خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 54 از 54
    1. Top | #46
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشاور میخوام!!!

سلام دوستان
      من شهرستان زندگی میکنم و 94 میشه سومین کنکوری که میدم. تجربی ام و پارسال روزی 10 ساعت ولی بی کیفیت درس میخوندمو نتیجه ام تو کنکور افتض بود خانواده ام میگن بریمتهران این یه سال آخرو .یه مشاور خوب با قیمت مناسب .پیگیری خوبو کار بلد بودن واقغا برام مهمه خواهشا اگه کسی مشاوره خوب سراغ داره معرقی کنه .مرسی

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

سلام دوستان
      من شهرستان زندگی میکنم و 94 میشه سومین کنکوری که میدم. تجربی ام و پارسال روزی 10 ساعت ولی بی کیفیت درس میخوندمو نتیجه ام تو کنکور افتض بود خانواده ام میگن بریمتهران این یه سال آخرو .یه مشاور خوب با قیمت مناسب .پیگیری خوبو کار بلد بودن واقغا برام مهمه خواهشا اگه کسی مشاوره خوب سراغ داره معرقی کنه .مرسی

2. Top | #47
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      دوستان من احساس میکنم بلد نیستم واسه خودم برنامه ریزی کنم
      و انگار باید یکی بالا سرم باشه که کارا رو درست انجام بدم
      نظری شما چیه؟ چیکار کنم؟

3. Top | #48
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همایش ویژه سومی ها (از مهر 93 تا کنکور 95)
      برای اولین بار همایش یک سر و گردن بالاتر باش

سلام ؛ ایام فرخنده دهه کرامت بر شما مبارک
      همون طور که قولش داده بودیم ؛ امروز در خدمت تون هستیم با اولین همایش ویژه سومی ها
      مسلما" حساسیت های کنکور انقدر زیاد شده که برای کسب نتیجه ای مطلوب این احساس به وجود میاد که از سال های پایه ( سوم ، دوم ) هم بطور مستقیم برای رسیدن به مطلوب مورد نظر در کنکورهای شاید 95 و 96 برنامه ریزی کرد ؛ در این برنامه سعی کردیم که بهترین رفتار و ساختار شخصیتی یک دانش آموزان سوم دبیرستانی حرفه ای شرح بدیم و جدای از بحث سرمایه گذاری برای دروس نهایی ، کمی هم به فکر تست و آزمون باشیم . اما برای اطلاع از تعادل بین این دو ( تست و تشریح ) و تقویت تقاط ضعف ساختاری و برداشتن یک خیز بلند برای رسیدن به نتیجه ایده آل در کنکور حتما این همایش دانلود کنید

دانلود از لینک قدرتمند مدیافایر

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

4. Top | #49
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

بهترین مشاور

تو تاپیک انتخاب مشاور که بودم تصمیم گرقتم تجربیات خودم رو توی سال کنکور در مورد مشاور بدم
      اول از مشاور خودم اقای افشار میگم:ایشون تقریبا در ارتباط زیاد با شاگرداشون هستند و ادم خوبی اند ولی بعضی مواقع وقتی تو مترو اند و اتوبوس و مسافرت و....هستند میگند که زنگ بزنیم برای مشاوره که تبعا صدا خوب نمیادو...و برنامه هاشون بد نیست ولی همونطور که مهسا خانم گفت به همه همین برنامه رو میده و تو 5 دقیقه برنامه میسازه و به نظرم کیفیت ندارد و راهکار مطالعه و تست زنی و ....هم زیاد فرقی با تلویزیون که میگه نداره مثل فرصت برابر کار انگیزشییش هم بد نست من کلا از 10 به ایشون4 میدم برای مقایسه با دیگران ولی در مورد چند تا مشاور که در سال کنکورم تحقیق کردم بهتون میگم

5. Top | #50
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها اینجا کسی با دکتر مخدومی کار کرده؟ مشاوره میدن و البته 3 تومن هم میگیرن کسی بوده نتیجه گرفته باشه و راضی بوده باشه؟

6. Top | #51
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali47 نمایش پست ها
      سلام دوستان.کدوم یکی از مشاوران کشور رایگان مشاوره میدن یا حد اقل بعد از نتیجه کنکور و رضایت پولو میگیرن؟از مشاوران انجمن سایت چطور میشناسید؟ لطف کنید معرفی کنید
      سلام

آقای سلیمانی می تونن به شما کمک کنن ...... برای اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه بفرمایین

گروه آموزشی آلم|کنکور

7. Top | #52
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پویا دقتی نمایش پست ها
      سلام

آقای سلیمانی می تونن به شما کمک کنن ...... برای اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه بفرمایین

گروه آموزشی آلم|کنکور
      اصلا
      من یه سال مشاورم بود
      4میلیون گرفت به اسم مشاوره تضمینی درصورتی که با بقیه بچه ها هیچ فرقی نداشت
      مشاورشون حساب کتاب نداشت
      من که راضی نبودم تازه 70درصد پولم رو طبق حرفش پس نداد
      من که واگذارش کردم به خدا
      شما هم گولشو نخورید
      تو این زمونه کلاهبردار کم نیست
      به هر کسی اعتماد نکنید

8. Top | #53
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کلاهبرداری

نقل قول نوشته اصلی توسط پویا دقتی نمایش پست ها
      سلام

گروه آموزشی آلم|کنکور
      اصلا
      من یه سال مشاورم بود
      4میلیون گرفت به اسم مشاوره تضمینی درصورتی که با بقیه بچه ها هیچ فرقی نداشت
      مشاورشون حساب کتاب نداشت
      من که راضی نبودم تازه 70درصد پولم رو طبق حرفش پس نداد
      من که واگذارش کردم به خدا
      شما هم گولشو نخورید
      تو این زمونه کلاهبردار کم نیست
      به هر کسی اعتماد نکنید

9. Top | #54
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مشاور نرین از رتبه برتر های همین انجمن کمک بگیرین
      مشاور آدم رو بدبخت میکنه
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فقط، لطف، لطفا، مفید، ممنون، منابع، میتونم، میتونه، میخواستم، میدن، میشم، میشناسید؟، مدت، مدرسه، مرور، مشکل، مشاوره، مشاوره کنکور، مشاوره کنکور 94، مشاوران، مطالعه، معدل، معرفی، چقدر، چیکار، نیست، نکته، نتیجه، نحوه، چطور، همه، همیشه، هایی، هر، واسه، یه، یکی، یا، کلاس، کمک، کمک درسی، کنم، کنه، کنید، کنکور، کنکوری، که، کاری، کدوم، کسی، کسب، کشور، گرفتن، گزینه، پیوستگی، پیشنهاد، پایه، آخر، آزمونهای آزمایشی، آزمایشی، اقل، امید، امتحان، انتخاب، انجمن، انجام، انسانی، اهمیت، اول، این، از، استرس، به، بهتر، بین، بگه، با، بالای، باید، باشه، بدم، بده، بر، برنامه، برنامه ریزی، برام، برای، بشه، بعد، تمرکز، تابستان، تاثیر، ثبت، حمایت، حال، حد، خلاصه، خوندن، خوب، خود، خرداد، دوم، دوباره، دوره، دوستان، دانش آموزان، داره، داشته، درمورد، درسی، رو، روی، روز، روش، ریزی، راهنمایی، راهنماییم، رایگان، رتبه، رشته، رضایت، زیاد، زیادی، زیر، سه، سوم، سال، سایت، شیوه، شروع، صحیح

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن