خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 42 از 42
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      موقع ثبت نام اینترنتی مگه تصویر اصل مدرک رو نمیفرستی؟تا بعدش واسه ثبت نام حضوری خود مدرکو باید ببری دیگه.
      زیاد رو شعور حساب نکن برو بایگانی ببین اصن پروندتو میدن نگاه کنی؟!چه برسه یکی از مدارکشو ببری بیرون! دوست من که به سختی تونست دیپلمشو بگیره ببره زیراکس واسه کپی.
      سلام ببخشید که نقل قول میکنم.یه سوال داشتم.یادمه قبلا تویه تاپیک لیسانسه های روزانه بودین که میخوان کنکور مجدد بدن.اون شهریه گزافو هنوز ازتون میگیرن با وجود رای جدید دیوان.؟ممنون

2. Top | #32
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad-Za نمایش پست ها
      سلام.
      من برای شرکت در کنکور ۹۴، قصد دارم از دانشگاه انصراف بدم (ترم ۴).
      از مسئول حسابداری دانشگاه درمورد هزینه انصراف سوال کردم، ایشان گفتند در صورتی که در کنکور ۹۴ در رشته روزانه قبول شوم. نیازی به پرداخت هزینه انصراف نیست. در غیر اینصورت، باید به ازای هر ترم تحصیل مبلغ یک میلیون و هتصد هزار تومان پرداخت کنم.

این گفته، با شرایط درج شده در دفترچه کنکور ۹۳ کاملاً در تضاد هست چراکه طبق فرم صفحه ۴۴ دفترچه، حتماً باید هزینه به اداره همراه با شماره فیش درج شود!

همچنین جالب اینجاست که طبق این دفترچه، با وجود اینکه دانشجو هزینه تحصیلش رو باید کامل پرداخت کند، تعهدات مربوط به دوره روزانه قبلی هم به تعهدات رشته جدید اضافه میشود که این کاملاً غیر منطقی است.

کسی در این مورد اطلاعاتی دارد؟
      کسی تاحالا از دوره روزانه انصراف داده کهه مرا راهنمایی کند؟

با سپاس
      Sent from my RM-914_im_mea3_1023 using Tapatalk
      باید شهریه چهار ترم بدی یعنی پولی هر ترم شبانه میدن گلم

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بله

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلامدوستام
      به کمک فوررری نیاز دارم
      من دانشجوی روزانه ام وی ترمم خوندم میخوام برم حوزه چیکار باید بکنم؟
      حتما باید انصراف از تتحصیل بدم؟
      مدرک دیپلم وپیشمم تو دانشگاس اونارو چیکار کنم؟

5. Top | #35
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هزینه دوترم پیام نوربامرخصی کلاچندمیشه/؟

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه اول ترم از دانشگاه غیر انتفاعی یا پیام نور انصراف بدی چقد باید بپرداری؟

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من دانشگاه زنجان رشته زراعت واصلاح نباتات زنجان قبول شدم کار ثبت نام انجام ندادم نمی دونم ازاد شهر خودمون بدون ازمون برم بهتره یا نه

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من دانشجوی روزانه ام.
      مسئول آموزش ما گفت برای انصراف هزینه ای از شما نمیگیریم اما برای گرفتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی باید هزینه بپردازی . ترمی هم حدود یک میلیون و دویست .
      یعنی میشه آذر بدون گرفتن مدرک انصراف داد و مثلا تابستون ، بعد کنکور هزینه اش رو پرداخت کرد . ولی نمیدونم اینطوری سازمان سنجش قبول میکنه یا نه .

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان من ورودی سال 91 92دانشگا دولتی روزانه هستم مقطع کاردانی که اصلا به رشته ام که مکانیک علاقه نداشتم وی مجبور ادامه بدم که سه ترم مشروطی اوردم ی جوری اخراجی هستم حالا میخوام دوباره کنکور بدم خیلی به درس خودن علاقه دارم دلم میخواد معماری بخونم من باس انصراف بدم چیکا باس بکنم لزفا راهنماییم کنید ممنون افسردگی گرفتم سردرگمم ممنون

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan sa73 نمایش پست ها
      سلام دوستان من ورودی سال 91 92دانشگا دولتی روزانه هستم مقطع کاردانی که اصلا به رشته ام که مکانیک علاقه نداشتم وی مجبور ادامه بدم که سه ترم مشروطی اوردم ی جوری اخراجی هستم حالا میخوام دوباره کنکور بدم خیلی به درس خودن علاقه دارم دلم میخواد معماری بخونم من باس انصراف بدم چیکا باس بکنم لزفا راهنماییم کنید ممنون افسردگی گرفتم سردرگمم ممنون
      اگه میخوای کنکور۹۶ روزانه قبول بشی باید تا قبل ۳۰بهمن برگه انصراف تحویل دانشگاه بدی و انصرافت قطعی بشه بعد اگه روزانه قبول شدی بدون پرداخت جریمه مدارکت و میری تحویل میگیری ولی اگه رشته های غیر روزانه قبول شدی فک کنم باید جریمه بدی معادل شهریه شبانه تا مدارکت رو بهت بدن و بتونی ثبت نام کنی
      خوشا دیدار ما در خواب ...

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون فک نمیکنم بتونم خودم اماده کنم برا کنکو 96 بامعماررررررررررررررری میتونم اقذام کنم ولی برا کنکور97؟؟

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان یه سوال منم سال 95 ریاضی شهید بهشتی قبول شدم اما از رشتم راضی نیستم و تو تکمیل ظرفیت دانشگاه مکانیک تهران جنوب قبول شدم. میخوام برم بهشتی انصراف بدم. برای این یه ترم تقریبا چقدر جریمه انصراف میگیرن؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن