خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 78 از 78
    1. Top | #76
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.NedawW نمایش پست ها
      دقیقـــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــا ! از ما هم همین مقدار مبلغ رو گرفتن، و گفتن اگه تابستون ثبت نام نکنین،مدرسه هم نمیتونین ثبت نام کنین...یعنی کاملا اجبــــــــــــــــــاریه ...
      از طرفی هم که من مطمئنم برنامه ی مدرسه ی ما اصلا به درد نمیخوره،خودم کلاس بیرون نوشتم که اونم از اواسط تیر شروع میشه....( سابقه ی مدرسه خرابه،پارسال هم کلی وقتمون تلف شد....ولی باز از اول مهر همون درسا رو دادن ||||||||||||||||||) رو این حساب،من نخواستم امسال رو به خاطر کلاسای بی برنامه ی مدرسمون ریسک کنم و به مدرسه اطمینان کنم....
      خلاصه همـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــه چی قاطی پاطی شده...صب تا ظهر مدرسه...عصر هم کلاس...از اینور پایه مونده...از اونور هم باید درسای پیش رو که میدن باید اماده باشیم....
      چیکار کنمــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــ :yahoo (21)::yahoo (19): ؟!

چرا انقدر کلاس؟؟
      ما تابستون مدرسه 20جلسه واسه هردرس اختصاصی کلاس گذاشت تا اوایل مرداد پیش1 رو درس دادن بعدشم رفتیم پایه کارکردیم تا آخر شهریور!!!
      نظرمن اینه که یکی از کلاسا یا مدرسه یا آموزشگاه رو برید.هر2تا رو برید کی میخواید درس بخونید!!!؟؟؟پس اگه نمیخواید تابستون رو به باد بدید فقط یکیشو برید.اگه پایه ضعیفید پایه کارکنید هیچ اجباری واسه پیش نیست!!اگه هم پایه قوی هستید همون پیش رو برید!!ولی یکییییییییییش رو انتخاب کنید.مدرسه ها هم عموما دردشون همون پوله هست.اگه ثبت نام کردید ودیدید که میخواید پایه بخونید سرکلاس مدرسه حاضر نشید!!!
      در این زمینه حتما با 1مشاور مشورت کنید.لازم نیست واسه 1ماه پول بدید همین آقای افشار تک جلسه ای مشاوره میدن میتونید از ایشون بپرسید راهنماییتون میکنن.(alirezael.ir)

2. Top | #77
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirsalarsh نمایش پست ها
      چرا انقدر کلاس؟؟
      ما تابستون مدرسه 20جلسه واسه هردرس اختصاصی کلاس گذاشت تا اوایل مرداد پیش1 رو درس دادن بعدشم رفتیم پایه کارکردیم تا آخر شهریور!!!
      نظرمن اینه که یکی از کلاسا یا مدرسه یا آموزشگاه رو برید.هر2تا رو برید کی میخواید درس بخونید!!!؟؟؟پس اگه نمیخواید تابستون رو به باد بدید فقط یکیشو برید.اگه پایه ضعیفید پایه کارکنید هیچ اجباری واسه پیش نیست!!اگه هم پایه قوی هستید همون پیش رو برید!!ولی یکییییییییییش رو انتخاب کنید.مدرسه ها هم عموما دردشون همون پوله هست.اگه ثبت نام کردید ودیدید که میخواید پایه بخونید سرکلاس مدرسه حاضر نشید!!!
      در این زمینه حتما با 1مشاور مشورت کنید.لازم نیست واسه 1ماه پول بدید همین آقای افشار تک جلسه ای مشاوره میدن میتونید از ایشون بپرسید راهنماییتون میکنن.(alirezael.ir)

اول اینکه خیـــــــــــــــــــــلی ممنون از راهنماییتون. ..دومـــ اینکه واقعا هم مدرسه دردش پولهــــــــــــــــ...کام ا به زور داره ما رو وادار میکنه که تو این کلاسا شرکت کنیم...متاســـــــــــــــ ــــفانه ازاواسط تیر شروع میشه تا اواسط شهریور...باز شما مرداد و شهریور رو برای مرور پایه داشتین...من بیشتــــــــــــــــر مشکلم تو پایه دومـــه...نه تنها معلمای جالبی نداشتیم سالِ دوم،بلکه خودمم خیلی تنبلی کردم..اما سال سوم به مراتب بهـــــــــــــــــــــــ ـتر کار کردم..خیالم تقریبا از بابت سوم راحته...
      برنامه ی مدرسه تا خرداد برای تابستون اصلا اجباری نبود..در واقع میخواستن اونایی که معدلاشون زیر 19 هست رو از نظر سوم دوباره تقویت کنن و این صحبتا ولی یــــــــــــهو موقع کارنامه 180 درجه تغییر کرد و گفتن که نه میخوان پیش کار کنن و اجباریه...
      این درحالی بود که منِ از همه جا بی خبر،اردیبهشت کلاسای آموزشگاه ثبت نام کرده بودم....یعنی با بی برنامگی مدرسه و بلاتکلیفی اونا،برنامه ی من کامل بهم خورد
      چون در اون صورت 4 روز در هفته عصرا کلاس بودم،بقیه وقتم رو پایه میخوندم...اونجوری می رســــــــــــــــــــــی دم..
      الان واقعا موندم....
      I KEEP DANCING ON MY OWN

3. Top | #78
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط T@H@76 نمایش پست ها
      بچه ها تو تابستون عمومیا رو چجوری باید مطالعه کنیم؟
      ادبیات که به کنار چون مبحثی خونده میشه.
      ولی مثلا دین و زندگی رو چجوری باید خوند؟ اگه هر چقدر هم تو تابستون خونده بشه تا سال بعد فراموش نمی کنیم؟ چون خیلی فراره!!!
      معارف: کتاب آیات و نکات گاج در کنار متن کتاب درسی به صورت جز به جز
      عربی: ایاد فیلی یا میثم فلاح
      زبان:سعی کن گرامر زبان رو با شعر یاد بگیری خیلی بهت کمک میکنه چون خیلی از فعل ها هستن که باید حفظ کنی،اونا رو با روش تقطیع و شعر سازی حفظ کن

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن