خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

مشاوره مطالعه درس فیزیک در این چند روز باقیمانده

سلام دوستان . من پیش 2 فیزیک رو کامل خوندم هم تشریحی و هم اینکه تستای کنکور های سال های اخیر رو زدم و هدفم هم دستیابی به درصد حدود 40 در درس فیزیک هست ( 40 بزنم یعنی واقعا دیگه عالیی میشه ). اما سوالم اینه از مباحث پایه کدوم فصلارو کار کنم که هم خیلی وقت گیر نباشه و هم بودجش زیاد باشه و صد البته زدن تستاش سر کنکور کار خیلی سختی نباشه مثلا من شنیدم خازن و مدار مباحثی هستند که بودجشون زیاده اما تستای سختی ازش میارن و هم کار کردنشون زمان میبره پس نمیشه تو این چند روز باقیمونده رفت سراغشون . کتاب هم واسه فیزیک پایه گاج نقره ای رو دارم خوبه همین ؟؟؟
      ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.( البته این رو هم مد نظر داشته باشید که قرار نیست همه این روز های باقیمانده رو به فیزیک اختصاص بدم)

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      سلام

قسمت های ( نور و آینه و شکست و عدسی ) ...... ( گرما و فشار و ترمودینامیک ( اگه ریاضی هستین )) ...... ( مغناطیس ) ...... ( صوت و موج و لوله ) ...... ( فیزیک هسته ای و حالت جامد ) از بخش های ساده

فیزیک هستن که میشه با کمی دقت بهشون پاسخ داد و به درصد مطلوب رسید

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فيزيك سال اول +پيش از نوسان تا اخر =دقيقا ٤٠٪ كنكور

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام راحترین مبحث ها 2 فصل اخر فیزیک 3 هستند که اگه پیش زمینه باشه راحت توو یه روز خونده میشن 4 تا سوال هم داره بعد فصل 5 فیز 2 ویژگی ها ماده که کلا 4 تا فرمول داره و خیلی راحته گاها 3 تا اما اغلب دو سال میاد فصل اخر فیز 2 و فصل اول فیز 3 اگر ریاضی هستند مجموعا 5تست داره و خیلی راحته با یکم وقت میشه راحت تست هاش رو زد تا الان میشه 38 درصد بعد مبحث بردار و کار و انرژی که 3 تا یا دوتا تست داره اما خیلی سادست خیلی تا اینجا میشه 43 4 درصد بقیه نیاز نیست حواست باشه ترتیب چیزی که گفت م مهمه نگران نباش انشالله موفق باشی

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi Mir نمایش پست ها
      سلام دوستان . من پیش 2 فیزیک رو کامل خوندم هم تشریحی و هم اینکه تستای کنکور های سال های اخیر رو زدم و هدفم هم دستیابی به درصد حدود 40 در درس فیزیک هست ( 40 بزنم یعنی واقعا دیگه عالیی میشه ). اما سوالم اینه از مباحث پایه کدوم فصلارو کار کنم که هم خیلی وقت گیر نباشه و هم بودجش زیاد باشه و صد البته زدن تستاش سر کنکور کار خیلی سختی نباشه مثلا من شنیدم خازن و مدار مباحثی هستند که بودجشون زیاده اما تستای سختی ازش میارن و هم کار کردنشون زمان میبره پس نمیشه تو این چند روز باقیمونده رفت سراغشون . کتاب هم واسه فیزیک پایه گاج نقره ای رو دارم خوبه همین ؟؟؟
      ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.( البته این رو هم مد نظر داشته باشید که قرار نیست همه این روز های باقیمانده رو به فیزیک اختصاص بدم)
      دو فصل آخر فیزیک 3 + فیزیک پیش 2
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن