خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arman_b100 نمایش پست ها
      والا من که ایلام نمیرم انشللا دانشگاه بهتر
      انشالله تهران قبول شی داداش
      این dvd قضیه ش چیه؟همه میگن دی وی دی بخر!!!تاثیر داره؟

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Leila نمایش پست ها
      شما که سوم معدلت 17 میشه یعنی هیچی از سوم بلد نیستی دیگه ،پس سوم که اینقد مهمه نخوندی صددرصد دومم نخوندی دیگه!!
      چجوری میخای سال بعدش میخای همه رو فول شی و درصدات بالای 80 شه؟درسته میگن امیدواری خوبه ولی نه تا این حد
      متاسفانه از شما درخواست میکنم تا اطلاع ثانوی سعی کنید به سوالات مشاوره ای بچه ها پاسخ ندید.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_taraneh25 نمایش پست ها
      سلام ببخشید با معدل 17 یا 16/80 میتونم امید داشته باشم تو کنکور 94 اگه خوب بخونم دانشگاهی مثل شریف قبول بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یا با این معدل باید دورشو خط بکشم اخه میگن امتحان نهایی تاثیرش بالاس
      بستگی به تلاشت و نحوه ی عملکردت تو مدت باقیمانده داره ...
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      بستگی داره چه رشته ای؟؟
      رتبه های خوبش اصلا
      رشته ی مثل علوم پایه اگه خوب بخونی احتمالش هست

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      دوستانی که قصد مسخره کردن و یا به بازی گرفتن دیگران رو دارن خواهشا این کارو یه جای دیگه بکنن...
      من همتونو قبول دارم اما بعضی مواقع چیزایی رو ازتون میبینم که در حدتون نیست ... شما الان از اعضای فعال یکی از بهترین انجمنهای کنکوری هستید... خیلیها شما رو از دور میبینن و تصوراتی دارن که با رفتار شما خیلی فاصله داره ...
      ما از دوستان توقع خیلی بیشتری داریم ...
      اعلام نظر باید کاملا سنجیده و محترمانه و در عین حال به حقیقت نزدیک باشه...
      با این اوصاف باید تو تمام بخش های انجمن منتظر شوخیهای مضر و تمسخر باشیم ... و شمام منتظر باشید کاربر دیگه ای با خودتون همین رفتار رو داشته باشه ... نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      من ازتون درخواست میکنم تو صحبتاتون تجدید نظر کنید ...
      یا حق
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

5. Top | #20

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shadow نمایش پست ها
      شوخي بود ديگه ؟؟
      من سوم معدلم خيلي كمتر از 17 شده ولي تراز كانون بالاي 7450 هم داشتم .
      مهم اينه پيش رو چطور بتونه بخونه و چقدر به تست زني تسلط داشته باشه. شايد دروسي مثل شيمي و فيزيك و رياضي رو چون تستي خونده بوده و رو امتحان تشريحي كار نكرده بوده واسه همين نمره كم گرفته
      نخیر!غ ممکنه!
      امتحان تستی و تشریحی فوقش ی دینی فرق داره و زیست!
      مگه میشه شما سوالای کانون ک نیاز ب تسلط ب کتاب درسی هست را ج بدی و تراز7400 بیاری و نهایی ک سوالاش فقط جایگذاری در فرمول هست رو نتونی ج بدی؟!
      با توجه ب سوالای ساده نهایی اگه اتفاقی واسه دانش اموز پیش نیاد(مثلا خدای نکرده بیماری) کسی ک میانگین تراز بالای6900 داره قطعا معدلی بالای 19 خواهد داشت!
      چون:
      برای تست زدن نیاز ب تسلطی بیشتر از امتحان تشریحی هست!

Sent from my ST25i using Tapatalk 2

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حتي اگه ي درصد احتمال بديم نشه شما "همان تغييري باش كه دوست داري تو دنيا ببيني"
      با سه تا تست از هر درس ميشه معدل رو جبران كرد نگران نباش

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moshaver20 نمایش پست ها
      دوستانی که قصد مسخره کردن و یا به بازی گرفتن دیگران رو دارن خواهشا این کارو یه جای دیگه بکنن...
      من همتونو قبول دارم اما بعضی مواقع چیزایی رو ازتون میبینم که در حدتون نیست ... شما الان از اعضای فعال یکی از بهترین انجمنهای کنکوری هستید... خیلیها شما رو از دور میبینن و تصوراتی دارن که با رفتار شما خیلی فاصله داره ...
      ما از دوستان توقع خیلی بیشتری داریم ...
      اعلام نظر باید کاملا سنجیده و محترمانه و در عین حال به حقیقت نزدیک باشه...
      با این اوصاف باید تو تمام بخش های انجمن منتظر شوخیهای مضر و تمسخر باشیم ... و شمام منتظر باشید کاربر دیگه ای با خودتون همین رفتار رو داشته باشه ... نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      من ازتون درخواست میکنم تو صحبتاتون تجدید نظر کنید ...
      یا حق
      من به شخصه میگم هدفم تمسخر نیس دارم واقعیتو میگم
      الان امیدوار بشه بره هر روز 10 12 ساعت درس بخونه.اونی که حتی به خودش حوصله نداده نهایی سومو بخونه به یه ماهم نمیکشه خسته میشه ول میکنه
      حداقل اگه واقع بین باشه طوری درس میخونه به وضعیت تقریبا معمولی برسه نه دیگه به شریف!!!!
      چقدر دوست داشتنی هستند...
      آدم هایی که شبیه حرف هایشان هستند...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن