خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 29 از 29
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin2000 نمایش پست ها
      پس چهار تا تست میاد !!!!!
      من شنیده بودم فقط از فصل آینه ها میاد ....
      راستی بودجه بندی مگه هرسال فرق میکنه ؟
      منم منظورم دو فصل اخر بود
      بودجه بندي متعيره ولي در حد ي تست بالا پايين تر

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز اولا چرا تا اینموقع شب آنی مگه فردا ادبیات هماهنگ نداری(نداریم!)
      خب جدا از شوخی:منم دومم(تجربی) توصیم اینه حتما بیای کانون برنامت هدفدار شه بعد اینکه این تابستون روزی حداقل 10 ساعت مفید بخون(اول دو فصل آخر-دوم تمامی دروس-سوم من نمیشناسم حسابانه جبره چیه+1 یا 2 درس عمومی)خودم شیمی و زیست + عربی و زبان...در مورد منابع نکته فوق مهم که نباید فراموش کنی اینه که نباید عجله کنی تست زنی کنی...اول تشریحی کارکن بعد تستی(تشریحی:سیاه گاج)
      منابع پیشنهادی:
      فیزیک:گاج فیزیک پرسمان1 و و فیزیک 2کتاب محوری سبز عالیه اصن حرف نداره مخصوصا واسه تو که وقت کافی داری(تعریف محوری ادبیات و عربیو نشنیدی؟)و فیزیک پرسمان 3(اگه بخوای کار کنی)+گاج نقره ای(آخرین مرحله)
      ریاضی 2:پرسمان ریاضی 2+تست؟؟؟
      شیمی:مبتکران تست شیمی2 و3(خیلی بهتر شده)+فیل شیمی 2 و 3مبتکران(برای جمع بندی قبل کانون)
      ادبیات:محوری گاج 2و3+تست موضوعی گاج
      عربی:محوری گاج 2و3+تست کامل گاج+تیک 8 عربی گاج(چون فرصت داری گفتم)
      زبان:مبتکران اناری جامع+تیک 8 زبان گاج
      دینی:گاج جامع(جلد 2 گرفتم یقینا کسی این 2 جلدو دقیق کارکنه 100 رو شاخشه تضمینی خودم)+آیات و نکات گاج
      سوال دیگه ای هم داشتی درخدمتم

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ولي ب نظر من برا فيزيك نياز به اين همه منبع نداري همون گاج بخوني درسنامه هاش عاليه

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      ولي ب نظر من برا فيزيك نياز به اين همه منبع نداري همون گاج بخوني درسنامه هاش عاليه

بنظرتون ایشون بهتر نیس اول تشریحی کارکنن؟وقت کافی هم که دارن..

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ezio auditore77 نمایش پست ها
      به نظر من گاج ميكروطبقه بندي درسنامه هاش يجوريه ك اگه راه تستي نياز بود كنارش راه تشريحي رو هم اورده اونجوري هم ك شما فكر ميكني نيست كه تستي يچيز فضايي باشه راه حلش همونه اگه فك كنه فقط صورت سواله و چهارتا گزينه نداره ميشه همون تشريحي!
      ضمنا چرا دوباره كاري؟ يبار از محوري مثلا بعد ي بار ديگه ميكروطبقه بندي؟
      ب نظر من هر چقدر هم وقت باشه بايد توي كمترين زمان بهترين بهره رو برد و بهتره بجاي اينكه اول محوري بعد ميكرو دوبار همون ميكرو رو بخونه بازدهيش چند برابره!
      اينو بعنوان كسي گفتم كه هردوتا كتاب رو داشته

6. Top | #21
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام.اول اینکه خود شما چرا تا اون موقع بیدار مونده بودین؟البته این سوالاتی که من دیدم ارزش بیدار موندن نداشتن.
      به نظرم لازم نیست دیگه واسه دروس دوم زیاد تشریحی کار کنند.البته واسه یاد گیری لازمه اما نه در حد یه کتاب.تشریحی و تستی زیاد با هم فرقی ندارن.مثلا واسه ریاضی گزینه هارو در نظر نگیر و از روش های تشریحی حل کن.میشه تشریحی دیگه!!!!بعدش که مطمئن شدی تشریحی رو بلدی حالا از روش های تستی استفاده کن.تو وقت هم صرفه جویی میشه و میتونی تست زماندار بزنی.گاج سفید خوبه.چون معمولا واسه سوالا دو تا روش داره و روش تستس رو هم کنارش گفته.
      در ضمن تا آموزش کامل نباشه که نمیشه تست زد یا سوال حل کرد.اگه مثلا آموزشتون خوب نیست نباید یه راست برین سراغ تست.اول آموزشتون رو از روی یه کتاب کمک آموزشی خوب کامل کنید بعد برید سراغ تست.
      واسه اونایی هم که تست و تشریحی با هم متفاوتن مثال عربی واسه تشریحی همون تمرین های کتاب کافیه.
      البته این نظرمن بود

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

خب جدا از شوخی:منم دومم(تجربی) توصیم اینه حتما بیای کانون برنامت هدفدار شه بعد اینکه این تابستون روزی حداقل 10 ساعت مفید بخون(اول دو فصل آخر-دوم تمامی دروس-سوم من نمیشناسم حسابانه جبره چیه+1 یا 2 درس عمومی)خودم شیمی و زیست + عربی و زبان...در مورد منابع نکته فوق مهم که نباید فراموش کنی اینه که نباید عجله کنی تست زنی کنی...اول تشریحی کارکن بعد تستی(تشریحی:سیاه گاج)
      منابع پیشنهادی:
      فیزیک:گاج فیزیک پرسمان1 و و فیزیک 2کتاب محوری سبز عالیه اصن حرف نداره مخصوصا واسه تو که وقت کافی داری(تعریف محوری ادبیات و عربیو نشنیدی؟)و فیزیک پرسمان 3(اگه بخوای کار کنی)+گاج نقره ای(آخرین مرحله)
      شیمی:مبتکران تست شیمی2 و3(خیلی بهتر شده)+فیل شیمی 2 و 3مبتکران(برای جمع بندی قبل کانون)
      دینی:گاج جامع(جلد 2 گرفتم یقینا کسی این 2 جلدو دقیق کارکنه 100 رو شاخشه تضمینی خودم)+آیات و نکات گاج
      10 ساعت خوندن هم همین طور نمیشه از اول بشینین 10 ساعت بخونین.تمرین میخاد.از کم شروع کنید میرسید به 10 ساعت.البته تفریح یادتون نره!!!
      گوش دادن به هر حرفی نمی صرفه
      رادیو زندگی رو موج منفی نمی چرخه

ویرایش توسط ali761 : 13 خرداد 1393 در ساعت 11:12

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      منابع پیشنهادی:

حداقل 10ساعت مفید!!!!!
      دوست عزیز میدونی که تعداد کسایی که میتونن 10 ساعت مفید درس بخونن چقدره؟؟؟
      خیلییییییییییییییییی کم!!!
      10ساعت مفید درس خوندن اونم واسه یه کلاس دومی تقریبا یه رویاست وحتی تک رقمی هاشم انقدر نمیخونن!
      همین الانش توی روز های قبل از کنکور تراز های بالای 7500ما میگن اگه 13ساعت درس بخونیم 8-9ساعتش بیشتر مفید نیست اونم کنکورییییییییییییییی!!!!نه سال دوم به سوم!!
      این همه منبع هم که معرفی کردی اصلا نیاز نیست.از همین الان دارین وسواس خرید کتاب رو در خودتون تقویت میکنین وای به حال سال دیگتون!!!!!!

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali761 نمایش پست ها
      سلام.اول اینکه خود شما چرا تا اون موقع بیدار مونده بودین؟البته این سوالاتی که من دیدم ارزش بیدار موندن نداشتن.
      به نظرم لازم نیست دیگه واسه دروس دوم زیاد تشریحی کار کنند.البته واسه یاد گیری لازمه اما نه در حد یه کتاب.تشریحی و تستی زیاد با هم فرقی ندارن.مثلا واسه ریاضی گزینه هارو در نظر نگیر و از روش های تشریحی حل کن.میشه تشریحی دیگه!!!!بعدش که مطمئن شدی تشریحی رو بلدی حالا از روش های تستی استفاده کن.تو وقت هم صرفه جویی میشه و میتونی تست زماندار بزنی.گاج سفید خوبه.چون معمولا واسه سوالا دو تا روش داره و روش تستس رو هم کنارش گفته.
      در ضمن تا آموزش کامل نباشه که نمیشه تست زد یا سوال حل کرد.اگه مثلا آموزشتون خوب نیست نباید یه راست برین سراغ تست.اول آموزشتون رو از روی یه کتاب کمک آموزشی خوب کامل کنید بعد برید سراغ تست.
      واسه اونایی هم که تست و تشریحی با هم متفاوتن مثال عربی واسه تشریحی همون تمرین های کتاب کافیه.
      البته این نظرمن بود

10 ساعت خوندن هم همین طور نمیشه از اول بشینین 10 ساعت بخونین.تمرین میخاد.از کم شروع کنید میرسید به 10 ساعت.البته تفریح یادتون نره!!!
      داشتم نمونه سوال حل میکردمراستی امتحان چقد راحت بود...یعنی نهایی این بود؟:yahoo (21):
      علی جون ببین عزیزماولا تشریحی خوندن خیلی مهمه و کلا با تست متفاوته خلاقیت سوالات تستی خیلی خیللللی بیشتر وتشریحی خوندن لازمه تست زنی هستش مثلا کسی که سرعت تشریحی حل کردنش پایین بود نمی تونست ریاضی وفیزیک 92 رو بالا بزنه(میتونی از همه رتبه برترا بپرسی که خودشون اول تشریحی خوندن بعد تستی)ثانیا مهسا خانوم کسی که دوم ریاضیه نباید سریع بره سراغ کتابایی جامعی مثه فیزیک میکرو گاج این یعنی اشتباه محض از کجا معلوم چقد رو تشریحی مسلطه؟40% 50% بیشترمون همین کارومیکنیم که اشتباهه بنظرم اگه کسی تا به مرز تسلط 80% تشریحی نرسه نباید بره سراغ تست چون خلاقیت تستا خیلی بیشتره
      بله اینم حرف خوبیه از 6 ساعت شروع کنه برسه 12

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsalarsh نمایش پست ها
      حداقل 10ساعت مفید!!!!!
      دوست عزیز میدونی که تعداد کسایی که میتونن 10 ساعت مفید درس بخونن چقدره؟؟؟
      خیلییییییییییییییییی کم!!!
      10ساعت مفید درس خوندن اونم واسه یه کلاس دومی تقریبا یه رویاست وحتی تک رقمی هاشم انقدر نمیخونن!
      همین الانش توی روز های قبل از کنکور تراز های بالای 7500ما میگن اگه 13ساعت درس بخونیم 8-9ساعتش بیشتر مفید نیست اونم کنکورییییییییییییییی!!!!نه سال دوم به سوم!!
      این همه منبع هم که معرفی کردی اصلا نیاز نیست.از همین الان دارین وسواس خرید کتاب رو در خودتون تقویت میکنین وای به حال سال دیگتون!!!!!!
      یعنی اگه 10 ساعت مفید خوند میشه یک رقمی شد؟
      درمورد منابع هم من بهترینارو نوشتم میتونه گلچین کنه...

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نه اتفاقا
      ساعت مطالعه هیچ ربطی به تک رقمی و2رقمی شدن.
      تماما به کیفیت کار واینکه از اون ساعتی که میخونی چقدر نتیجه میگیری بستگی داره نه اینکه هرکی 10ساعت مفید خوند تک رقمی میشه.
      حتی رتبه 1 کنکور پارسال هم طبق گفته خودش 10ساعت نیمتونست مفید بخونه چون کار هرکسی نیست.

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      باو این چه کاریه خداوکیلی؟؟ دانش آموز سال دوم 10 ساعت بخونه؟؟؟

تابستون فقط عشق و حال + پلی استشین ، و ققط در حد روزی یه ساعت واس ریاضی وقت بزار همین

وقت زیاده بابا
      سردم است

و زمستان در این میان

نقشی ندارد ...

11. Top | #26
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      داشتم نمونه سوال حل میکردمراستی امتحان چقد راحت بود...یعنی نهایی این بود؟:yahoo (21):
      علی جون ببین عزیزماولا تشریحی خوندن خیلی مهمه و کلا با تست متفاوته خلاقیت سوالات تستی خیلی خیللللی بیشتر وتشریحی خوندن لازمه تست زنی هستش مثلا کسی که سرعت تشریحی حل کردنش پایین بود نمی تونست ریاضی وفیزیک 92 رو بالا بزنه(میتونی از همه رتبه برترا بپرسی که خودشون اول تشریحی خوندن بعد تستی)ثانیا مهسا خانوم کسی که دوم ریاضیه نباید سریع بره سراغ کتابایی جامعی مثه فیزیک میکرو گاج این یعنی اشتباه محض از کجا معلوم چقد رو تشریحی مسلطه؟40% 50% بیشترمون همین کارومیکنیم که اشتباهه بنظرم اگه کسی تا به مرز تسلط 80% تشریحی نرسه نباید بره سراغ تست چون خلاقیت تستا خیلی بیشتره
      بله اینم حرف خوبیه از 6 ساعت شروع کنه برسه 12

یعنی اگه 10 ساعت مفید خوند میشه یک رقمی شد؟
      درمورد منابع هم من بهترینارو نوشتم میتونه گلچین کنه...
      فک نکنم سال بعد این قد راحت باشه!!!شیمی رو داشتم نگا میکردم هرچی بلدی باید بنویسی.به یه چیزایی نمره میدن که آدم شاخ در میاره.
      من تاکیدم بیشتر رو آموزشه.(چه مشاورانه گفتم!!!)اگه آموزش خوب باشه دیگگه فرقی نمیکنه تست باشه یاتشریحی.هر کدوم روبخای میتونی با کمی تمرین از اون نوع سوالا موفق بشی.به جای تشریحی هم میتونی تا حالا از یه مبحث چی یاد گرفتی رو با زبان خودت بگی و بعدش با کتاب یا هر جزوه ی دیگه ای مقایسه کنی.این طوری مسلط تر هم میشی.
      ساعت مطالعه هم مهمه ولی کنار کیفیتش.ولی این دلیل نمیشه هر کی زیاد میخونه موفق تر بشه.
      گوش دادن به هر حرفی نمی صرفه
      رادیو زندگی رو موج منفی نمی چرخه

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز شما از امسال رسما کارتون واسه کنکور شروع میشه و با توجه به امتحانات نهایی سال سوم و درصد زیادی از تست های کنکور که از دروس سال سوم میاد باید توجه بیشتری به دروس داشته باشی اما دوستان به شدت زیاده روی کردن من به جرئت میگم اصلا به این کارا احتیاجی نیست و شما به هیچ کتاب جامعی احتیاج نداری و اگه بخری پولتو ریختی دور شما باید امسال چند تا کار بکنی :
      1-درس ریاضی 2 فصل های دنباله ، مثلثات و تابع رو کامل بخون تو حسابان لازمت میشه همچنین آنالیز ترکیبی رو هم خوب یاد بگیر تو جبر لازمت میشه اگه خواستی
      وارد حسابان بشی میتونی مثلثات یا تابع رو بخونی
      2-در مورد درس فیزیک 2و شیمی 2 خیلی مهمن و تو کنکور هم سوال میاد اما وقت خودتو واسش تلف نکن چون فیزیک 3 و شیمی 3 هیچ پیش نیازی از پایه نمیخواد و اگه تابستون بشینی پایه بخونی تا سال بعد همش یادت میره
      3-عربی 1 و 2 دقیق و کامل بخونی وتست بزن لازم نیست وارد عربی سوم بشی باقی درس های عمومی رو هم نمیخواد بخونی همونطور که گفتم برا سال سوم بدردت نمیخوره و یادت میره فقط زبان لغاتش رو کار کن
      4-ازمون هم اجبار نیست از تابستون شرکت کنی ولی از مهر برو کانون
      تا جنون فاصله ای نیست از اینجا که منم ...

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin2000 نمایش پست ها
      فرق تیک ایت گاج با جامع مبتکران مگه تو چیه ؟
      راستی برای میکرو فیزیک منظورتون برای دوم هست دیگه ؟ فقط تسته ؟ جوابش چه جوره ؟
      سلام
      امین جان یه نگاه به این کتابا بنداز:
      کتاب های لقمه (جیبی) انتشارات مهروماه

من با این کتابا آدم درسخونی شدم حتی توی تعطیلیا!!!
      اینترنت ، همیار بزرگ و باسواد انسان!!! http://forum.konkur.in/images/smilie...20%2883%29.gif

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من زیاد نمیخواد خودت روت رو اذیت کنی...ریاضی دوم همه اش تو سال سوم تکرار میشه....فقط در حد مرور که فراموش نکنی...فیزیک و شیمی رو فقط بخون...حالا تستم زدی که بهتر.همین

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن