خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 54
    1. Top | #31
      kha
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام کنکوریهای محترم 94.بچه ها من میخواستم یه مشاور برای سال تحصیلی جدید بگیرم چون فقط این یک سال رو وقت دارم. و باید رتبه ی خیلی خوبی بیارم. دنبال یه مشاور هستم.این آقای علیرضا افشار چطوره ؟یه فایل مشاوره گذاشته بود خیلی خوب میگفت. کسی باهاش مشاوره داشته ؟ چطوره مشاورش؟ یکی کمکم کنه ؟ اصلا مشاوره نیاز هست؟

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      بنده باهاش بودم اقای افشارو میگم... اگه تهران بری پیشش برنامه شخصی بهت میده برنامه تو طبق ازمونا شخصی سازی میکنه ... اگه خواسته باشی با تلفن ازش مشاوره بگیری برنامه ای که بهت میده با برنامه ای که به یکی دیگه مبده از پشت تلفن یکی هست و ماهیانه که من با تلفن از مشاوره میگرفتم سه ماه اول هرماهش 180 تومن بقیه ماه ها هر ماهی 120 تمون...
      اگه میخوای مشاوره بگیری با تلفن با دوستانت هماهنگ کن اینجوری پول کمتری میدین..به هرحال برنامش یکییه..

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لزوما هر مشاور گران قیمتی نتیجه بخش نیست الان مشاوران انتشارات معروفی هستند که ماهی n تومن میگیرن در اخر اگه داوطلب به هدف اش نرسه داوطلب متضرر شده

4. Top | #34
      kha
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad94 نمایش پست ها
      بنده باهاش بودم اقای افشارو میگم... اگه تهران بری پیشش برنامه شخصی بهت میده برنامه تو طبق ازمونا شخصی سازی میکنه ... اگه خواسته باشی با تلفن ازش مشاوره بگیری برنامه ای که بهت میده با برنامه ای که به یکی دیگه مبده از پشت تلفن یکی هست و ماهیانه که من با تلفن از مشاوره میگرفتم سه ماه اول هرماهش 180 تومن بقیه ماه ها هر ماهی 120 تمون...
      اگه میخوای مشاوره بگیری با تلفن با دوستانت هماهنگ کن اینجوری پول کمتری میدین..به هرحال برنامش یکییه..
      حالا شما که مشاوره گرفتی ثمر بخش بود؟ ارزشش رو داشت ؟ اصلا به نظرتون مشاره نیازه برای یه کنکوری؟ خد آقای افشار تو اون سخنرانی که من دانلود کردم میگفت باید از یه آدم کار بلد راهنمایی بخوای تا بعد یک سال قبول بشی .میگفت بمونی معلوم نیست قبول بشی.نمیدونم به نظرتون چیکار کنم بچه ها؟ خودم بخونم یا مشاور بگیرم؟

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

چیکار کنیم؟ چقدر بپردازیم؟ کدوم مشاور ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kha نمایش پست ها
      حالا شما که مشاوره گرفتی ثمر بخش بود؟ ارزشش رو داشت ؟ اصلا به نظرتون مشاره نیازه برای یه کنکوری؟ خد آقای افشار تو اون سخنرانی که من دانلود کردم میگفت باید از یه آدم کار بلد راهنمایی بخوای تا بعد یک سال قبول بشی .میگفت بمونی معلوم نیست قبول بشی.نمیدونم به نظرتون چیکار کنم بچه ها؟ خودم بخونم یا مشاور بگیرم؟
      سالي كه افشار مشاورم بود ********** تصميم با خودته ولي افشار اصلا خوب نيست
      ویرایش توسط mahsa92 : 24 مرداد 1393 در ساعت 14:07

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mamadabfm نمایش پست ها
      نمیدونم جای این سوال اینجاست یانه:yahoo (21):
      دوستان من کنکوری ۹۴ هستم هدفم پزشکی ایلام هست(معدلم ۱۸.۹۰شد)-از ابتدای این تابستون شروع به درس خوندن کردم-حالا یه سوال ازتون دارم لطفا با تجربه ها راهنماییم کنن
      بنظرتون الان ورزش رو بزارم کنار؟یا اگه باشگاهم رو برم به درس م صدمه میزنه؟؟؟؟هر جلسه ورزش یه ساعته که در هفته ۴ یا ۵ جلسه س
      نمیدونم چیکار کنم؟؟از یه طرفی ورزش مو خیلی دوست دارم و از یه طرفی درس خوندن برای اینده ام لازمه؟؟؟
      :yahoo (21):
      ساعتشو كم كن

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ادم اگه درس خون باشه روی مقوا درس میخونه ..دنبال این حاشیه ها نمیگیره..... ول کن مشاوره چیه ؟ نمیخوام بگم بد بود افشار ولی همچی به خودت بستگی داره... اون حکم رول ماشین رو دارن اونی که باید گاز بده تویی ..... اوکی دوست من ..

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      داداش من خودم رفقام مشاوره میدم رایگان

ولی به خاطر رایگان بودنش و هدفم خیرم هیچ کسی بهم اهمیت نمیده

میگن که حتمن کار بلد نیس که پول نمیگیره

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما که تلفنی مشاوره میگرفتید از کجا مطمئن هستید که حضوری بری برنامه شخصی میده ؟

ضمنا ما خودمون رو کشتیم و ایشون حضوری قبول نکردن ... در واقع ی جورایی پیچوندن ... نه یکبار ... چند بار ... علتش رو نمیدونم ... کسی رو ندیدم بتونه باهاشون حضوری بر داره ... بازم علت رو نمیدونم ...

مشاور منم بودن ... به هیچ عنوان راضی نبودم ... دیگه خود دانید ...

ضمنا : عاشق طرز فكر آدمــــهـــا نشید ؛. آدمــــهـــا زیبا فكر میكنند ،. زیبا حرف میزنند. ... امـــــــا .... زيبا عمل نميكنند ....
      One Day Someone Is Going To Hug You So Tight, That All Of Your Broken Pieces Will Stick Back Together

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sama نمایش پست ها
      شما که تلفنی مشاوره میگرفتید از کجا مطمئن هستید که حضوری بری برنامه شخصی میده ؟

ضمنا ما خودمون رو کشتیم و ایشون حضوری قبول نکردن ... در واقع ی جورایی پیچوندن ... نه یکبار ... چند بار ... علتش رو نمیدونم ... کسی رو ندیدم بتونه باهاشون حضوری بر داره ... بازم علت رو نمیدونم ...

مشاور منم بودن ... به هیچ عنوان راضی نبودم ... دیگه خود دانید ...

ضمنا : عاشق طرز فكر آدمــــهـــا نشید ؛. آدمــــهـــا زیبا فكر میكنند ،. زیبا حرف میزنند. ... امـــــــا .... زيبا عمل نميكنند ....
      دیدم که پیششون رفتن حضوری مشاوره ... برنامه ای که بهش دادن با برنامه ای که بهم دادن تطبیق دادم زمین تا اسمون فرق میکرد... ادم مریض نیس که از روی هوا حرف بزنه.. شمایی که ازش راضی نبودین خودت نخواستی ...وگرنه ی چوپان هم بهت برنامه بده اگه طبقش عمل کنی بلاخره ی چیزی گیرت میاد ...اینا که به جاش باشن...
      توی دو پست بعدیم گفتم همچی به خود ادم بستگی داره و همچنین داشتن ی مشاور که الزامی باشه رو رد کردم... اوکی...

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mkh-ana نمایش پست ها

داداش حتما که نباید برات زنگ بزنیم ...

هرچی اطلاعات داری همه رو توی تایپیک برای کاربرا بذار که استفاده کنن اگه همینطور که خودتون میگید کارتون خیر هست..تاز ببین پقد ازت تشکر کنن.. حالا ببینم چیکار میکنی منتظریم...

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

دوستا عزیز چطور میتونم از مشاوه ی شما بهره ببرم .فقط با ایمیل

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali 221488 نمایش پست ها
      دوستا عزیز چطور میتونم از مشاوه ی شما بهره ببرم .فقط با ایمیل
      از طریق پیام خصوصی

((شمارمو اونجا بهت میگم))

این جا بنویسم سریع پاکش میکنن

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      البته اگه نیاز به راهنمایی دارین میتونین سوالتونو مطرح کنین و بپرسین تا همه استفاده کنن

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دیدم که پیششون رفتن حضوری مشاوره ... برنامه ای که بهش دادن با برنامه ای که بهم دادن تطبیق دادم زمین تا اسمون فرق میکرد... ادم مریض نیس که از روی هوا حرف بزنه.. شمایی که ازش راضی نبودین خودت نخواستی ...وگرنه ی چوپان هم بهت برنامه بده اگه طبقش عمل کنی بلاخره ی چیزی گیرت میاد ...اینا که به جاش باشن...
      توی دو پست بعدیم گفتم همچی به خود ادم بستگی داره و همچنین داشتن ی مشاور که الزامی باشه رو رد کردم... اوکی...
      گرامی بنده با شما دعوا ندارم
      فقط برام جالب بود که کسی تونسته حضوری با ایشون مشاوره داشته باشه ... چون هم من هم چند تا از دوستام خودمون رو کشتیم ولی میسر نشد ....
      ضمنا بله شما درست میگی که ی برنامه خیلی ساده هم اگه به آدم بدن همون رو بخونه میتونه نتیجه بگیره ...
      ولی از نظر من بیان این مسئله ربطی به اینجا نداره ...

یا باید ی مشاور خوب داشته باشی یا خودت بخونی .... اگه مشاورت خوب نباشه وضعیتت بدتر از وقتی میشه که خودت تنهایی واسه خودت برنامه بریزی و بخونی ...
      One Day Someone Is Going To Hug You So Tight, That All Of Your Broken Pieces Will Stick Back Together

15. Top | #45
      kha
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از طریق پیام خصوصی ((شمارمو اونجا بهت میگم)) این جا بنویسم سریع پاکش میکنن
      میشه بگید بهم چطوری میتونم از مشاوره رایگان شما استفاده کنم؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فقط، لطف، لطفا، مفید، ممنون، منابع، میتونم، میتونه، میخواستم، میدن، میشم، میشناسید؟، مدت، مدرسه، مرور، مشکل، مشاوره، مشاوره کنکور، مشاوره کنکور 94، مشاوران، مطالعه، معدل، معرفی، چقدر، چیکار، نیست، نکته، نتیجه، نحوه، چطور، همه، همیشه، هایی، هر، واسه، یه، یکی، یا، کلاس، کمک، کمک درسی، کنم، کنه، کنید، کنکور، کنکوری، که، کاری، کدوم، کسی، کسب، کشور، گرفتن، گزینه، پیوستگی، پیشنهاد، پایه، آخر، آزمونهای آزمایشی، آزمایشی، اقل، امید، امتحان، انتخاب، انجمن، انجام، انسانی، اهمیت، اول، این، از، استرس، به، بهتر، بین، بگه، با، بالای، باید، باشه، بدم، بده، بر، برنامه، برنامه ریزی، برام، برای، بشه، بعد، تمرکز، تابستان، تاثیر، ثبت، حمایت، حال، حد، خلاصه، خوندن، خوب، خود، خرداد، دوم، دوباره، دوره، دوستان، دانش آموزان، داره، داشته، درمورد، درسی، رو، روی، روز، روش، ریزی، راهنمایی، راهنماییم، رایگان، رتبه، رشته، رضایت، زیاد، زیادی، زیر، سه، سوم، سال، سایت، شیوه، شروع، صحیح

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن