خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

درخواست معرفی کتاب برای خواندن برای آمادگی در کنکور

من اول دبیرستان را تمام کردم و سال بعد می خواهم وارد دوم تجربی شوم می خواهم از همین حالا برای کنکور برنامه ریزی کنم به نظر شما با ید برای خواندن درس های شیمی ، ریاضی ،زیست و فیزیک دوم دبیرستان چه کتاب هایی را بخوانم تا بدون معلم بتوانم در تابستان مطالب آن کتاب ها را درک کنم.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      اگه ذهنت رو با کنکور از همین الان درگیر کنی موفق نمیشی تا سال سوم سعی کن مفاهیمو خوب یاد بگیری شیمی مبتکران فیزیک کتاب درسی+ خیلی سبز ریاضی گاج زیست کتاب درسی(در سال دوم موقع کنکور الگو

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام،از الان به فکر کنکور نباش فقط تشریحی تا دستت روون شه

برای دروس : فیزیک : کتاب درسی + تست : با توجه به. سطحت ی کتاب تست بخر (پیشنهاد من : الگو

ریاضی = گاج یا الگو

زیست : کتاب درسی ( تست : الگو ویرایش جدید)

شیمی : 2 جلدی مبتکران

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dars نمایش پست ها
      من اول دبیرستان را تمام کردم و سال بعد می خواهم وارد دوم تجربی شوم می خواهم از همین حالا برای کنکور برنامه ریزی کنم به نظر شما با ید برای خواندن درس های شیمی ، ریاضی ،زیست و فیزیک دوم دبیرستان چه کتاب هایی را بخوانم تا بدون معلم بتوانم در تابستان مطالب آن کتاب ها را درک کنم.
      سال دوم چون خودم و خیلیای دیگه رو دیدم که کار زیادی به کنکور نداشتن و خیلی هم ضرر کردیم میخوام1چیزایی رو بگم
      که
      1.واسه خوندن زیست حساب کتاب شده جلو برو
      تستای کنکورای اخیر رو ببین، بدون موقع مطالعه حواست باید به چه چیزایی خیلی باشه بعدش برو و بخون
      2.ضمنا اینکه میگن فقط تشریحی!!! کار درستی نیست از نظر من
      شما باید تست هم -هر چند کم- کار کنید
      سخت نگیر به خودت ولی بیخیال هم نشو نسبت به تست و کنکور
      منابع هم:

فیزیک:آموزش الگو

زیست:الگو----کتاب درسی رو خیلی جدی بگیر....اگر دیدی بعضی جاها درس رو متوجه نمیشی استفاده از لوح آزمون های قلم چی میتونه بسیاااار کمک کنه/نه فقط زیست بلکه بقیه درسا هم میتونه کمک کنه ولی زیستش کلا معرکه هست/////البته میتونید واسه آموزش جامعتر به8000تست گاج هم مراجعه کنین ولی تستای8000تست سبک کنکوری ندارن به هرحال و بعدا حتما الگو نیازت میشه

شیمی:مبتکران(کتب تستش رو بگیر....آموزش هم داره نگران نباش)
      ریاضی:گاج

ویرایش توسط M o h a m m a d : 19 خرداد 1393 در ساعت 19:58 دلیل: رنگ+دیگه گفتم منابع هم معرفی کنم:)

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سال اول رو که تموم کردی زیاد به خودت سخت نگیر ولی بی تفاوت هم نباش و کم کم توی تابستون هم درس بخون..
      مثلاً سال اول رو که تموم کردی بیا زیست سال دوم رو توی تابستون بخون که باهاش آشنا بشی... عربی سال اول رو بهش مسلط شو. عربی تنها درسی که همش پیوسته است به هم و باید خوب همرو یاد بگیری.

در کنار اینا می تونی سال بعد رو همینطوری بخونی ولی اصلاً اجباری نیست و توصیه هم نمیشه. سال اول رو که تموم کردی تابستونش فقط زیست یکم واجبه که بخونی. ولی نه در حد زیاد...
      بیشتر به استراحت و تفریحت برس.

سال دوم هم در طول سال درگیر تست نشو و تابستونی که سال دوم رو تموم کردی و به تمام کتاب ها خوب مسلط شدی تست رو شروع کن. اول تسلط کامل بعد تست وگرنه هیچ فایده ای نداره.

کتاب هایی که من پیشنهاد می کنم.

زیست : نشر الگو - گاج
      فیزیک : خیلی سبز - گاج
      شیمی :‌ مبتکران - خیلی سبز
      ریاضی : مهر و ماه
      تمام دروس عمومی = گاج

اینارو البته الان لازم نیست کار کنی و خیلی زوده. دقیقاً 1 سال بعد همین موقع ها اگه شروع کنی به آشنایی با تست و کار کردن تست ها کفایت میکنه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Prison Break نمایش پست ها
      سال اول رو که تموم کردی زیاد به خودت سخت نگیر ولی بی تفاوت هم نباش و کم کم توی تابستون هم درس بخون..
      مثلاً سال اول رو که تموم کردی بیا زیست سال دوم رو توی تابستون بخون که باهاش آشنا بشی... عربی سال اول رو بهش مسلط شو. عربی تنها درسی که همش پیوسته است به هم و باید خوب همرو یاد بگیری.

در کنار اینا می تونی سال بعد رو همینطوری بخونی ولی اصلاً اجباری نیست و توصیه هم نمیشه. سال اول رو که تموم کردی تابستونش فقط زیست یکم واجبه که بخونی. ولی نه در حد زیاد...
      بیشتر به استراحت و تفریحت برس.

سال دوم هم در طول سال درگیر تست نشو و تابستونی که سال دوم رو تموم کردی و به تمام کتاب ها خوب مسلط شدی تست رو شروع کن. اول تسلط کامل بعد تست وگرنه هیچ فایده ای نداره.

کتاب هایی که من پیشنهاد می کنم.

زیست : نشر الگو - گاج
      فیزیک : خیلی سبز - گاج
      شیمی :‌ مبتکران - خیلی سبز
      ریاضی : مهر و ماه
      تمام دروس عمومی = گاج

اینارو البته الان لازم نیست کار کنی و خیلی زوده. دقیقاً 1 سال بعد همین موقع ها اگه شروع کنی به آشنایی با تست و کار کردن تست ها کفایت میکنه
      دوست عزیز شما فک نمیکنی1کم گنگ منابع رو معرفی کردی؟)فقط ناشر رو گفتین آخه!!
      ایشون فقط واسه دوم میخواد
      مثلا شیمی2خیلی سبز فقط کتاب کار داره که بدرد ایشون نمیخوره چون به مشکل آموزشی بر میخورن
      فیزیک گفتید گاج خب کدوم نوع ؟ محوری؟ پرسمان؟ یا میکرو(که کل پایه رو شامل میشه)؟ باز اینجا فیزیک2خیلی سبز مناسب ایشون نیست آخه شامل همه سرفصلا نمیشه!!!اون کتاب جامعش هم با اینکه کتاب بدی نیست ولی خیلی خوب هم نیست
      البته با توجه به انتخاب مهروماه به عنوان منبع ریاضی فک کنم بعضا منابع رو جامع معرفی کردی
      رو حساب خط آخرت گویا واسه1سال بعد مناسب میدونی منابع رو
      ولی بهتر بود مطابق نیاز خودشون فقط واسه دوم معرفی کنین چون هم خوبه که بخونن و اگه جامع هم استفاده کنن ممکنه کتابای سوم و پیش هم تو مدتی که ایشون میخوان به کنکور برسن ویرایش جدید بشن و کتابا تغییر کنن
      البته ببخشید دخالت کردمااا

ویرایش توسط M o h a m m a d : 19 خرداد 1393 در ساعت 20:16

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اخه هر کتاب هر موضوع مختلف داره من سطح ایشون رو نمیدونم... شاید ایشون بخواد فقط تست کار کنه و نیازی به درسنامه نداشته باشه. وقتی هیچ اطلاعاتی از درس هاش ندارم منابع کلی رو معرفی کردم با توجه به خواسته خودش می تونه مثلاً یا گاج محوری عربی رو بگیره که عربیش رو قوی کنه یا اگه عربیش قوی بره فقط کتاب سفید تستش رو بگیره و تست و نکته کار کنه.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Prison Break نمایش پست ها
      اخه هر کتاب هر موضوع مختلف داره من سطح ایشون رو نمیدونم... شاید ایشون بخواد فقط تست کار کنه و نیازی به درسنامه نداشته باشه. وقتی هیچ اطلاعاتی از درس هاش ندارم منابع کلی رو معرفی کردم با توجه به خواسته خودش می تونه مثلاً یا گاج محوری عربی رو بگیره که عربیش رو قوی کنه یا اگه عربیش قوی بره فقط کتاب سفید تستش رو بگیره و تست و نکته کار کنه.
      هیچ اطلاعی نداده؟!!!
      آخه آخرش گفته که میخواد بدون معلم کتابا رو درک کنه
      پس یعنی هیچی نمیدونه و میخواد منبع معلم محور داشته باشه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      خواهشا همه حساب شده پاسخ دهند

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      عجب سوال سختی پرسیدی سال دوم به بعد با اول کاملا متفاوته و تا وارد اون دوران تحصیلت نشی متوجه نمیشی که دقیقا چطور باید بخونی بهتره این تابستون درسنامه خیلی سبز رو بخونی ولی به درسای دیگه کاری نداشته باش چون کلا فازشون با اول دبیرستان متفاوته هرچند زیستم یه دنیای دیگست با زیست سال اول

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

منظورم از درس نامه خیلی سبز برای درس زیست بود

انتشارات نشر الگو یه سری کتاب برای فیزیک و ریاضی اموزش زده با شناختی که از نشر الگو دارم به نظر بد نمیان

برای عربی الان بنظرم کتابای سبز گاج خوبن اما برای سال ایندت فوتو فن خیلی سبز خوبه
      خدایا کمکمون کن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن