خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      فیزیک اولو دقیق کارکن تمامی فصول(چون پایه سالایه بعده کاروانرژی گرما الکتریسیته+2 فصل مهم نورهندسی)اول تشریحی بعد تست(تشریحی:پرسمان 1 گاج-تست:نقره ای گاج)
      درمورد دروس دوم:
      زیست1 تا ترم اول یعنی 4 فصل ابتدایی خیلی راحته ترجیحا با دوستات کلاس بگیرین(آموزش:اول یه کتاب زیست 1 پیدا کن تمام متنو سوال دربیار بخون قیدارم هایلایت کن با مدادرنگی قرمز+گاج 8000-تست:گاج نقره ای)
      شیمی 2 2 فصل اولو از مبتکران+فیل شیمی مبتکران بخون...
      قلم چی فعلا نرو تابستون(بیشتر از درسای اول سوال میدن)ولی از مهر حتما بیا...همین فیزیک1،زیست 1 و شیمی2 بنظرم کافیه زیادم خودتو خسته نکن روزی حدود 6 ساعت بخون خودتم برنامه ریزی کن...

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

راستی یادم رفت بگم ریاضی 1 و عربی 1 اگه وقت شد کارکنی ریاضی همون پرسمان گاج یا محوری ریاضی 1 گاج(ندیدم ولی خب حجمش یزره زیاده ولی عالیه)...عربی از کامل گاج یه قسمت گذاشته قواعد اولو قشنگ توضیح داده بعدش حدود 100 تست نسبتا سخت که آمادت میکنه...تیک 8 زبان و عربی گاج قسمت اول دبیرستان(اگه خواستی)...اینایی که گفتم اگه برسونی عالی میشه فقط یزره زیادن و وقت گیر:yahoo (21):
      ویرایش توسط ezio auditore77 : 13 خرداد 1393 در ساعت 11:11

2. Top | #17
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نیگا نه تنها امسال بلکه سال اینده هم بت پیشنهاد میشه تابستون فقط حال کن ( یکم درسای سال قبلتو دوره کن یادت نرن ) چون اگه حال نکردی و خودتو خسته کردی اونموقع که باس بازده داشته باشی واس کنکور میشی هیچ !

Sent from my Apple Ipad Air
      1- دل دنیا رو خون کردی ؛ که اینجوری تو رفتی

2- نرووووو ؛ تو هم نمیتونی مثه من دووم بیاری رنووووو

3- بعد از دلیجه هیچی دیگه برام نمونده .....

4- به اسم تو قسم به جون تو

( حامد دلیجه جان ، ای مهندس والا مقام ! تورو خدا برگرد ! بی تو برام سخته نفس ! )
      :yahoo (19)::yahoo (19)::yahoo (19):
      الکی مثلا من عاشقشم

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام ،

شما اول برو کتاب زیست رو بگیر ببین خوشت میاد که بری تجربی یا نه اگه خوشت اومد با همون کتاب زیست و آزمایشگاه1 (سال دوم ) توی تابستون عشق کن

بقیش هم عشقُ حال

لذت یادگیری درسای استدلالی(هندسه 1 ، شیمی ، فیزیک ، ریاضی) رو از خودت نگیر موفق باشی

راستی اگه خواستی شیمی هم کار کن اگه خواستی البته

سی دی 8 هزار تومانی مهندس بازرگانی میتونه جواب گوت باشه

فیزیک 1 خیلی سبز یا آبی قلم چی هم دوست داشتی کامل بزن و فول شو
      گه ملحد و گه دَهری و کافر باشد
      گه دشمن خلق و فتنه پرور باشد
      باید بچشد عذاب تنهایی را
      مردی که ز عصر خود فراتر باشد

دکتر شفیعی کدکنی

4. Top | #19
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1377 نمایش پست ها
      سلام ،

شما اول برو کتاب زیست رو بگیر ببین خوشت میاد که بری تجربی یا نه اگه خوشت اومد با همون کتاب زیست و آزمایشگاه1 (سال دوم ) توی تابستون عشق کن

بقیش هم عشقُ حال

لذت یادگیری درسای استدلالی(هندسه 1 ، شیمی ، فیزیک ، ریاضی) رو از خودت نگیر موفق باشی

راستی اگه خواستی شیمی هم کار کن اگه خواستی البته

سی دی 8 هزار تومانی مهندس بازرگانی میتونه جواب گوت باشه

فیزیک 1 خیلی سبز یا آبی قلم چی هم دوست داشتی کامل بزن و فول شو
      پیرو صحبت های دوست بزرگوارم،دی وی دی مبتکران کامل نیست ولی واسه ایجاد علاقه و مرور و یکی دو تا نکته ی بیشتر و جا افتادن مطلب خیلی خیلی خوبه.
      گوش دادن به هر حرفی نمی صرفه
      رادیو زندگی رو موج منفی نمی چرخه

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali761 نمایش پست ها
      پیرو صحبت های دوست بزرگوارم،دی وی دی مبتکران کامل نیست ولی واسه ایجاد علاقه و مرور و یکی دو تا نکته ی بیشتر و جا افتادن مطلب خیلی خیلی خوبه.
      برای شیمی 2 بله کامل نیست اما ایشون میخواد پیش خوانی کنه و مطمئنناً ارزشِ 8 ت رو داره
      گه ملحد و گه دَهری و کافر باشد
      گه دشمن خلق و فتنه پرور باشد
      باید بچشد عذاب تنهایی را
      مردی که ز عصر خود فراتر باشد

دکتر شفیعی کدکنی

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه واقعا ته ته دلت میخوای این تابستون درس هم بخونی ( واقعا به مطالعه علاقه داری ) ، فصل چهارم و پنجم فیزیک 1 رو حتما هم خوب بخون هم تستاشو بزن ( سعی کن هر یه ماهه تابستون یه بار دیگه بخونی ؛ یعنی در کل 3 دور فصل چهار و پنج رو فول بخون )

اگه مدرسه ــت کلاس تقویتی هم میزاره سعی کن شرکت کنی .

یه توصیه هم دارم ؛ اینه که تابستون خیلی به خودت واسه درس خوندن فشار نیار ! چون سال دوم به عقیده خیلیا سال سنگینی هست ! البته برا رشته ریاضی یذره بهتره ولی من از دوستای تجربیم شنیده بودم که واقعا تجربی سال دوم سنگین و سخت هست . واسه همین بنظر من تابستون بیشتر استراحت کن و انرژی جمع کن ؛ البته نه با بازی های پلی استیشن و کامپیوتر
      سعی کن بیشتر تو طبیعت باشی و گردش کنی

ولی حتما یادت باشه فصل 4 و 5 فیزیک 1 رو 3 دور بخونیا وگرنه برای کنکور یه کابوس میشه واست . ( وقت کردی سایر فصل های فیزیکم بخون چون فیزیک سال دوم بیشترش مطالب تکمیلی فیزیک 1 هست )

البته یه نکته رو هم داخل پرانتز بگم
      همونجور که در سطر اول گفتم اگه عاشق درس و مطالعه باشی ، خود مطالعه میتونه خیلی لذت بخش و انرژی زا () باشه واست .

موفق باشی
      تشنه ی اشک هایی هستم که وحشیانه بر روی گونه هایت جاری خواهد شد ..

M-aB
      ویرایش توسط milad65 : 13 خرداد 1393 در ساعت 14:33

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      ي كتاب گاج پايه برا فيزيك نياز داري ك تست هاي اينه و عدسي رو از روش كار كني(اينا ميشه ده درصد كنكور)
      فصل دو فيزيك سال اول هم يدور قشنگ بخون قبلا سوال اومده ازش
      و زيست رو پي دي اف اش رو دانلود كن روزنامه وار بخون بفهمي چي به چيه
      هر هفته يك فصل رو تموم كن
      بقيشم تفريح

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
      من خوشخوان رو دارم دو فصل آخر رو هم اصلا نخوندم از رو خوشخوان ! نگه داشتم واسه تابستون ! یعنی بازم گاج بگیرم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mir hatef mostafavi نمایش پست ها
      به نظر من برو کیف کن و نهایت لذتت رو ببر چون اخرین تابستونت هست.!@
      بله درسته

نقل قول نوشته اصلی توسط ezio auditore77 نمایش پست ها
      سلام
      فیزیک اولو دقیق کارکن تمامی فصول(چون پایه سالایه بعده کاروانرژی گرما الکتریسیته+2 فصل مهم نورهندسی)اول تشریحی بعد تست(تشریحی:پرسمان 1 گاج-تست:نقره ای گاج)
      درمورد دروس دوم:
      زیست1 تا ترم اول یعنی 4 فصل ابتدایی خیلی راحته ترجیحا با دوستات کلاس بگیرین(آموزش:اول یه کتاب زیست 1 پیدا کن تمام متنو سوال دربیار بخون قیدارم هایلایت کن با مدادرنگی قرمز+گاج 8000-تست:گاج نقره ای)
      شیمی 2 2 فصل اولو از مبتکران+فیل شیمی مبتکران بخون...
      قلم چی فعلا نرو تابستون(بیشتر از درسای اول سوال میدن)ولی از مهر حتما بیا...همین فیزیک1،زیست 1 و شیمی2 بنظرم کافیه زیادم خودتو خسته نکن روزی حدود 6 ساعت بخون خودتم برنامه ریزی کن...

راستی یادم رفت بگم ریاضی 1 و عربی 1 اگه وقت شد کارکنی ریاضی همون پرسمان گاج یا محوری ریاضی 1 گاج(ندیدم ولی خب حجمش یزره زیاده ولی عالیه)...عربی از کامل گاج یه قسمت گذاشته قواعد اولو قشنگ توضیح داده بعدش حدود 100 تست نسبتا سخت که آمادت میکنه...تیک 8 زبان و عربی گاج قسمت اول دبیرستان(اگه خواستی)...اینایی که گفتم اگه برسونی عالی میشه فقط یزره زیادن و وقت گیر:yahoo (21):
      ببخشید شیمی رو که میفرمایید ، من الان شیمی 2 تست رو خریدم منظور شما آموزش هست درسته؟
      نیازه بخرم آموزشش رو هم؟

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کلا بیخیال تابستون سال اول به دوم بشو!!!
      بشین و از تابستون لذت ببر...
      جوری خستگیت رو در کن که برای سه سال بتونی کولاک کنی!
      البته اگه میبینی با استراحت و خوش گذرونی خیلی از درس دور میشی و بازگشتت به درس سخت میشه، یه مطالعه ای هم در هفته داشته باش...
      هر شـــــب... دلم دریــــای آتیـــــشه
      از این بدتر مگه میـــــــــــــــــــــشه ؟؟
      حــــال هیچکی تو دنـــــــــــــــــــــــ یا
      بدتر از حـــــال مــــــــن نــــــــــیست
      درد رو زمین، بدتر از همیــــــــــــــــن
      درد تنها شدن نیســــــت..............

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط iSalar نمایش پست ها
      من خوشخوان رو دارم دو فصل آخر رو هم اصلا نخوندم از رو خوشخوان ! نگه داشتم واسه تابستون ! یعنی بازم گاج بگیرم ؟

بله درسته

ببخشید شیمی رو که میفرمایید ، من الان شیمی 2 تست رو خریدم منظور شما آموزش هست درسته؟
      نیازه بخرم آموزشش رو هم؟
      من خوشخوان رو نديدم نميتونم نظري بدم ولي ميدونم گاج جوابشو پس داده

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

بله درسته

نیازه بخرم آموزشش رو هم؟
      نه منظورم آموزش مبتکران نبود.دو جلد تست مبتکران+فیل شیمی مبتکران(این فیل شیمی قبل از آزمون کمکت میکنه اگه از مهر بیای کانون)

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ezio auditore77 نمایش پست ها
      نه منظورم آموزش مبتکران نبود.دو جلد تست مبتکران+فیل شیمی مبتکران(این فیل شیمی قبل از آزمون کمکت میکنه اگه از مهر بیای کانون)
      بله حتما قراره از سال دوم بیام کانون !
      آخه من شنیدم فیل واسه اون کنکوریایی هس ک میخوان جمع بندی کنن ! اینطور نیس؟

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله حتما قراره از سال دوم بیام کانون !
      آخه من شنیدم فیل واسه اون کنکوریایی هس ک میخوان جمع بندی کنن ! اینطور نیس؟
      نه اصن همچین چیزی نیس ازکی شنیدی؟من همین دوم کانون میرفتم جمعه که آزمون داشتیم 5شنبش فقط مرور میکردم کمترینم 80 بود بیشترینم 95(در حسرت 100!:yahoo (19)آره دیگه حتما بگیرش

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      از همه دوستانی که بنده رو.راهنمایی کردن نهایت تشکر رو دارم
      من الان یک و نیم فصل از زیست رو خوندم واقعا اسون بود ولی شیمی رو نمیتونم بخونم خواستم ببینم واقعا این همه دشواره؟؟
      اصلا مغزم نمیره لطفا راهنمایی کنید
      ممنون

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن