خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

شرکت مجدد در کنکور با این نمره های نهایی.؟

من متولد 73 هستم سال 92 کنکور دادم بنا به دلایلی که دلیل اصلیش تنبلی خودم بود اون سال اصلا درس نخوندم و طبیعتا رتبه کنکورم بد شدم بعد تصمیم داشتم پشت کنکور بمونم و رشته مورد علاقم را قبول بشم اما اطرافیان و خانودم خیلی بهم فشار اوردن و گفتن موندن پشت کنکور فایده نداره و فقط خودتو از زندگی عقب میندازی ولی من خیلی مقاومت کردم و گفتم حتما میخوام پشت کنکور بمونم و تمام تلاشمو بکنم و از اواسط تابستون شروع کردم به درس خوندن ولی متاسفانه فشار روحی و انرژی منفی هایی که اطرافیان میدادن کار خودشو کرد و خیلی زود از لحاظ روحی کم اوردم اواسط مهر بود که قبول کردم برم دانشگاه برا همین رفتم یکی از رشته های مهندسی بدون کنکور دانشگاه ازاد ثبت نام کردم (من رشتم تجربی بود)ولی همون طوری که احتمال میدادم از رشتم زیاد راضی نیستم و دوسش ندارم یعنی دلم میسوزه که چرا یک سال نموندم و تلاش نکردم حالا تصمیم دارم دو ترم مرخصی بگیرم و برا کنکور 94 بخونم به اندازه کافی هم انگیزه خوندن دارم البته رفتن به دانشگاه هم یه سری تجربیاتی بهم اضافه کرد اما چیزی که منو میترسونه تاثیر نمرت نهایی هست نمراتم رو اینجا میذارم شما نظر بدین با این نمرات و شرایط من این کار که یه جورایی ریسک بزرگیه درسته یا نه
      دین و زندگی 17
      زبان فارسی 15
      ادبیات 19.25
      عربی 16.5
      زبان 17.5
      فیزیک 14.5
      شیمی 16.5
      ریاضی 12
      زیست 15
      زمین 16

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام
      اگه اراده کردی بخونی وتصمیمتو گرفتی پس شروع کن..کاری به معدل نهاییت هم نداشته باش
      تو درصدات بالا باشه دیگه نمره نهایی به چشم نمیاد
      نمیدونم چرا اینقد رو نمره حساس شدن همه
      شوما بخونید بهترین درصدارو بیارین..اصلا نگران نمره نهاییتون نباشید..موفق باشید
      خسته ام از جانی که گرفتار تن است...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maryaam نمایش پست ها
      سلام
      اگه اراده کردی بخونی وتصمیمتو گرفتی پس شروع کن..کاری به معدل نهاییت هم نداشته باش
      تو درصدات بالا باشه دیگه نمره نهایی به چشم نمیاد
      نمیدونم چرا اینقد رو نمره حساس شدن همه
      شوما بخونید بهترین درصدارو بیارین..اصلا نگران نمره نهاییتون نباشید..موفق باشید
      ممنون از راهنماییت درسته تاثیر معدل برای رتبه های زیر 1000 زیاد مهم نیست ولی برا کسی که به طور مثال رتبه 2000 اورده و میتونه مثلا پزشکی بوشهر یا بم قبول بشه اما معدلش باعث میشه که رتبش 2300 بشه و پزشکی رو از دست بده خیلی سخت و دردناکه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چقد زندگي ما شبيه همديگس
      تاپيك "زندگيم داره به باد ميره كمك لطفا" رو پيدا كن بخون حتما

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نمره های نهاییتون خیلی هم بد نیس
      نگران نباشید و بخونید
      تالار کاملا تخصصی شیمی (المپیاد و کنکور)
      http://iroch.ir

iroch.ir/forum

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirh7 نمایش پست ها
      من متولد 73 هستم سال 92 کنکور دادم بنا به دلایلی که دلیل اصلیش تنبلی خودم بود اون سال اصلا درس نخوندم و طبیعتا رتبه کنکورم بد شدم بعد تصمیم داشتم پشت کنکور بمونم و رشته مورد علاقم را قبول بشم اما اطرافیان و خانودم خیلی بهم فشار اوردن و گفتن موندن پشت کنکور فایده نداره و فقط خودتو از زندگی عقب میندازی ولی من خیلی مقاومت کردم و گفتم حتما میخوام پشت کنکور بمونم و تمام تلاشمو بکنم و از اواسط تابستون شروع کردم به درس خوندن ولی متاسفانه فشار روحی و انرژی منفی هایی که اطرافیان میدادن کار خودشو کرد و خیلی زود از لحاظ روحی کم اوردم اواسط مهر بود که قبول کردم برم دانشگاه برا همین رفتم یکی از رشته های مهندسی بدون کنکور دانشگاه ازاد ثبت نام کردم (من رشتم تجربی بود)ولی همون طوری که احتمال میدادم از رشتم زیاد راضی نیستم و دوسش ندارم یعنی دلم میسوزه که چرا یک سال نموندم و تلاش نکردم حالا تصمیم دارم دو ترم مرخصی بگیرم و برا کنکور 94 بخونم به اندازه کافی هم انگیزه خوندن دارم البته رفتن به دانشگاه هم یه سری تجربیاتی بهم اضافه کرد اما چیزی که منو میترسونه تاثیر نمرت نهایی هست نمراتم رو اینجا میذارم شما نظر بدین با این نمرات و شرایط من این کار که یه جورایی ریسک بزرگیه درسته یا نه
      دین و زندگی 17
      زبان فارسی 15
      ادبیات 19.25
      عربی 16.5
      زبان 17.5
      فیزیک 14.5
      شیمی 16.5
      ریاضی 12
      زیست 15
      زمین 16
      سلام ...
      از تاثیر نمرات امتحان نهایی نترس ...به خدا توکل کن ... تلاش کن بخون ... تاثیر نمرات امتحان نهایی به اون صورت چشم گیر نیست که بخوای نگرانش باشی...
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)