خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کتاب کمک آموزشی فیزیک اول با شرایط خاص

با سلام خدمت همه ی دوستان،
      همونطور که از عنوان تایپک پیداست دنبال یه کتاب کمک آموزشی خوب واسه فیزیک یک میگردم،البته واسه فصلای آخرش که 4 تا سوال توی کنکور داره.

میخوام آموزش خوب و در حین حال ساده ای داشته باشه(یعنی الکی مباحثو سخت نکنن و نپیچونن،منم قصدم این نیست که حتما بتونم 4 تا تستشو بزنم،سطح آموزشش جوری باشه که تو کنکور حداقل 2 تا تستشو بتونم جواب بدم) و همچنین تست هم به میزان کافی داشته باشه و از همه مهمتر حجمش معقول باشه،یعنی مثلا 20 صفحه یا 200 صفحه نباشه(داخل سایت رمزینه نکات فیزیک یکو داخل 4 صفحه واسه دانلود گذاشتن!)،خلاصه جوری باشه که نه سیخ بسوزه نه کباب.
      از یکی از دوستام شنیدم که میگفت فار یه کتاب داره که 20 و خورده ای صفحست ولی به خاطر حجم کمش توضیحاتش خیلی مناسب و کافی نیست و واسه همین قیدشو زدم,از فیزیک 1 چیزی یادم نیست ولی فک کنم بین 50 تا 100 صفحه برای کتاب کمک آموزشیش مناسب باشه.
      ضمنا یه نکته ای هم که باید حتما بگم اینه که لطفا کتابایی که میکس فیزیکای 1 و 2 و 3 هستن (یعنی کتابایی که با عنوان فیزیک پایه چاپ میشن) معرفی نکنید،چون کتاب فیزیک 2 و 3 رو دارم و فقط به یه کتاب کمک آموزشی واسه فیزیک 1 نیاز دارم.

لطفا اگه کتابی متناسب با انتظارات من میشناسید (اگه اصلا چنین کتابی چاپ شده باشه!!!) بهم معرفی کنیدش،اگه لطف کنید و تعداد صفحات کتاب پیشنهادیتون رو هم ذکر کنید واقعا ممنون میشم چون حجم کتاب واسم فاکتور مهمیه.
      با تشکر و آرزوی موفقیت واسه هممون
      ویرایش توسط m0hsen : 13 خرداد 1393 در ساعت 13:35

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m0hsen نمایش پست ها
      همونطور که از عنوان تایپک پیداست دنبال یه کتاب کمک آموزشی خوب واسه فیزیک یک میگردم،البته واسه فصلای آخرش که 4 تا سوال توی کنکور داره.

میخوام آموزش خوب و در حین حال ساده ای داشته باشه(یعنی الکی مباحثو سخت نکنن و نپیچونن،منم قصدم این نیست که حتما بتونم 4 تا تستشو بزنم،سطح آموزشش جوری باشه که تو کنکور حداقل 2 تا تستشو بتونم جواب بدم) و همچنین تست هم به میزان کافی داشته باشه و از همه مهمتر حجمش معقول باشه،یعنی مثلا 20 صفحه یا 200 صفحه نباشه(داخل سایت رمزینه نکات فیزیک یکو داخل 4 صفحه واسه دانلود گذاشتن!)،خلاصه جوری باشه که نه سیخ بسوزه نه کباب.
      از یکی از دوستام شنیدم که میگفت فار یه کتاب داره که 20 و خورده ای صفحست ولی به خاطر حجم کمش توضیحاتش خیلی مناسب و کافی نیست و واسه همین قیدشو زدم,از فیزیک 1 چیزی یادم نیست ولی فک کنم بین 50 تا 100 صفحه برای کتاب کمک آموزشیش مناسب باشه.
      ضمنا یه نکته ای هم که باید حتما بگم اینه که لطفا کتابایی که میکس فیزیکای 1 و 2 و 3 هستن (یعنی کتابایی که با عنوان فیزیک پایه چاپ میشن) معرفی نکنید،چون کتاب فیزیک 2 و 3 رو دارم و فقط به یه کتاب کمک آموزشی واسه فیزیک 1 نیاز دارم.

لطفا اگه کتابی متناسب با انتظارات من میشناسید (اگه اصلا چنین کتابی چاپ شده باشه!!!) بهم معرفی کنیدش،اگه لطف کنید و تعداد صفحات کتاب پیشنهادیتون رو هم ذکر کنید واقعا ممنون میشم چون حجم کتاب واسم فاکتور مهمیه.
      ژرف اندیشان خوبه:yahoo (1):
      پاسخ به سوالات سربازی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD_G H نمایش پست ها
      ژرف اندیشان خوبه:yahoo (1):
      ممنون از پاسخدهی سریعتون،
      نمیدونین ژرف اندیشان تقریبا چند صفحست؟

4. Top | #4

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m0hsen نمایش پست ها

همچین کتابی یافت مینشود!!!
      دوست عزیز کتابای مجزا(سال اول تنها) همشون چون اختصاصی اولن حجمشون زیاده.... اگه حجم کتاب واست مهمه همون گاج پایه رو بخون...گاج ک خیلی روون گفته....

اگه سال اولی هستی چون وقتت زیاده از رو الگو بخون .کامل مسلط میشی...

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina نمایش پست ها
      همچین کتابی یافت مینشود!!!
      دوست عزیز کتابای مجزا(سال اول تنها) همشون چون اختصاصی اولن حجمشون زیاده.... اگه حجم کتاب واست مهمه همون گاج پایه رو بخون...گاج ک خیلی روون گفته....

اگه سال اولی هستی چون وقتت زیاده از رو الگو بخون .کامل مسلط میشی...
      ممنون از راهنماییتون،
      واسه کنکور میخوام بخونم و چون فرصت خیلی زیادی باقی نمونده میخوام کتابی بخونم که حجمش مناسب(زیر 100صفحه ) باشه.

بقیه ی دوستان نظر دیگه ای ندارن؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن