خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

برای هر درس چند ساعت باید مطالعه کنم در طول یک هفته؟؟؟

با سلام و خسته نباشید به خاطر انجمن مفیدتون
      میخواستم ازتون خواهش کنم لطف کنید بگید من برای هر درس چقدر وقت بزارم ؟ یعنی برای هر درس چند ساعت باید مطالعه کنم در طول یک هفته؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      والا كاربراي زيادي اينو پرسيدن و هر بار هم ناظرا و مشاورا مي پيچونن و ميگن ما اينو نمي تونيم بگيم و به خودتون ربط داره و اينا.
      ولي در كل دروس اختصاصي رو هر روز يك ساعت مطالعه كنيد و تست بزنيد. البته باز هم به رشته هدف و تواناييتون تو درس خاص داره . مثلا اگه شيميتون قويه مي تونيد اون رو دو روز يك ساعت بكنيد و عوضش به درس هاي ديگه اضافه كنيد . البته اگه دروس به خوبي به حافظتون ميشينه مي تونيد جوري برنامه ريزي كنيد كه مثلا شيمي رو امروز 2.5 ساعت بخونيد عوضش دو روز نخونيد .

البته حتما اين رو هم ميدونيد كه مطالعهبا زمان هاي كوتاه تر بهتر نتيجه ميده . مثلا اون 2.5 ساعت رو يكجا نخونيد و به چند تا 45 دقيقه تقسيم كنيد و بينشون يه 10 دقيقه استراحت كنيد.

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط بهشت نمایش پست ها
      میخواستم ازتون خواهش کنم لطف کنید بگید من برای هر درس چقدر وقت بزارم ؟ یعنی برای هر درس چند ساعت باید مطالعه کنم در طول یک هفته؟؟؟
      این به خود شما بستگی داره. اما من میتونم بهتون پیشنهاد کنم سعی کنید بجای اینکه 100 درصد مطالب رو با کیفیت 80 درصد بخونید، 80 درصد مطالب رو با کیفیت 100 درصد بخونید.
      برای شما باید کیفیت خوندن مهم باشه نه فقط ساعت مطالعه.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط xcal نمایش پست ها
      والا كاربراي زيادي اينو پرسيدن و هر بار هم ناظرا و مشاورا مي پيچونن و ميگن ما اينو نمي تونيم بگيم و به خودتون ربط داره و اينا.
      ولي در كل دروس اختصاصي رو هر روز يك ساعت مطالعه كنيد و تست بزنيد. البته باز هم به رشته هدف و تواناييتون تو درس خاص داره . مثلا اگه شيميتون قويه مي تونيد اون رو دو روز يك ساعت بكنيد و عوضش به درس هاي ديگه اضافه كنيد . البته اگه دروس به خوبي به حافظتون ميشينه مي تونيد جوري برنامه ريزي كنيد كه مثلا شيمي رو امروز 2.5 ساعت بخونيد عوضش دو روز نخونيد .

البته حتما اين رو هم ميدونيد كه مطالعهبا زمان هاي كوتاه تر بهتر نتيجه ميده . مثلا اون 2.5 ساعت رو يكجا نخونيد و به چند تا 45 دقيقه تقسيم كنيد و بينشون يه 10 دقيقه استراحت كنيد.
      خدمت شما دوست عزیز عرض کنم که بحث پیچوندن نیس..شما خودتونم الان میگی اگه تو شیمی قوی هستی یه مقدار از وقت اونو اختصاص بده به دروس دیگه ت.خوب مام همینو میگیم.انتظار داری منی که هیچی از وضع درسی و بنیه علمی تون ندارم بگم اره اگه روزی دو ساعت زیست بخونی یه ساعت عربی دوساعت شیمی و .......... قبولی؟این به نظر خودتون درسته؟هرکسی با توجه به وضع درسی خودش و با کمک یه مشاور دلسوز که به شرایط دانش اموز مسلطه باید برنامه ریزی کنه....
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط بهشت نمایش پست ها
      پیشنهاد میکنم هر روز15 یا 20 دقیقه نسبت به روز قبل بیشتر مطالعه کنید. نتیجه خوبی خواهد داشت.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)