خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات

Post ثبت نام در آزمون آزمایشی در تابستان 93

سلام بر دوستان درس خوان
      این تاپیک برای این زدم که شاید بیشتر دانش آموزان سوالی که تو ذهنشون ایجاد شده که آیا برم ثبت نام کنم یا نه از مهر برم!!
      چ.ن من خودم قلم چی میرم حالا نمیدونم تابستان با برنامه اون پیش برم یا خودم با برنامه خودم بخونم!خواستم برم ولی دیروز بعد از امتحان از هر کس پرسیدم گفت نه بابا نمیرم خودم میشینم بخونم!
      به نظر من راستم میگن مثلا دوهفته دگ بودجه بندی یک پنجم کتابای پارساله یکی نرسه بخونه بعد اگه نتیجه خوب نگیره ناامید میشه از الان که برای سمه!!!!
      پس دوستانی که اطلاعاتی در این مورد دارند بیان و نظراتشونو بیان کنن تا کسی پول ازالکی نده در ضمن درباره ی این که کدوم یکیشو برم بحث نشه چون بحث به اندازه کافی شده، کافیه جست و جو کنین!! باتشکر

موفق باشید
      رویایی دارم بس بزرگ برایش همه تلاشمو میکنم و به حقیقت تبدیلش میکنم!

آسانترین کار
      درس خوندن است

من عاشقم عاشق درس خوندن و زندگیم و چیزای دیگه

ویرایش توسط ALONE MAN : 22 خرداد 1393 در ساعت 11:01

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تابستون اجباری نیست که آزمون آزمایشی شرکت کنید ولی اگه شرکت کنید خوبه ضرر نداره
      واسه تابستون من با توجه به برنامش قلم چی رو پیشنهاد میدم و برید قلم چی بهتره یا نرفتید هم سوالاشو کار کنید بد نیست... اگه تونستید با برنامش برید جلو خیلی خوبه اگرم نه که خودتون سعی کنید بخونید

من فقط تابستون قلم چی رو پیشنهاد می کنم اونم فقط واسه پایه سوم ولی در بقیه مواقع قلم چی رو پیشنهاد نمی کنم

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بستگی داره..........ببین برادر اگه مدرست خاص نیست و پایه ضعیفی داری و از زیر درس در میری برو یه ازمون شرکت کن اگه پایه ضعیفی داری ولی از زیر درس در نمیری بشین فقط اختصاصی خصوصا زیست و شیمی رو بخون شیمی رو یه دور تموم کن حجمش زیاده .......
      خدایا کمکمون کن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      گرچه گاج رو به قلمچی و بقیه موسسات ترجیح میدم ولی برای تابستون قلمچی بهتره،برنامه کاملتری داره و امکان کار بیشتر رو به دانش آموز میده.

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m milad نمایش پست ها
      سلام بر دوستان درس خوان
      این تاپیک برای این زدم که شاید بیشتر دانش آموزان سوالی که تو ذهنشون ایجاد شده که آیا برم ثبت نام کنم یا نه از مهر برم!!
      چ.ن من خودم قلم چی میرم حالا نمیدونم تابستان با برنامه اون پیش برم یا خودم با برنامه خودم بخونم!خواستم برم ولی دیروز بعد از امتحان از هر کس پرسیدم گفت نه بابا نمیرم خودم میشینم بخونم!
      به نظر من راستم میگن مثلا دوهفته دگ بودجه بندی یک پنجم کتابای پارساله یکی نرسه بخونه بعد اگه نتیجه خوب نگیره ناامید میشه از الان که برای سمه!!!!
      پس دوستانی که اطلاعاتی در این مورد دارند بیان و نظراتشونو بیان کنن تا کسی پول ازالکی نده در ضمن درباره ی این که کدوم یکیشو برم بحث نشه چون بحث به اندازه کافی شده، کافیه جست و جو کنین!! باتشکر

موفق باشید
      سلام. ..
      دوره ی تابستان میتونه به پیشرفت بیشتر تحصیلی کمک کنه... اما حتما باید از مشاورای کانون برای هماهنگ سازی برنامه شخصیتون با برنامه راهبردی کانون کمک بگیرید...
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن