع آدماش)
      پ.ن:هرکسی یه منبع معرفی میکنه و شنبه هایی که میاد و خبری نیست...
      3-نظر بقیه دوستان راجب منبع هم فقط جزو ملاک هاتون قرار بدید و در آخر اون مبنعی رو انتخاب کنید که باهاش راحت ترید و نتیجه میگیرید
      4-هیچ وجه کنکور رو الکی گنده نکنید و با توکل به خدا شروع کنید اصلا با دیدن سوالای سخت ناامید نشید و سوالای راحت رو جواب بدید و در وقت اضافی اگه تونستید جواب بدید

2. Top | #257
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      Up

3. Top | #258
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ثبات + ثبات و ثبات ، تمرکز و کنترل هیجانات و احساسات منفی و حتی مثبت ! به شدت مهمه
      stars can't shine without darkness

4. Top | #259
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Unknown_ نمایش پست ها
      توصیه میکنم هیچ‌وقت تو خط فیلم و سریال نیفتین(البته از نوع خارجیش، ترکی و ایرانی عیب نداره ) اگه افتادین کلا هرچی عقیده و باور مذهبی داشتین از بین میره شک نکنین و همچنین لامصب اینقدر هر روز چیزای خوب میاد که هر چقدر هم ببینی بازم تمام نمیشه پس اکیدا توصیه میکنم هیچ‌وقت شروع به دانلود نکنین چون آخرش درس رو باید ببوسین بذارین کنار
      وای عالی بود واقعا ...مخصوص تیکه اول ...حالا من فیلم ندیدم ولی اینستا و دنیال کردن اخبار خارجی باعث شد ذره ای از اعتقاداتم باقی نمونه ...البته بماند که دوسه نفر رتبه توپ دیدم که کلا نمیدونستن چیزی به اسم دین و نماز و این چیزا هس و با خودم گفتم واقعا هیچی جز تلاش ملاک نیس حتی اگه شب و روز نماز بخونی و دعا کنی حتی اگه وقت اونارم واسه درس بزاری مفیدتره

5. Top | #260
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad00jj49 نمایش پست ها
      درود
      با اینکه دو ماهه پستی نذاشته شده ولی لازم دونستم تجربیات خودمو واسه بقیه بازگو کنم
      1-دور گوشی و فضای مجازی رو خط بکشید
      2-دور رفیقایی که میگن بیا با هم گروه تشکیل بدیم و گروهی درس بخونیم هم خط بکشید...(بسته ب نوع آدماش)
      پ.ن:هرکسی یه منبع معرفی میکنه و شنبه هایی که میاد و خبری نیست...
      3-نظر بقیه دوستان راجب منبع هم فقط جزو ملاک هاتون قرار بدید و در آخر اون مبنعی رو انتخاب کنید که باهاش راحت ترید و نتیجه میگیرید
      4-هیچ وجه کنکور رو الکی گنده نکنید و با توکل به خدا شروع کنید اصلا با دیدن سوالای سخت ناامید نشید و سوالای راحت رو جواب بدید و در وقت اضافی اگه تونستید جواب بدید

افسردگی میگیرم با ترک گوشی ) :

6. Top | #261
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      فک میکنم قبلا یه چیزایی اینجا نوشتم ولی خب دوباره میگم..
      من همیشه منتظر شنبه بودم که راس یه ساعت معینی شروع کنم که خب...
      بعدش اینکه هزارنوع کتابم دارم که اونا بدتر گیج میکنن ادمو
      یه روزاییم بود اساسا جوگیر میشدم بالا12میخوندم که نهایتا 3/4روز طول میکشید و روز پنجم اصن از خواب بیدار نمیشدم

7. Top | #262
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezad_031 نمایش پست ها
      افسردگی میگیرم با ترک گوشی ) :
      اگر میتونین استفاده از گوشی رو کنترل کنید اصلا نیازی به کنار گذاشتنش نیست
      stars can't shine without darkness

8. Top | #263
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      up

9. Top | #264
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up

خودم رشته ریاضی بودم ولی خیلی، راضی نبودم!
      خودم: مهمترین مشکلات بیشتر کسانی که اینجا پست زدن یعنی به نظرم متوسط ساعت مطالعه باید کاملاً بیشتر می بود و ضمناً از شروع کارم توی اواسط تابستون با همین ساعت بالا باید جلو می رفتم. اینترنت رو نمی گم حذف ولی باید بهتر کنترل می کردم.

الان که تازه از کنکور 2 روز گذشته اشتباهات، بهتر یادمون میاد. تجربیاتتون رو به اشتراک بذارید. ممنون

10. Top | #265
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      گفتنی ها که زیاده ولی سعی کنید مدارها و خازن ها رو همین تابستون کامل بخونید ( البته بنظر خودم )

11. Top | #266
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ایده آل گرا نباشید ، مبنای هدف گذاری و برنامه ریزی باید اون چیزی ک درحال هستید باشه نع تصورت ذهنی تون
      من دوسال درگیر کنکور بودم شاید تعداد روزایی که بالای 10ساعت خوندم دو رقمی نشه ، اما دریغ از یک روز که بپذیرم فعلا باید طبق همین هشت ساعتی ک خوندم برنامه رو بچینم
      تا هفته ی آخر هم من حدودهشت ساعت میخوندم
      صرفا تجربه شخصی هست ولی هرکدومتون وضعیت منو داشتید ، بپذیرید خودتونو ، حداقل ناخودآگاه خودتونو سرزنش نکنید
      با همین تایم با مطالعه پیوسته بدون اینکه متوجه بشید شما بعد از مدتی در ایده آل خودتون هستید

12. Top | #267
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کم تو دوران کنکورتون بگید اگه این شه اگه اون شه..بشینید بخونید
      بی استرس
      شما بخونید و تهش میگی من تلاشمو کردم..نمیگی ای کاش میخوندم..ای کاش فلان میکردم..ای کاشا فایده نداره...
      اینترنتو بزا کنار..کلی تایم ما رو اینترنت میگیره بی اینکه بفهمیم
      ی مدت ک نداشته باشیش بش عادت میکنی
      ب هدفت فک کن بنویسش جلو چشمت باشه
      تو کنکور و امتحانات گلای قالیم جذاب میشن درک میکنم ولی همه وقتایی ک ا دست میدی طلاس و برنمیگرده..پ سفت و سخت بخون و اخرش ک ب هدفت رسیدی سختیای همه اون روزا برات ا عسلم شیرین تر میشه
      موفق باشید.

13. Top | #268
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      Up

هیچوقت نگیییین از الان شروع کنم میشه ؟ میتونم؟ حتی اگه اون زمان اسفند باشه اره میتونین ... پس دست دست نکنین و شروع کنین ب جدی خوندن .کنکور با کسی شوخی نداره..
      ۲ گول زمان رو نخورین ... زمان بازیتون میده و خیلی سریع میگذره برای استفاده از گوشی و تفریح کردن و درس خواندن کاملا با برنامه برین جلو تا زمان رو کنترل کنین
      ۳آدما حرف زیاد میزنن خیلی جدی شون نگیرین اگه خواستن ناامیدت کنن ک نمیتونی و ضعیفی و ول کن و اینا. ازشون فاصله بگیر ...حتی اگه اونا پدر مادرت باشند هم مهم نیس تو فقط باید تلاشتو بکنی که ب خواستت برسی همین . اونوقت همون آدما میگن اره میدونستیم ک تو لیاقتشو داری و میتونی...
      ۴ هدف داشته باش...نگو حالا ببینم چی میشه مهم اینه رتبه خوب بیارم... نه
      هدفتو تعیین کن و بزرگ رو کاغذ بنویس تا موقع درس خواندن ببینیش ...هدفمند تلاش کن ...در ضمن هدفت در اوردن چشم خاله و عمه و دوست و آشنا با رتبه خوب نباشه
      ی هدف درست حسابی داشته باش..فقط واسه خودت درس بخون اگه برای دیگران بخونی وسط راه ول میکنی و کم میاری
      ۵ ساعت مطالعه بالا داشته باش نگو با ۵-۶ساعت با کیفیت هم میتونم برم جلو...نه نمیتونی باید بیشترش کنی اما نه یهویی که ضرر میبینی ..اروم اروم ببر بالا ساعت مطالعه رو... تست خیلی زیاد بزن تا روحیه و انگیزت بره بالا و کیف کنی... حتما ازمون های ازمایشی رو تحلیل کن بدون تحلیل فقط وقتتو هدر دادی اینو هیچوقت یادت نره..
      ۶ ما ادم ها اینطوریم که لذت های کوچیک دم دستی رو ترجیح میدیم ب لذت های بزرگی ک تو اینده ب دست میان... اگه وسط درست خوندن رفتی فیلم ببینی و مهمونی و بیرون رفتن با دوستات..یه لحظه فکر کن که داری چی رو با چی معامله میکنی...
      ۷ نا امید نشو ...ناامید نشو...ناامیدنشو
      تو این راه پرفراز و نشیب کنکور قراره بارها شکست بخوری ...پس خودتو آماده کن
      ممکنه تو تراز ها و درصدات افت کنی یا برنامتو نرسونی به هر دلیل مریضی و ...
      خودتو نباز.. و بهتر از قبل ادامه بده ...تا جبران کنی
      ۸اگه فکر می‌کنی نمیتونی برنامه بریزی با مشاور های خوب و باتجربه چندین ساله استفاده کن ن هر مشاور دانشجوی تازه کار ....
      ۹ یه زمان میگفتن اگه تلاش کنی حتما کنکور قبولی
      الان دیگ‌اونطوری نیس ...باید درست و اصولی تلاش کنی ...منبعت خوب باشه مکان و زمان مطالعه خیلی مهمه و تکنیک های تست زنی و مهارت ازمون دادن رو خیلی خیلی تمرین کنی .. نصف کنکور دانش و نصفش مهارت سرعت عمل و دقت و تکنیکه
      ۱۰در اخر حتما ب از تلاش به خدا توکل و اعتماد کنین ...مطمعن باشین تلاش هاتون بی نتیجه نمی‌مونه و حتما ب هدفتون میرسین و خستگی روزای سخت از تنتون میره
      موفق باشین

14. Top | #269
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      گوشی رو بذارید کنار گوشی رو بذارید کنار گوشی رو بذارید کنار از دوستای پرحاشیه فاصله بگیرید برید پیش درس خونا اونم درس خوناییکه استرس وحشتناک ندارن وگرنه سرویستون میکنن بیشتریا تو بهمن و اسفند شل میکنن اونجاییکه کم کاری کردن نگران نباشن میتونن برسونن خودشونو از آدمای منفی بین و استرسی دوری کنید گوشی رو بندازید کنار به حرفای فلان موسسه و توجه نکنید تا وقتی به حد مرگ نیافتادید از دی وی دی و کلاس استفاده نکنید نکنییییید فقط از درسنامه ی خوب استفاده کنید وقتتون گرفته میشه وقت خیلی خیییلی مهمه

15. Top | #270
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

صفحه 18 از 22 نخستنخست ... 8171819 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

sms، فقط، فیزیک، قلمچی، قبل، كنكور، لان، لطفا، مفید، من، منم، منتظر، مهم، موبایل، مورد، میکنم، میکردین، میتونم، میتونه، میخام، میده، میشه، مانع، مجازی، محدود، مرور، مربوط، مسایل، مطالب، نمونه، چند، چه، چی، چیز، نکنید، چت، ندارم، نسبت، نظر، نظرتون، هفته، همه، های، هایی، هدر، هر، هستم، هستش، وقت، ولی، ویژه، واسه، ورزش، ینی، یه، کلی، کمک، کنیم، کنکور، کنکور93، کنکوری، کنکوریها، کنار، که، کار، کاری، کتاب، کردم، کسانی، گرفتم، پیدا، پس، پست، آموزشی، آخر، آزمون، آزاد، افزایش، الکی، انجمن، انجمن کنکور، انجام، اول، این، اینکه، اینا، اینترنت، اینجا، اگه، اگر، ادغام، از، استفاده، استارت، اشکال، اشتباهات، اصلا، بلوتوث، بچه، به، بودم، بودن، بیخیال، بیشتر، بکنم، بگید، با، باید، بار، باشه؟، باشید، بخوانید، بد، بدین، بدید، بذارید، بر، برنامه، برنامه ریزی، برای، بزارم، بزارید، تمام، تکرار، تا، تایپیک، تاپیک، تاسف، تجربه، تجربیات، تحصیلی، تراز، تست، جواب، جوری، جزوه، حل، حاشیه، حتما، حداقل، حذف، حسابی، خلاصه، خوب، خوبی، خودم، خودتون، خوردن، خیلی، دوستان، دیگه، دانشگاه، دادن، داره، داشته، در، درس، درسی، درست، دست، رفیق، رفع، رقابت، رو، روی، روحیه، روز، روزی، ریزی، رشته، زمان، زیاد، زبان، زدم، زدن، سوال، سوالات، سال، ساز، ساعت، سرنوشت، سراغ، شلوغ، شما، شمام، شدن، شده، شروع، شرایط، عمل

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن