خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 42
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

علوم پزشکی شهیدبهشتی

سلام
      من دوستم اذر ماه که گذشت از دانشگاه علوم پزشکی انصراف داد حدود 2 ترم خونده حدود 500 هزار ت ازش شهریه گرفتن
      در ضمن برای گرفتن مدارک هم میتونی به مدرسه بری و عکسی ببری و دوباره مدارک را بگیری من چند بار همیکار را کردم
      زیاد به قوانین سازمان سنجش توجه نکن که گفته تا 28 اذر باید انصراف میدادی چون این قانون مال سازمان سنجشه نه وزارت علوم یا بهداشت
      می تونی مرداد ماه که کارنامه اولیت اومد انصراف بدی و شهریور ماه بری هر جا که قبول شدی حتی روزانه ثبت نام کنی هیچ مشکلی نیست

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ʍԾɧԹʍʍԹԺ نمایش پست ها
      ثابت رو که کلا پرداخت میکنی اول ترم
      حالا میخوای انصراف بدی باید هزینه انتخاب واحد رو پرداخت کنی
      مطمئنی؟ من 2 تا چیز شنیدم! اینی که گقتی سومیش بود

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRD@D نمایش پست ها
      مطمئنی؟ من 2 تا چیز شنیدم! اینی که گقتی سومیش بود
      خخخخ
      خب من اصلا تو فاز اینا نیستم پسر عموم این ترم انصراف داد همین کارو که گفتم کرد رو این حساب گفتم بهت

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راستی یک ترم مرخصی هم هزینه میگیرند؟
      به همون اندازه یک ترم عادی؟

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      لطفا با دقت جواب بدید
      من امسال زیست شناسی روزانه قبول شدم. اگر نرم، از کنکور 94 محروم میشم. اگر 95 کنکور بدم و زیست شناسی روزانه دانشگاهی غیر از دانشگاهی که امسال قبول شدم، قبول میشم، مشکلی برای ثبت نام و تحصیل رایگان برام پیش نمیاد؟
      اگر برم میتونم انصراف بدم و در کنکور 94 شرکت کنم؟ اگر انصراف بدم باید هزینه ای پرداخت کنم؟ اگر در کنکور 94 روزانه قبول بشم باید شهریه بدم ؟ (چون قبلا روزانه خوندم)
      لطفا مستدل جواب بدید
      متشکرم

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هزینه بر اساس سال ورودی تعیین میشه دیگه؟!

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahid122 نمایش پست ها
      سلام
      من دوستم اذر ماه که گذشت از دانشگاه علوم پزشکی انصراف داد حدود 2 ترم خونده حدود 500 هزار ت ازش شهریه گرفتن
      در ضمن برای گرفتن مدارک هم میتونی به مدرسه بری و عکسی ببری و دوباره مدارک را بگیری من چند بار همیکار را کردم
      زیاد به قوانین سازمان سنجش توجه نکن که گفته تا 28 اذر باید انصراف میدادی چون این قانون مال سازمان سنجشه نه وزارت علوم یا بهداشت
      می تونی مرداد ماه که کارنامه اولیت اومد انصراف بدی و شهریور ماه بری هر جا که قبول شدی حتی روزانه ثبت نام کنی هیچ مشکلی نیست
      نمیتونه عزیزم...اصلا تو کارنامه ثبت میکنه که شما مجاز به انتخاب رشته نیستید...اطلاعات غلط اینطوری به مردم نده عزیزم...

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRD@D نمایش پست ها
      هزینه انصراف از آزاد چقدره؟!
      اگر همین الان قبل از شروع ترم جدید انصراف بدبن(یعنی انتخاب واحد ترم جدید رو انجام ندین) به شرطی که بدهی قبلی(اعم از شهریه ثابت یا متغیر) نداشته باشین فقط 1/5 برابر شهریه ثابت مصوب سال ورودتون رو ازتون میگیرن.
      سبز باشید

9. Top | #24
      sdl
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NaKayama نمایش پست ها
      نمیتونه عزیزم...اصلا تو کارنامه ثبت میکنه که شما مجاز به انتخاب رشته نیستید...اطلاعات غلط اینطوری به مردم نده عزیزم...
      یعنی اگه روزانه باشه کنکور بده موقع اعلام نتایج میزنه غیر مجاز؟

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      آقا خواهشا یکی که پارسال دانشجوی دوره روزانه بوده و انصراف داده و این مسیرو طی کرده و الان دانشجو هست بیاد قضیه رو برامون روشن کنه

من حتی از خود سازمان امور دانشجویان هم سوال کردم و گفتن اگه دانشجوی روزانه باشی و بخوای انصراف بدی و دوباره روزانه دولتی قبول شی هزینه ای لازم نیست پرداخت کنی

اما خیلیا میگن که باید هزینه ای رو پرداخت کنی
      والان دفترچه کنکور هم که اومده یه فرم برای دانشجویان انصرافی داخلش هست که قسمت سومش نوشته باید با صندوق رفاه دانشجویان تسویه حساب کنید بابت تحصیلات رایگانی که داشتید

خواهشا یکی کمک کنه خیلی سردرگمم

11. Top | #26
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط abdollah73 نمایش پست ها
      سلام
      آقا خواهشا یکی که پارسال دانشجوی دوره روزانه بوده و انصراف داده و این مسیرو طی کرده و الان دانشجو هست بیاد قضیه رو برامون روشن کنه

من حتی از خود سازمان امور دانشجویان هم سوال کردم و گفتن اگه دانشجوی روزانه باشی و بخوای انصراف بدی و دوباره روزانه دولتی قبول شی هزینه ای لازم نیست پرداخت کنی

اما خیلیا میگن که باید هزینه ای رو پرداخت کنی
      والان دفترچه کنکور هم که اومده یه فرم برای دانشجویان انصرافی داخلش هست که قسمت سومش نوشته باید با صندوق رفاه دانشجویان تسویه حساب کنید بابت تحصیلات رایگانی که داشتید

خواهشا یکی کمک کنه خیلی سردرگمم

سلام
      من این کارو کردم و هنوز دانشجو نشدم
      ببین مسئول آموزش دانشگاهمون بهم گفت اگه روزانه قبول شدی ما مدارکتو واسه دانشگاهی که قبول بشی میفرستیم
      اگر آزاد یا بین الملل قبول شدی باید بیای تصویه حساب کنی تا مدارکاتو بفرستیم
      انقد نگران نباش
      توکل به خدای مهربون همه چی دزست میشه

12. Top | #27
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad-Za نمایش پست ها
      سلام.
      من برای شرکت در کنکور ۹۴، قصد دارم از دانشگاه انصراف بدم (ترم ۴).
      از مسئول حسابداری دانشگاه درمورد هزینه انصراف سوال کردم، ایشان گفتند در صورتی که در کنکور ۹۴ در رشته روزانه قبول شوم. نیازی به پرداخت هزینه انصراف نیست. در غیر اینصورت، باید به ازای هر ترم تحصیل مبلغ یک میلیون و هتصد هزار تومان پرداخت کنم.

این گفته، با شرایط درج شده در دفترچه کنکور ۹۳ کاملاً در تضاد هست چراکه طبق فرم صفحه ۴۴ دفترچه، حتماً باید هزینه به اداره همراه با شماره فیش درج شود!

همچنین جالب اینجاست که طبق این دفترچه، با وجود اینکه دانشجو هزینه تحصیلش رو باید کامل پرداخت کند، تعهدات مربوط به دوره روزانه قبلی هم به تعهدات رشته جدید اضافه میشود که این کاملاً غیر منطقی است.

کسی در این مورد اطلاعاتی دارد؟
      کسی تاحالا از دوره روزانه انصراف داده کهه مرا راهنمایی کند؟

با سپاس
      Sent from my RM-914_im_mea3_1023 using Tapatalk
      سلام من خودم قصد انصراف دارم اما چیزی که از دانشگاه پرسیدم خیلی مغایرت داره
      بهم گفتن در صورتی از صندوق رفاهی مث وام و این چیزا استفاده کردی باید تسویه حساب کنی
      وگرنه صحبت از این پول ها نکرد گفتم بهش قصد کنکور مجدد دارم

13. Top | #28
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط avant نمایش پست ها
      سلام من خودم قصد انصراف دارم اما چیزی که از دانشگاه پرسیدم خیلی مغایرت داره
      بهم گفتن در صورتی از صندوق رفاهی مث وام و این چیزا استفاده کردی باید تسویه حساب کنی
      وگرنه صحبت از این پول ها نکرد گفتم بهش قصد کنکور مجدد دارم

سلام
      ببین اونا بحثش فرق میکنه مربوط به خوده دانشگاه هست
      از سایت دانشگاهتون یا آموزش دانشگاهتون فرم انصراف از تحصیل رو بگیر
      میبینی باید بری با همه قسمتای دانشگاه مثل کتابخونه و خوابگاه و وام و اینا تصفیه کنی
      تازه چند تا کتابخونه ی شهرتون هم باید بری ازشون امضا بگیری که تو همون فرم هست
      اما
      هزینه انصراف مربوز به وزارت علوم یا وزارت بهداشت هست بسته به نوع و رشتت
      یعنی خسارتی که بهشون وارد کردیم رو ازمون میگیرن

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام و احترام؛موضوع سوال : امکان تحصیل در رشته روزانه برای دانشجوی انصرافی از دوره روزانه بنده سال 1389 وارد دانشگاه علم و صنعت، رشته مهندسی برق روزانه شدم و آخر ترم 7 به خاطر مشکلات شخصی که بود انصراف دادم (هیچ گونه مدرکی هم نگرفتم از دانشگاه چون تعداد واحد های پاس شده ام کم بود ) ، که تقریبا حدود فروردین سال 1393 انصراف من قطعی شد .سوالی که دارم از خدمت شما اگر من دوباره کنکور بدم به فرض کنکور تجربی، و رتبه مورد نیاز برای قبولی در رشته های پزشکی یا دندان پزشکی ( روزانه ) را کسب کنم 1) آیا میتونم دوباره در رشته روزانه تحصیل کنم؟ 2) اگه میتونم آیا هزینه ای باید بپردازم ؟ و کلا تفاوتی با دانشجویان دیگه ای که بار اول وارد دانشگاه و رشته روزانه می شوند دارم؟3) در صورت نیاز به پرداخت هزینه این هزینه ترمی چقدر میشه؟4) با توجه به اینکه وقتی علم و صنعت درس میخوندم از خوابگاه استفاده میکردم آیا در صورت قبولی در شهری مثل تهران امکان استفاده از خوابگاه رو خواهم داشت؟

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad-Za نمایش پست ها
      من امروز باز هم رفتم با دوتا مسئول دیگه صحبت کردم.

مسئول کل آموزش دقیقاً اینا رو گفت:

شما حداکثر تا تاریخ ۲۸ آذر انصراف میدی.

بعد در کنکور شرکت میکنی، اگر روزانه قبول شدی، ما بدون دریافت هیچ هزینه ای مدارکت رو بهت میدیم تا در دانشگاه جدید ثبت نام کنی..

در غیراینصورت، برای رفتن به سربازی، تحصیل در مقطع شبانه یا آزاد، برای این ۴ ترم، باید ۴ میلیون تومان پرداخت کنی تا مدارکت رو تحویلت بدیم.

مسئول دوم هم دقیقاً همین رو گفت.

چیکار کنم دیگه! نمیشه بگم بیاین به زور ازم پول بگیرید که!
      این قانون صحت داره؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن