خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

فیزیک پیش دانشگاهی رشته ریاضی

سلام خدمت همه دوستان محترم..براتون آرزوی انرژی مضاعف دارم
      راستش عزیزان من خودم دانشجو هستم..الان نیاز پیدا کردم به مطالب کتاب فیزیک پیش دانشگاهی...دنبال یه کتاب کمک درسی هستم که مطالب کتاب فیزیک پیش دانشگاهی رشته ریاضی را به زبان ساده توضیح داده باشه و بقول معروف مطالب را حلاجی کرده باشه..دنبال تست زنی و این حرفا نیستم طبیعتا ، چون قرار نیست در کنکوری شرکت کنم. مثلا اونموقع یادمه آقای بهمن بازرگانی در مورد شیمی پیش دانشگاهی2 یه کتاب آموزشی (قهوه ای رنگ) منتشر کرده بودن که تو اون کتاب خبری از تست نبود ولی به قدری مطالب را قشنگ توضیح داده بود که هر شخصی میخوند فورا متوجه میشد. حالا من میخوام بدونم آیا در مورد فیزیک پیش دانشگاهی رشته ریاضی هم چنین کتابی منتشر شده تا حالا؟؟/ لطفا معرفی کنید بمن؟؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      به نظر من گاج و مبتکران بهترین کتابای آموزشی هستند.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مینا999 نمایش پست ها
      به نظر من گاج و مبتکران بهترین کتابای آموزشی هستند.
      ممنون از پاسخگوییتون. ولی کاش دقیقتر میگفتید..مثلا گاج چندین نوع کتاب با رنگای مختلف داره. لطفا دقیق مشخص کنید. و نام نویسنده کتاب را هم بگید.

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ebi123 نمایش پست ها
      ممنون از پاسخگوییتون. ولی کاش دقیقتر میگفتید..مثلا گاج چندین نوع کتاب با رنگای مختلف داره. لطفا دقیق مشخص کنید. و نام نویسنده کتاب را هم بگید.
      کتابهای سبز قلم چی درسنامه های خوبی دارن.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اگه توضیح میخای شب کنکورعلوی به طور خلاصه همه چیزو گفته.البته تست نیستا خلاصه ی همه ی درساست.مختصرومفید.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ebi123 نمایش پست ها
      من کتابای میکرو گاج سفید رو وا3ی بیشتردرساومبتکران رو وا3ی شیمی پیشو3 میخونم.البته بسته به نظر شخصی خودت داره.کتابای معرفی شده درسنامه های توپی داره.یه توصیه کنم و اینکه کتابای کانونو به هیچ وجه نگیر چون لقمه رو ب شدت پیچونده.البته نظرشخصی منه.شاید وا3ی تو بهترین کتابا باشن.ولی منم با مشاوره های زیاد این کتابای تست رو گرفتم.به قول مادربزرگم صلاح خویش خسروان داند.

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مینا999 نمایش پست ها
      من کتابای میکرو گاج سفید رو وا3ی بیشتردرساومبتکران رو وا3ی شیمی پیشو3 میخونم.البته بسته به نظر شخصی خودت داره.کتابای معرفی شده درسنامه های توپی داره.یه توصیه کنم و اینکه کتابای کانونو به هیچ وجه نگیر چون لقمه رو ب شدت پیچونده.البته نظرشخصی منه.شاید وا3ی تو بهترین کتابا باشن.ولی منم با مشاوره های زیاد این کتابای تست رو گرفتم.به قول مادربزرگم صلاح خویش خسروان داند.
      دلیل خاصی داره که کتابای کانون رو رد می کنید؟ اگر دلیل منطقی دارید بگید تا دوستان استفاده کنند
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان.من مطالب تعریفی فیزیک پیش دانشگاهی رشته ریاضی رو می خواستم. مثلا به صورت یک pdf!
      می تونید کمکم کنید؟
      منتظرم
      با تشکر

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اشتباه نکنین .
      کتاب فار دقیقا مطابق چیزیه که شما میخواین من خودم 100درصد تضمین میکنم .
      فقط آموزشه.
      مطالب رو هم طوری گفته که هرکسی پایه خوبی هم نداشته باشه یاد بگیره.
      یه طوریه که از خوندنش خسته نمیشی.
      انتشارات علمي فار ـ کتاب‌ها - فیزیک پیش‌دانشگاهی 1 ـ جلد اول

انتشارات علمي فار ـ کتاب‌ها - فیزیک پیش‌دانشگاهی 1 ـ جلد دوم

انتشارات علمي فار ـ کتاب‌ها - فیزیک پیش‌دانشگاهی 2

اینم لینک هر 3 جلد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن