خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

رتبه دانشگاه پیام نور

سلام بچه ها تو سایت webometrics.info رتبه دانشگاه پیام نور رو 16 زده این یعنی اینکه ازخیلی دانشگاه های سراسری دیگه ازجمله تبریزـ اصفهان و...بالاتره پس با این حال چرا مردم به این دانشگاه اعتماد ندارند ودانشجو احساس شرمندگی میکنه که بگه من دانشجوی پیام نور هستم درحالی که قبولی های آن در ارشد ودکترا هم خوب است و ازلحاظ بار علمی هم، چون بایدتمام کتاب روبخونند نسبت به دانشجوهای دیگه قوی هستند.نظر شما در این مورد چیه؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      [QUOTE=reza673;188778]سلام بچه ها تو سایت webometrics.info رتبه دانشگاه پیام نور رو 16 زده این یعنی اینکه ازخیلی دانشگاه های سراسری دیگه ازجمله تبریزـ اصفهان و...بالاتره پس با این حال چرا مردم به این دانشگاه اعتماد ندارند ودانشجو احساس شرمندگی میکنه که بگه من دانشجوی پیام نور هستم درحالی که قبولی های آن در ارشد ودکترا هم خوب است و ازلحاظ بار علمی هم، چون بایدتمام کتاب روبخونند نسبت به دانشجوهای دیگه قوی هستند.نظر شما در این مورد چیه؟

سلام

تو این سایت دانشگاه ها رو از نظر یک جنبه خاص بررسی کرده و این نشونه اعتبارش نیست ...... ولی همون طور که اشاره کردین برخی از دانش جویان پیام نور از سطح علمی بالایی برخوردارن

چون که خودشون درس میخونن و امتحانم چون از تهران میاد مجبورن تمام کتاب رو بخونن ( برعکس خیلی از واحد های دانشگاه آزاد که استاد به راحتی قسمت هایی از منبع رو حذف میکنه )
      در کل آدم میشه دانشگاه پیام نور رو پلی برای دستیابی به دانشگاه های برتر در مقطع کارشناسی ارشد قرار بده

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دانشگاه پیام نور صدها شعبه و هزاران دانشجو داره، تو هر شعبه اش یه کار علمی یا نیمچه مقاله بدن کلی رتبه اش میره بالا... دانشگاه های دولتی اینجوری نیستند.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
      Math & Physics are fun

4. Top | #4
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      قبولی در دانشگاه ازاد بیشتر رتبه میخواد یا پیام نور؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      والا قبولی تو پیام نور چندان سخت نیست ........... اصن هم ربطی به نمره 16نداره ...............بیشترهمکلاسیای پارسالم که نمرهاشون قطعا پایین تر از 16هست الان چه بدون ازمون چه با ازمون دارن میخونن و اصلا هم ایرادی بشون نگرفتن ..........اگه نظر منو بخواین پیام نور بدرد بچه ها نمیخوره بدرد یه کارمند میخوره که میخواد ارتقا مدرک بگیره بره یه فوق لیسانسی بخونه ..............نمره 16 رو نوشتن اونجا .......فقط دانشجو بره براشون کافیه .....همین
      خدایا کمکمون کن

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خدا پدر و مادر اونی که دانشگاه پیام نور رو تاسیس کرد بیامرزه..خداییش قانون اخراجی که نداره!هر چقدم میخای مشروط شو...راحتم میتونی سربازی رو باهاش دور بزنی
      پاسخ به سوالات سربازی

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masoomekiyanmehr نمایش پست ها
      والا قبولی تو پیام نور چندان سخت نیست ........... اصن هم ربطی به نمره 16نداره ...............بیشترهمکلاسیای پارسالم که نمرهاشون قطعا پایین تر از 16هست الان چه بدون ازمون چه با ازمون دارن میخونن و اصلا هم ایرادی بشون نگرفتن ..........اگه نظر منو بخواین پیام نور بدرد بچه ها نمیخوره بدرد یه کارمند میخوره که میخواد ارتقا مدرک بگیره بره یه فوق لیسانسی بخونه ..............نمره 16 رو نوشتن اونجا .......فقط دانشجو بره براشون کافیه .....همین
      پیام نور زنگ تفریحه خخخخخ من خودم دیدم! یعنی وقتی میری سر کلاس ی سری بچه ها که اصن هیچی نمی فهمن فقط میان زنگ تفریح
      پاسخ به سوالات سربازی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن