خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 54
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط strider نمایش پست ها
      در اکثر موارد این ماهی های آماده قابل خوردن نیست و بعد از چند هفته مصرف کننده رودل میکنه!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
      داداش ماهي داريم تا ماهي!!! قزل الاي پرورشي يا اوزون بورون اقيانوس ارام:-) دركل من داشتن مشاورو نه تاييد مي كنم و نه رد مي كنم.دوستان و داوطلبان قطعا اونقدر بخودشون شناخت بايد داشته باشن كه درهر مقطع تصميم درست رو بگيرند.
      Nothing about Loyality is cheap
      At Last
      What Can You Expect???
      From a Hug
      But
      a Grunt!!!
      Bye Forever
      Friday,Aguest15
      3:47PM
      My Last
      Activity Here

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چقدر این بحث مشاور واسه من ضروریه!یعنی واقعا به ی نفر نیاز دارم که ی برنامه جامع بهم بده البته نسبت به توا نایی های خودم نه اینکه به 100 نفر ی برنامه رو بده

*looking for..
      **in niz bogzarad

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان غرض از مراحمت!!!! :yahoo (4): این بود که راستش من کنکور 94 آخرین فرصتم برای شرکت در کنکور سراسری و قبولی در رشته و دانشگاه موردعلاقه ام هستش یعنی پزشکی تهران (یا اهواز) و خب اصلا فرصت آزمون و خطا کردن ندارم و باید طبق اصول و با برنامه جلو برم تا بتونم به هدفم برسم و حقمو از این زندگی بگیرم هرکس فقط یکبار فرصت زندگی کردن داره و من میخوام زندگی رو زندگی کنم اونم جوری که خودم
      دوست دارم نمیخوام 10 سال دیگه حسرت بخورم و هر روزم بشه مرگ آرزوهام من پتانسیل رسیدن به هدفمو دارم و پزشکی تهران حق منه چون میخوام از خودم با تموم وجود مایه بذارم و همه ی تلاشمم میکنم من میتونم =)

فقط خیلی میترسم از اینکه فرصت ها رو زود از دست بدم و برنامه ریزیام غلط از آب دربیاد راستش بنظر من بهترین مشاور هر کس خودشه چون فقط خود ِمنم که واقعا خودمو

میشناسم اما خب! منطقی که به این قضیه فکر میکنم اگه بخوام خودم برنامه ای بریزم که توش تعداد تست و مرور و حجم و میزان ساعت مطالعه روزانه و هفتگی و ماهانه تا آخر

خرداد 94 مشخص شده باشه و از امروز تا روز قبل کنکور بدونم هر روز تو چه ساعتی قراره چه درسی و چه مبحثی و از رو چه منبعی و با چه تعداد تست بخونم و جمعش کنم و تستم

کارم و تازه همه ی اینا رو کی مرور کنم هیچی دیگه باید کلا کتابامو جمع کنمو بزنم تو کار برنامه ریزی :yahoo (4): تازه کم کمش تا خود روز کنکور زمان ببره از طرف دیگه هم اگه برنامه ی مدون و از

پیش تعیین شده ای نداشته باشم مدام دلشوره دارم چون بلاتکلیفمو نمیدونم پیش بینی هایی که کردم درست از آب درمیاد یا نه؟ و به سر مقصد مقصود میرسم آیا؟؟ مباحثی رو که مد نظرمه تا اون زمانی که مشخص کردم میرسم جمعش کنم یا نه؟؟؟ در یک کلام آشفته میشم!

اینه که تصمیم گرفتم راهمو با کمک گرفتن از ی مشاور کار بلد و صد البته مورد اعتماد هموار کنم و از این سردرگمی در بیام. خودم مشاوره ی حضوریو به مشاوره ی تلفنی ترجیح میدم بنظرم قابل اعتماد تره و راهگشا تره خواستم نظر شما رو بپرسم؟؟؟

از کنکوریای 94 کسی توی این انجمن هست که مشاور تحصیلی داشته باشه؟؟؟ اگه آره لطفا اسم مشاور + هزینه ای که میگیره + اینکه واقعا توی پیشرفتش تاثیر داشته یا نه رو بگید و نحوه ی مشاوره دادنش چجوریاس ؟؟ خیلی ممنون میشم

کلا بنظر شما گرفتن مشاور تصمیم درسته؟؟؟ بچه ها من منتظر همکاریتون هستم لطفا همه ی کسایی که توی این زمینه اطلاعاتی دارن که میتونه به من و سایر دوستان کمک کنه تجربیاتشون رو از ما دریغ نکنن خیلیم مرسی بلکه ما هم از نگرانی دربیایم .

توی این تاپیک هم بحث دوستان راجع به برنامه ریزی گُل انداخته ی سر بزنید ◕‿◕✿♥هر کی بیاد و برنامه ریزی خودشو بنویسه♥✿◕‿◕ همون طور که میبینید مشکل برنامه ریزی

مشکل خیلیاس

با خودم میگویم :

باید یک بار به خاطر همه چیز گریه کرد

آن قدر که اشک ها خشک شوند

باید این تن اندوهگین را چلاند و بعد دفتر زندگی را ورق زد ..

به چیز دیگری فکر کرد

باید پاها را حرکت داد و همه چیز را از نو شروع کرد ...

"آنا گاوالدا"

ویرایش توسط G O L B A R G : 09 تیر 1393 در ساعت 14:58

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Harir نمایش پست ها
      چقدر این بحث مشاور واسه من ضروریه!یعنی واقعا به ی نفر نیاز دارم که ی برنامه جامع بهم بده البته نسبت به توا نایی های خودم نه اینکه به 100 نفر ی برنامه رو بده
      دوست عزیز هیچ مشاوری به شما برنامه نمیده! شما باید برنامه ریزی رو خودتون یاد بگیرید و با توجه به شرایط خودتون برنامه ریزی کنید! هیچ کس به اندازه شما از درون شما خبر نداره و برای شما دلسوز تر از خودتون نیست!

پس با یادگیری روش های مطالعه+مرور+تست زنی یک برنامه جامع رو برا خودتون تنظیم کنید!

کوه کندن هم نیست که همه میگن مشاور خیلیییییییییییییی مهمه!!!! دو تا فایل مشاوره ای دکتر افشار رو دانلود کن! کامل یاد بگیر خودت واسه خودت برنامه ریزی کن

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط dr.Samira نمایش پست ها
      سلام دوستان غرض از مراحمت!!!! :yahoo (4): این بود که راستش من کنکور 94 آخرین فرصتم برای شرکت در کنکور سراسری و قبولی در رشته و دانشگاه موردعلاقه ام هستش یعنی پزشکی تهران (یا اهواز) و خب اصلا فرصت آزمون و خطا کردن ندارم و باید طبق اصول و با برنامه جلو برم تا بتونم به هدفم برسم و حقمو از این زندگی بگیرم هرکس فقط یکبار فرصت زندگی کردن داره و من میخوام زندگی رو زندگی کنم اونم جوری که خودم
      دوست دارم نمیخوام 10 سال دیگه حسرت بخورم و هر روزم بشه مرگ آرزوهام من پتانسیل رسیدن به هدفمو دارم و پزشکی تهران حق منه چون میخوام از خودم با تموم وجود مایه بذارم و همه ی تلاشمم میکنم من میتونم =)

فقط خیلی میترسم از اینکه فرصت ها رو زود از دست بدم و برنامه ریزیام غلط از آب دربیاد راستش بنظر من بهترین مشاور هر کس خودشه چون فقط خود ِمنم که واقعا خودمو

میشناسم اما خب! منطقی که به این قضیه فکر میکنم اگه بخوام خودم برنامه ای بریزم که توش تعداد تست و مرور و حجم و میزان ساعت مطالعه روزانه و هفتگی و ماهانه تا آخر

خرداد 94 مشخص شده باشه و از امروز تا روز قبل کنکور بدونم هر روز تو چه ساعتی قراره چه درسی و چه مبحثی و از رو چه منبعی و با چه تعداد تست بخونم و جمعش کنم و تستم

کارم و تازه همه ی اینا رو کی مرور کنم هیچی دیگه باید کلا کتابامو جمع کنمو بزنم تو کار برنامه ریزی :yahoo (4): تازه کم کمش تا خود روز کنکور زمان ببره از طرف دیگه هم اگه برنامه ی مدون و از

پیش تعیین شده ای نداشته باشم مدام دلشوره دارم چون بلاتکلیفمو نمیدونم پیش بینی هایی که کردم درست از آب درمیاد یا نه؟ و به سر مقصد مقصود میرسم آیا؟؟ مباحثی رو که مد نظرمه تا اون زمانی که مشخص کردم میرسم جمعش کنم یا نه؟؟؟ در یک کلام آشفته میشم!

اینه که تصمیم گرفتم راهمو با کمک گرفتن از ی مشاور کار بلد و صد البته مورد اعتماد هموار کنم و از این سردرگمی در بیام. خودم مشاوره ی حضوریو به مشاوره ی تلفنی ترجیح میدم بنظرم قابل اعتماد تره و راهگشا تره خواستم نظر شما رو بپرسم؟؟؟

از کنکوریای 94 کسی توی این انجمن هست که مشاور تحصیلی داشته باشه؟؟؟ اگه آره لطفا اسم مشاور + هزینه ای که میگیره + اینکه واقعا توی پیشرفتش تاثیر داشته یا نه رو بگید و نحوه ی مشاوره دادنش چجوریاس ؟؟ خیلی ممنون میشم

کلا بنظر شما گرفتن مشاور تصمیم درسته؟؟؟ بچه ها من منتظر همکاریتون هستم لطفا همه ی کسایی که توی این زمینه اطلاعاتی دارن که میتونه به من و سایر دوستان کمک کنه تجربیاتشون رو از ما دریغ نکنن خیلیم مرسی بلکه ما هم از نگرانی دربیایم .

توی این تاپیک هم بحث دوستان راجع به برنامه ریزی گُل انداخته ی سر بزنید ◕‿◕✿♥هر کی بیاد و برنامه ریزی خودشو بنویسه♥✿◕‿◕ همون طور که میبینید مشکل برنامه ریزی

مشکل خیلیاس
      همونطور که به دوست عزیزمون هم گفتم مشاور به شما برنامه ریزی رو یاد میده! نه اینکه برنامه ریزی کنه!!! شما میدونید که مدرک تحصیلی خیلی از مشاور ها مشاوره و راهنمایی از پیام نور و ازاده!؟؟

این سوالو ازشون نپرسیدین که اگه لالایی بلدی خودت چرا خوابت نمیبره؟

برای مشاوره بهتره از یک رتبه برتر استفاده کنید! کسی که خودش این راهو رفته! همه این معلم های معروف چند درصدشون رتبه تک رقمی بودن؟؟؟

برای مشاوره بهترین شخص خود شما هستید! زیاد نقش مشاور رو بالا نگیرید! نمیگم مهم نیست ها! مهمه! اما نه به حد تلاش خودتون!

بهترین راه اینه با توجه با عادات مطالعه و شناخت خودتون از خودتون برنامه رو تنظیم بکنید!

در ضمن ساعتی خوندن غلط اندر غلطه! باید بگی مثلا 5 درس دین و زندگی رو تو یه ساعت میخوام بخونم! هم حجم مشخصه هم ساعت! بسم الله

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      گاهی حظور یک مشاور باعث صرفه جویی تو خیلی از هزینه ها(رفتن به کلاسای غیر ضروری) میشه و از سردر گمی هم جلو گیری میکنه

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام

اینا نظر منه که میتونه درست باشه یا غلط

وقتی شما یه مشاور باسواد مجرب( تاکید میکنم روی صفتش) رو سراغ دارین که هم هزینش به شما میخوره و هم باهاش سازگارین حالا میخواد تو مدرستون باشه یا بیرون باشه چرا بهش مراجعه نکنید؟ میدونین چقدر مشاور نقش کلیدی داره.فکر میکنم حتی توی سیروسلوک الی الله هم میگوینداحوال خود را به یک شیخ عرضه کنید...بالاخره که چی؟داری سه ساله توی دبیرستان درس میخونی و سال چهارمی سال آخر و مهمترین سال تحصیلیته که آیندتو رقم میزنه...هرچقدرم ک از خودت
      مطمئنی باید از یک آدم کاربلد کمک بگیری و احوال خودتو بهش عرضه کنی!قبول دارم نقش رتبه های برتر انکار نشدنیه ولی شما نگاه کنید به خودتون...فرضا الان بهترین معدل نهایی رو گرفتین و یا نه اصلا شدین رتبه یکه کنکور!وجود شما برای راهنمایی یه عده دیگه لازمه ولی واقعا چقدر میتونید کمکشون کنید؟
      چقدر تجربه دارید؟بیشتر از یک سال؟یا مثلا از چه دیدی میتونید کمکشون کنید؟بجز اینه که از دیدگاه
      خودتون اونو راهنمایی میکنید و راهی که رو که خودتون فکر میکنید درسته چون خودتون باهاش نتیجه
      گرفتین معرفی میکنید؟ولی مشاوری که واقعا مشاور باشه چندین ساله که تجربه کنکور داره ،پیگیر این مسائله با هزاران رتبه برتر و غیر برتر کنکور آشناست و بهترین گزینه رو میذاره روی میز! همین رتبه های برتر کنکور جدا از شباهت هایی که بینشان هست یه سری تفاوت ها ممکنه داشته باشند که شما رو بدجور سردرگم کنند...پس اینجاست که یه نفر باید اصل باشه...درضمن چقدر به خودت اعتماد داری که میدونی اگه اینجوری پیش بری میشی رتبه دو رقمی؟یا سه رقمی؟یا حتی تک رقمی؟ من به شخصه
      برای المپیاد خیلی خوندم ولی متاسفانه نه اصولی خوندم و نه...به خودم اعتماد کردم که راهی که درپیش گرفتم درسته...نمیدونستم چجوری مشکلامو رفع کنم...هرروز میگذشت و من همینجور فقط میخوندم
      بدون اینکه بدونم اصلن دارم درست میخونم یا نه،اشکال کارم کجاست و...
      ویرایش توسط فاطمه زهرا : 18 تیر 1393 در ساعت 00:38

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadi نمایش پست ها
      مشاور نیاز نیست خیلیییییی با تجربه باشه یا خیلی گرون بگیره
      همه ی ما بلدیم رو کاغذ برنامه بریزیم
      بنظر من مهمترین نقش مشاور چک کردن برنامه هست که تنبلی نکنیم و البته روحیه دادن
      ماهی 130 تومنم خیلی زیاده! یعنی تقریبا روزی 4 هزار تومن!
      جالب تر اینکه با این130تومن هفته ای 2بارم که تماس باشه معلوم نیست واقعا بشه استفاده کرد یانه.یعنی داخل 30مین تماس چی میخوای بگی خب؟؟؟

اگه چیزی نداشته باشی بگی و بپرسی که پولی که دادی در رفته.پس مجبوری چرتو پرت بگیو بپرسی تا نه خودت ضرر کنی و نه وقت اون مشاوربنده خدارو هدر بدی.

{مشاوران عزیز به دل نگیرین.منظور خاصی نیست.}

8. Top | #23
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نمیدونم جای این سوال اینجاست یانه:yahoo (21):
      دوستان من کنکوری ۹۴ هستم هدفم پزشکی ایلام هست(معدلم ۱۸.۹۰شد)-از ابتدای این تابستون شروع به درس خوندن کردم-حالا یه سوال ازتون دارم لطفا با تجربه ها راهنماییم کنن
      بنظرتون الان ورزش رو بزارم کنار؟یا اگه باشگاهم رو برم به درس م صدمه میزنه؟؟؟؟هر جلسه ورزش یه ساعته که در هفته ۴ یا ۵ جلسه س
      نمیدونم چیکار کنم؟؟از یه طرفی ورزش مو خیلی دوست دارم و از یه طرفی درس خوندن برای اینده ام لازمه؟؟؟
      :yahoo (21):

9. Top | #24

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تا عید برو ورزش رو

بعد عید یکم کمش کن

2 ماه آخر نرو

گرگ باش!
      مغرور!
      بر شب پادشاهی کن
      میخوای خنجر بزنی از رو به رو بزن
      مثل گرگ تعصب داشته باش
      مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن
      مثل گرگ رو در رو حق بگیر
      به مانند گرگ باش
      دوستانت را لیس بزن
      دشمنانت را گاز بگیر
      گرگ باش دشمنانت را بدر
      در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش
      آنها با پارس کردن بیهوده زنده اند
      گرگ باش!
      همیشه با گله اما تنها!

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من دنبال یه مشاور خاص هستم.کسی اگه میتونه کمک کنه پیام بده.خیلی وضعم اظطراریه

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

بهترین مشاور تو تهران کی هست ... برای کسیکه فارغ التحصیله

سایت تهرانی دیدم یه مشت شرایط مسخره
      چقدر از خود راضی
      خیلی بدم اومد

من تجربه میخوام

الان تهرانی ادعا کرده تو سایتش چند تا از تک رقمیا امسال مشاوره کرده

حالا شاید فلانی یه جلسه بیشتر نرفته باشه

مثل کانون که مثلا اناهیتا نجفی همش ۴ تا ازمون داده ولی اسمش هس ت دیگه

یا یکی از انسانیا که انگار ۲تا ازمون قلم بیشتر نداده

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

مشاور خوب در اصفهان

سلام به تمام کنکوریای عزیز
      میخواستم بدونم مشاورای خوب شهر اصفهان چه کسانیند و هزینه و جلسه هاشون چجوریه؟
      اگه ادرس یا شماره تلفن هم دارید لطفا ذکر کنید
      ممنون از همگی

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان کسی درباره سینا تهرانی میدونه چیزی؟
      منظورم هزینه مشاوره هستش.
      میگن خیلی گرونه.
      خب اگه بخواد تلفنی مشاوره کنه،چقد باید بدیم؟

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سهراب فرهپور پروازیه خوبه فک کنم حدود 3 تومن برا یک سال میگیره
      اموزشگاه کمال 6287979

15. Top | #30
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگر به دنبال یک مشاور خیلی خوب و با قیمت خیلی مناسب هستید می توانید به وبلاگ achak.blogfa.com مراجعه کنید

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فقط، لطف، لطفا، مفید، ممنون، منابع، میتونم، میتونه، میخواستم، میدن، میشم، میشناسید؟، مدت، مدرسه، مرور، مشکل، مشاوره، مشاوره کنکور، مشاوره کنکور 94، مشاوران، مطالعه، معدل، معرفی، چقدر، چیکار، نیست، نکته، نتیجه، نحوه، چطور، همه، همیشه، هایی، هر، واسه، یه، یکی، یا، کلاس، کمک، کمک درسی، کنم، کنه، کنید، کنکور، کنکوری، که، کاری، کدوم، کسی، کسب، کشور، گرفتن، گزینه، پیوستگی، پیشنهاد، پایه، آخر، آزمونهای آزمایشی، آزمایشی، اقل، امید، امتحان، انتخاب، انجمن، انجام، انسانی، اهمیت، اول، این، از، استرس، به، بهتر، بین، بگه، با، بالای، باید، باشه، بدم، بده، بر، برنامه، برنامه ریزی، برام، برای، بشه، بعد، تمرکز، تابستان، تاثیر، ثبت، حمایت، حال، حد، خلاصه، خوندن، خوب، خود، خرداد، دوم، دوباره، دوره، دوستان، دانش آموزان، داره، داشته، درمورد، درسی، رو، روی، روز، روش، ریزی، راهنمایی، راهنماییم، رایگان، رتبه، رشته، رضایت، زیاد، زیادی، زیر، سه، سوم، سال، سایت، شیوه، شروع، صحیح

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن