خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: راهنمایی

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

راهنمایی

سلام بردوستان عزیز وکنکوری من تازه تو این سایت پربار عضو شدم وواقعا تشکر وقدردانی میکنم ازتمام عزیزانی که این محفل گرم وصمیمانه را ترتیب داده اند دوستان عزیز من دوسوال دارم لطفا کمکم کنید
      1- من قبلا دو بار درکنکورسراسری پذیرش شده ام یکبار در گروه ریاضی وفنی که کاردانی حسابداری قبول شدم ویکباردرگروه علوم انسانی که کارشناسی حسابداری پیام نور قبول شده ام امسال میخوام دوباره درکنکورشرکت کنم آیا میتونم امسال هم در کنکور شرکت کنم ودرصورت پذیرش میتونم ادامه تحصیل بهم ؟

2- اگر بالفرض من بجای پیام نور دوباره در مقطع کارشناسی سراسری قبول میشدم دوباره میتونستم امتحان بدم ؟

ممنون میشم اگه به سوالهایم جواب دهید نیاز حیاتی دارم

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      کی کنکور ریاضی دادید؟ همچنین انسانی؟
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      اگر سراسری قبول شده بودید نمی تونستید. اما پیام نور یا شبانه میتونید.
      شما الان می تونید دوباره کنکور بدید.

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moshaver20 نمایش پست ها
      کی کنکور ریاضی دادید؟ همچنین انسانی؟
      سلام ممنونم که جواب دادید چند سالی میشه یک بار هم تجربی امتحان دادم ومجاز به انتخاب رشته هم بودم ولی خودم انتخاب رشته نکردم چون رتبه ام زیاد بود ولی همان دو سه ماه آخر کنکورخوندم وزیاد برنامه ریزی مرتبی نداشتم
      ا

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JANANEMAN نمایش پست ها
      سلام ممنونم که جواب دادید چند سالی میشه یک بار هم تجربی امتحان دادم ومجاز به انتخاب رشته هم بودم ولی خودم انتخاب رشته نکردم چون رتبه ام زیاد بود ولی همان دو سه ماه آخر کنکورخوندم وزیاد برنامه ریزی مرتبی نداشتم
      ا
      خواهش میکنم موفق باشید

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط JANANEMAN نمایش پست ها
      سلام بردوستان عزیز وکنکوری من تازه تو این سایت پربار عضو شدم وواقعا تشکر وقدردانی میکنم ازتمام عزیزانی که این محفل گرم وصمیمانه را ترتیب داده اند دوستان عزیز من دوسوال دارم لطفا کمکم کنید
      1- من قبلا دو بار درکنکورسراسری پذیرش شده ام یکبار در گروه ریاضی وفنی که کاردانی حسابداری قبول شدم ویکباردرگروه علوم انسانی که کارشناسی حسابداری پیام نور قبول شده ام امسال میخوام دوباره درکنکورشرکت کنم آیا میتونم امسال هم در کنکور شرکت کنم ودرصورت پذیرش میتونم ادامه تحصیل بهم ؟

2- اگر بالفرض من بجای پیام نور دوباره در مقطع کارشناسی سراسری قبول میشدم دوباره میتونستم امتحان بدم ؟

ممنون میشم اگه به سوالهایم جواب دهید نیاز حیاتی دارم
      سلام.بله میتونید شرکت کنیددر مورد سوال دومتونم عرض کنم شما میتونستید شرکت کنید ولی در صورت قبولی مجدد نمیتونستین روزانه بخونین باید میرفتین شبانه...چون هرکسی در هر مقطعی فقط یه بار حق استفاده از تحصیل رایگان رو داره
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن