خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

کری مسی و هاشم

م

تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 1380420_922709941087761_8477719245719431005_n.jpg  

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

A SONG OF ICE AND FIRE

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      troll-football-www.sedepatogh.ir-trollss.jpg

اینم محض تنوع

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه هاشم یه خورده بجنبه مسی , مس که سهله آلمینوم هم نمیشه.اگه این بچه بدونن بچه های چه پهلوونهایی هستن مردونه میجنگن.حالا نتیجه هر چی میخواد باشه.یه یار کوب مثل آندو رو بذارن فقط توپ های مسی رو خراب کنه.آرژانتین ابتکار عمل از دستش میره چون خیلی به این مسی امیدواره.الحق هم بازیکن بی نظیریه.راستش رو بخواین خیلی دلم هوای کریم باقری رو کرده.اگه تو این دوران بود میدونست چه جوری یه درس به این مسی بده که ایران برای همیشه براش کابوس باشه.البته بازیکن های الان هم همشون خوبن عاشقونه دوستشون داریم .ببازن یا ببرن چون از ته دل هر چی تو چنته دارن میذارن وسط تو قلبمون جا دارن.دعای خیر همه مردم بدرقه راهشونه.من به طور قطع عرض میکنم که آرژانتین بازی سختی مقابل ما داره.یه جورایی هم خودشون میدونن.همچین نیست که مثل چین و برزیل نتیجه 8-0 بشه.خداییش اعصابومن داغون شد اون جام جهانی که بازی کردن.آقا هر چی پاس دادن شوت زدن اوت انداختن رفت تو دروازه چین.حیثیت آسیا رو به بازی گرفت.دست خدا پشت و پناه این بچه ها.به حرمت این اعیاد شعبانیه.اللهم عجل لوليك الفرج والعافية والنصر وجعلنا من خير اعوانه وانصاره والمستشهدين بين يديه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن