خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 96
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقا انقدر جو ندید... هنوز اول راه هست. این تنها 25٪‌ و اینکه حق الناس و حق الله و اینارو باید برید به سازمان سنجش و آموزش و پرورش بگید
      ازمونی که بشه توش تقلب کرد از همه نظر غیراستاندارده... پس نهایی اگه از سوالا بی کیفیتش اکثرا فاکتور بگیریم تقلب هم توش هست پس سرتاپا مشکله
      ولی کنکور اینطوری نیست. تقلب تقریباً توش 0٪... و کاملاً استاندارد

در ضمن ممکنه آدم رشته ای که میخونه هیچ ربطی به آیندش در مورد کار نداشته باشه پس از الان به فکر این چیزا نباشید...
      من خودم تا جایی که بتونم تقلب نمی کنم و نکردم. ولی وقتی دیدم بعد 2.3 تا ازمون همه دارن تقلب می کنن ما هم در حد نیازمون تقلب کردیم. البته خیلی کم...

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Prison Break نمایش پست ها
      آقا انقدر جو ندید... هنوز اول راه هست. این تنها 25٪‌ و اینکه حق الناس و حق الله و اینارو باید برید به سازمان سنجش و آموزش و پرورش بگید
      ازمونی که بشه توش تقلب کرد از همه نظر غیراستاندارده... پس نهایی اگه از سوالا بی کیفیتش اکثرا فاکتور بگیریم تقلب هم توش هست پس سرتاپا مشکله

در ضمن ممکنه آدم رشته ای که میخونه هیچ ربطی به آیندش در مورد کار نداشته باشه پس از الان به فکر این چیزا نباشید...
      من خودم تا جایی که بتونم تقلب نمی کنم و نکردم. ولی وقتی دیدم بعد 2.3 تا ازمون همه دارن تقلب می کنن ما هم در حد نیازمون تقلب کردیم. البته خیلی کم...
      اینجوری خب میشه دزدی کرد بعد گفت جایی که میشه دزدی کرد مشکل داره شما برید به پلیس بگید! سواله بی کیفیتم برا همه یکیه! البته قبول دارم مصحح فرق داره و...! ولی تقلب ...

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      درسته من تو امتحانای کلاسی بعضی وقتا تقلب می کردم ولی ی بارم تو نهایی تقلب نکردم البته اکثر دوستام تقلب میکنن نمره هاشون از من بیشتر میشه ولی من نمیتونم یعنی جرئتشو ندارم

4. Top | #34
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

در حد نیاز باشه مشکلی نداره!:yahoo (4):
      تو زندگیم هیچ چیز برام ترسناک تر از صدای بالا اومدن ویندوز XP با ولوم اسپیکر تا آخر نبود ...

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط johnny نمایش پست ها
      در حد نیاز باشه مشکلی نداره!:yahoo (4):
      فتوای جدید!

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

"ممکنه آدم رشته ای که میخونه هیچ ربطی به آیندش در مورد کار نداشته باشه پس از الان به فکر این چیزا نباشید... "

ممکنه اون دزدی که داره بچه ها رو میدزده بعدن شغلشو تغییر بده پس نمیخواد
      به کارش کاری داشته باشیم...

کلا گفتم ...

نقل قول نوشته اصلی توسط M0b_1 نمایش پست ها
      همین ویندوزی که همه داریم استفاده میکنیم هم تقلبی و کرک شدست و ناشایست!
      آنتی ویروس ، idm هم همینطور ، برنامه های آفیس و خیلی چیزا دیگه ، پس هر تحقیق و منفعتی که از این کامپیوتر واسه درسات کردی هم از راه ناشایست بوده و حق الناس رو ضایع کردی.
      من همه جور تقلبی توی امتحانات نهایی دیدم ، خودم 10 نمره نوشتم پشت برگه سوالات و دادم بغل دستی.معلم هارو دیدم میان جواب سوال هارو میخونن ، دیدم کسی سفارش شده و آخر امتحان یه پاسخنامه گذاشتن کنارش. دیدم یه معلم از یه جای دیگه واسه کمک به فامیل دانش آموزش میاد حوزه امتحانات و جوابارو واسش میگه.
      اگه تا ده هزار سال هم درموردش بحث کنیم بازم هیچی به هیچیه.

حکم مراجع تقلید، ویندوز حرام است یا حلال؟

من این کار را در مورد شرکت مایکروسافت، و خصوصآ سیستم عامل ویندوزش انجام شده. در ادامه نظر مراجع تقلید را در مورد استفاده از محصولات مایکروسافت، بدون پرداخت هزینه و رعایت قانون حق کپی بررسی می‌کنیم.امام خمینی(ره): جایز استمقام معظم رهبری: جایز استآیت الله العظمی سیستانی: جایز استآیت الله العظمی وحید: جایز استآیت الله العظمی تبریزى: جایز استآیت الله العظمی صافى: جایز استآیت الله العظمی فاضل : بدون اجازه سازنده حق استفاده از نرم افزار وجود ندارد(جایز نیست).آیت الله العظمی مکارم: استفاده از نرم افزار خارجی بدون اجازه سازنده آن جایز نیست البته شرکت هایی مانند مایکروسافت به علت اینکه از دولت آمریکا حمایت مالی می کنند، در حکم کافر حربی هستند و مالشان محترم نیست(جایز است).اگر می‌خواهید بیشتر بدانید، ادامه نوشته را هم بخوانید:در مورد کافر حربی چند تعریف وجود دارد،

• الف: هر کافری که اهل ذمه نباشد(خارج از دایره حکومت اسلام باشد؟!)
      • ب: از نظر بعضی از فقها ما چهار قسم کافر داریم

۱) ذمی۲) حربی۳) کافر «معاهد»:بسیارى از *** امروز که با ما روابط سیاسى دارند و با ما در حال جنگ نیستند مصداق آن محسوب مى‌شوند و مادام که به نحوى از انحا با مسلمین وارد محاربه نشوند همه چیز آنها و جان و مالشان محترم است(مثلآ: چین، روسیه، تایوان و…).۴) کفّار بى‌طرف: که جان و مال و ناموسش محفوظ است(مثلآ: آرژانتین، برزیل، شیلی و…).بنابراین از نظر این فقها چون اکثر این شرکتهای سازنده در حال جنگ با ما نیستند اموال آنها محفوظ است.

• ج: اهل کتاب اگر قرارداد ذمه را بپذیرند کافر ذمی هستند و اگر نپذیرند کافر حربی هستند بنابراین کفاری خارج از حریم کشور اسلام یا غیر اهل کتاب داخل این تقسیم نیستند.

ویرایش توسط فاطمه زهرا : 17 خرداد 1393 در ساعت 19:03

6. Top | #36
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تقلب یه چیزی تو مایه های نامردی و ناحقه وگرنه دزدی نیست.. دزدی اونیه که طرفی که ازش تقلب می کنی راضی نباشه...

قبول دارم ناحقه ولی وقتی یه ملت دارن تقلب می کنن ما هم در حد نیازمون نه همیشه گاهی اوقات تقلب می کنیم...

7. Top | #37

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      خیلی بد نظارت میشه مراقبها فقط به ماهاکه تیزهوشانیم گیرمیدن بقییه عین اب خوردن تقلب میکنن :yahoo (2):
      دردی که انـــــــسان را به سکوتـــــــــــ وامیدارد .......
      بسیار سنگــــــین تر از دردی اســـــــت که انسان را به فریــــــــاد وامیدارد
      و انسان ها
      فقط به فریــــــاد هم میرسند نه به سکوتـــــــــ هم...............
      فروغ فرخزاد

8. Top | #38
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه زهرا نمایش پست ها
      فتوای جدید!

واقعا منظور منو از اون پست نفهمیدین؟!

بهتره این احکام و فتواها رو توی سایتهای مذهبی مطرح کنین!
      تو زندگیم هیچ چیز برام ترسناک تر از صدای بالا اومدن ویندوز XP با ولوم اسپیکر تا آخر نبود ...

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من شنیدمـــ کهــ خیلی پیش اومده اصن سوالا لو بره...
      یا تو تصحیح،کــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــلی حق و نا حق میشهــ...دیگهــ تقلب ما دانش آموزا که یه مسئله ی کاملا بدیهی است
      :yahoo (4):
      I KEEP DANCING ON MY OWN

10. Top | #40
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من حتی شنیدم بعضی روزا پاسخ نامه رو توی مترو می فروشن حالا راست یا دروغ نمیدونم اما شنیدم ولی خودم ندیدم :yahoo (4):

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حیـــــــــــــــــــــــ ــــــــف....بعد از این همهــ امتحان،تازه فهمیدیم ... وگرنه به شخصه از شبِ قبلش می رفتمــ مترو،تحصن می کردم :yahoo (4): این مترو کرج همــ افتتاح نمیشه،ما به زحمت نیفتیم
      I KEEP DANCING ON MY OWN

12. Top | #42
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کلاً امتحان نهایی نباید توی کنکور تاثیر داشته باشه

مثلاً یه بنده خدایی که داره تو یه جا دور افتاده درس میخونه و هیچ امکاناتی نداره و با کلی تلاش و کوشش میاد مثلا 15 میگیره نباید با اونی که توی مدرسه غیرانتفاعی تهران مثلا با 10 میلیون شهریه و بهترین کتاب ها بازم میگیره 15 فرق کنه؟؟

توی کنکور همه اینا رو در نظر گرفتن و از همه نظر یکسان و استاندارد ... ولی نهایی واقعاً همه چیزش نامردی. تقلب هم توش نامردی
      پس استفاده کنید در حد نیازتون... مطمئن باشید توی امتحانات نهایی و تاثیر آن در کنکور بیش از 50٪ حق دانش اموزا در اثر بد صحیح کردن و نمره دادن و لو رفتن سوالات و یکی نبودن امکانات و تقلب و ... ضایع میشه

پس شما هم سعی کنید هر جور شده استفاده کنید و خودتونو بالا بیارید.

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هر جور شده...!؟ موفق باشید!!

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin ZD نمایش پست ها
      هر چقدر میتونین تقلب کنین
      حالا فک میکنین برنده شدین اما عوضش یه جای دیگه ....
      اوووووووووووووووو:yahoo (3):
      مـ ـنـ می تونــ ـــ ــــ ــــ ـــ ـــ ـــ ـــ ـــــ ــــ ــــ ـــ ـــ ــمـ تکـ رقـ ــمـیـ بیــ ــارمـ

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه زهرا نمایش پست ها

من این کار را در مورد شرکت مایکروسافت، و خصوصآ سیستم عامل ویندوزش انجام شده. در ادامه نظر مراجع تقلید را در مورد استفاده از محصولات مایکروسافت، بدون پرداخت هزینه و رعایت قانون حق کپی بررسی می‌کنیم.امام خمینی(ره): جایز استمقام معظم رهبری: جایز استآیت الله العظمی سیستانی: جایز استآیت الله العظمی وحید: جایز استآیت الله العظمی تبریزى: جایز استآیت الله العظمی صافى: جایز استآیت الله العظمی فاضل : بدون اجازه سازنده حق استفاده از نرم افزار وجود ندارد(جایز نیست).آیت الله العظمی مکارم: استفاده از نرم افزار خارجی بدون اجازه سازنده آن جایز نیست البته شرکت هایی مانند مایکروسافت به علت اینکه از دولت آمریکا حمایت مالی می کنند، در حکم کافر حربی هستند و مالشان محترم نیست(جایز است).اگر می‌خواهید بیشتر بدانید، ادامه نوشته را هم بخوانید:در مورد کافر حربی چند تعریف وجود دارد،

• الف: هر کافری که اهل ذمه نباشد(خارج از دایره حکومت اسلام باشد؟!)
      • ب: از نظر بعضی از فقها ما چهار قسم کافر داریم

۱) ذمی۲) حربی۳) کافر «معاهد»:بسیارى از *** امروز که با ما روابط سیاسى دارند و با ما در حال جنگ نیستند مصداق آن محسوب مى‌شوند و مادام که به نحوى از انحا با مسلمین وارد محاربه نشوند همه چیز آنها و جان و مالشان محترم است(مثلآ: چین، روسیه، تایوان و…).۴) کفّار بى‌طرف: که جان و مال و ناموسش محفوظ است(مثلآ: آرژانتین، برزیل، شیلی و…).بنابراین از نظر این فقها چون اکثر این شرکتهای سازنده در حال جنگ با ما نیستند اموال آنها محفوظ است.

• ج: اهل کتاب اگر قرارداد ذمه را بپذیرند کافر ذمی هستند و اگر نپذیرند کافر حربی هستند بنابراین کفاری خارج از حریم کشور اسلام یا غیر اهل کتاب داخل این تقسیم نیستند.

همه به خاطر این میگن اشکالی نداره چون فکر میکنن باراک اوباما ویندوز رو اختراع کرده!
      امام خمینی هم نظر داده پس این احکام باید مربوط به سی سال پیش باشه که اون موقع شاید درمجموع چندهزار نفر از کامپیوتر اونم فقط در بانک ها و فرودگاه ها استفاده میکردن.
      ولی الان همه بلا‌استثنا دارن از ویندوز استفاده میکنن.الان به نظرت ایران جرئتشو داره ویندوز کرک شده رو حرام اعلام کنه؟
      مایکروسافت یه شرکت چند ملیتی با کارکنانی از سراسر جهان هست و هیچ ربطی به دولت آمریکا نداره ، حتی مایکروسافت چند باری هم از دولت آمریکا شکایت کرده
      کجا نوشته شده مایکروسافت مال دولت آمریکاست؟
      بیل گیتس سالانه میلیارد ها دلار به موسسه های خیریه و مدارس و کتابخوانه ها و واکسیناسیون مردم آفریقا کمک میکنه.
      بیل گیتس دشمن ما نیست و مستقیم و غیرمستقیم واسه میلیون ها نفر اشتغال ایجاد کرده،آیا دزدی از چنین شخص محترمی حلال است؟ اگه جوابتون "بله" هستش که من دیگه حرفی ندارم.

تاپیک هم تحریف شد ! :yahoo (4):

طرف پرسید تقلب در امتحان نهایی ممکنه؟ شما طوری جواب میدید انگاری پرسیده تقلب جایزه یا نه!

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)