خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

آیا همه ی رتبه برتری ها از اول تیر رتبه ی 1 تا 100 قلم چی بودند؟؟؟

این برام سواله؟؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      من که هیچکدوم حرفاشون را قبول ندارم.......چون به عینه دیدم به طرف پول دادن بیاد بگه عضو کانون بودم......البته سایر موسسات هم همینطور

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohadeseh نمایش پست ها
      من که هیچکدوم حرفاشون را قبول ندارم.......چون به عینه دیدم به طرف پول دادن بیاد بگه عضو کانون بودم......البته سایر موسسات هم همینطور
      کاری با این ندارم می خوام بدونم همه ی رتبه های برتر از تراز خوب شروع کردن؟؟؟

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali 777 نمایش پست ها
      نه خب خیلیا از اینایی که حتی تک رقمی شدن هم فکرشو نمیکردن.....مقالش هست توی خود انجمن......یکسری هم نه هستن که کلا ترازشون خوب بوده
      بعدم من استادمون میگفت یک شخصی توی ازمونا جامع نفر اول شده بدون شک جز رتبه های برتره92........ولی متاسفانه توی کنکور نبووود
      ویرایش توسط MohadeseH_M5R : 12 خرداد 1393 در ساعت 15:37

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من رفیق داشتم رتبه 800 کنکور شد اصلاً توی قلم چی هم شرکت نکرده بود... ولی قلم چی اسمشو زده بود توی کسایی که قلم چی بوده!!!!!!!!!!!!

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      بعضا فقط تبلیغاته مثلا ی آزمون یارو رو میکشونن آزمون رایگان بده،بعدا ازش برا تبلیغات استفاده میکنن
      هیچ لزومی نداره برا اینکه فردی در کنکور رتبه بخواد بیاره حتما باید قلمچی ثبت نام کنه
      یا حتی موسسات دیگه
      رتبه 11 کشوری چند سال پیش همشهریمون بود،ایشون قلمچی ک هیچ حتی برا بعضی درسها کتاب کمک آموزشی هم نداشت
      مثلا برا عربی ب جای پول کلاس و کتاب و تست و... نهج البلاغه خونده بود و قران رو تجزیه ترکیب کرده بود
      من از نزدیک ندیدمش!ولی معلم هاش ک ازش تعریف میکنن و میگن بچه پرتلاشی بود
      تنها کاری ک کانون میتونه برا امثال ما انجام بده برنامه ریزیه
      خوندن و خوندن و خوندن و تلاش و تلاش و تلاش کار ماست
      قرار نیست کانون جایگزین تنبلی ما بشه
      اگه خودت اراده کافی و توانایی برنامه ریزی و هکذا اجرای دقیقش رو داری،میتونی کانون ثبت نام نکنی
      ولی میدونم ک نمیشه
      از همکلاسیهام دارم کسایی ک از برنامه راهبردی ب هوای خوندن با برنامه خودشون جدا شدن،من هم با وجود عقب تر بودن از کانون با همون جلو رفتم
      من الان تقریبا تموم کردم اونها تازه رفتن پول دادن مشاور برنامه نوشته تا بتونن تموم کنن
      البته از این ماجرا خوشحال نیستم،کاش اونها هم تموم میکردن ب موقع

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      تو قلم چی تقلب خیلی راحته...ینی یه سری ترفندا هست که طرف ترازش میاد بالا مثلا اگه سقفش 7500 هستش طرف میشه 7499 اره امکانش هست..چون پوریا یاراحمدی همشهریه مایه...تو ازمونای جامع گزینه دو که کارنامشو نشونمون دادن رتبش اومده بین1-100 که رتبش تو کنکور شده 3 به جای این سوالا درستو بخون
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نه داداش همه اینطور نیستن!
      تعداد کسایی که از تراز پایین به بالا میرسن از اونایی که از اول بالا هستن بیشتر.
      همه این پشت کنکوریهایی که سال دوم کنکور میدن وموفقن سال اول ترازاشون خوب نبوده.
      خیلیای دیگه هم هستن که توی همون سال اول خودشونو میکشن بالا وگروه اندکی هم از همون اول ترازاشون بالاهست(اینا همونایی هستن که توی راهنمایی وقتی معلم تاریخ میگفت بیاید کنفرانس بدید کل متن کتاب تاریخ رو حفظ میکردن!!!!یا مثلا اونایی که از اول عادت به درس خوندن داشتن شامل این دسته میشن)

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میشه گفت تقریبا همه چیز به روز کنکور بستگی داره روزی که ممکنه خیلی اتفاقا بیفته کنکور یه مسابقه ست هر کسی به یه اندازه خودشو واسه این مسابقه آماده کرده کم یا زیاد مهم نیست مهم اینه که تو مسابقه چیکار میکنه همه ی تلاش ها و زحمت ها و برنامه ریزی ها تو چند ساعت خلاصه میشه ممکنه یکی بتونه تو کنکور خیلی راحت جلو بزنه و یکی دیگه عقب بیفته ولی باید اینو در نظر داشته باشی که اینا استثنا هستند اکثریت تو همون روال پیش میرن که بودن یعنی رتبشون تو کنکور تو همون رنج تراز های قلم چیه
      تا جنون فاصله ای نیست از اینجا که منم ...

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نه!تو فایلی که آقای شیروانی، مشاور کانون ، تو شبکه آموزش نشون میداد ، کلی از رتبه های برتر بالی 100 بودن و به مرور پیشرفت کردن . تازه منم فایلشو روی انجمن گذاشتم.
      به علاوه خدا بودن یعنی منهای تمام مشکلات بودن
      خدایا بگیر هر آنچه تو را از من میگیرد...

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      این برام سواله؟؟
      دانش آموزایی که رتبه های برتر کنکور داشتن اغلب تو کانون هم جزو دانش آموزای برتر کانون بودن. اما اینکه بگیم از اول تیر همگی 1 تا صد بودن اصلا اینجور نیست... دانش آموز ورودی تیر ماه با تراز 4100 هم داشتیم که آزمونای آخر ترازش رو به بالای 7000 رسوند ... و ...

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Prison Break نمایش پست ها
      من رفیق داشتم رتبه 800 کنکور شد اصلاً توی قلم چی هم شرکت نکرده بود... ولی قلم چی اسمشو زده بود توی کسایی که قلم چی بوده!!!!!!!!!!!!
      ممنونم از دوستانی که ندیده ، از همه چی صحبت میکنن. دوست عزیز ... شما یا بقیه چرا یکبار درمورد خودتون صحبت نمیکنید؟
      این مسئله غیر ممکنه که دانش آموزی حتی یک آزمون کانون رو نداده باشه و اسمش رو اونجا بزنن... ما مشاور این موسسات هستیم و طریقه ی اعلام نتایج کانون و گزینه دو رو به خوبی میدونیم... مشخصات دانش آموزامون رو با رضایت خودشون و با ذکر میزان فعالیتشون اعلام میکنیم...
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

12. Top | #12

نمایش مشخصات
      معلومه که نه
      دوست من با اینکه وضعیت خوبی نداشت به مرور پیشرفت کرد و به رتبه خوبی رسید البته زیر 100نشد ولی 600رو زد
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin-8000 نمایش پست ها
      میشه گفت تقریبا همه چیز به روز کنکور بستگی داره روزی که ممکنه خیلی اتفاقا بیفته کنکور یه مسابقه ست هر کسی به یه اندازه خودشو واسه این مسابقه آماده کرده کم یا زیاد مهم نیست مهم اینه که تو مسابقه چیکار میکنه همه ی تلاش ها و زحمت ها و برنامه ریزی ها تو چند ساعت خلاصه میشه ممکنه یکی بتونه تو کنکور خیلی راحت جلو بزنه و یکی دیگه عقب بیفته ولی باید اینو در نظر داشته باشی که اینا استثنا هستند اکثریت تو همون روال پیش میرن که بودن یعنی رتبشون تو کنکور تو همون رنج تراز های قلم چیه
      آخ آخ آخ!
      گفتی و کردی کبابم!!!

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هی !!!!!!!!!!!!

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آره راست میگه ، پول میگیرن بابا....

امسال رتبه اول تجربی (سعیدی) دختر یکی از نویسنده های انتشارات مهروماه هستش! باباش این کتابو نوشته:
      رياضيات تجربی جامع كنكور انتشارات مهروماه
      رياضيات تجربی جامع كنكور انتشارات مهروماه

ولی من دیدم که توی سایت قلم چی مصاحبه کردن باهاش!!! بابا نه کلاس رفته نه خصوصی گرفته ، کتاب باباشو (همون ریاضی جامع تجربی مهروماه) خونده 1 شده.... کلا این مصاحبه ها تبلیغا الکیه....
      اینترنت ، همیار بزرگ و باسواد انسان!!! http://forum.konkur.in/images/smilie...20%2883%29.gif

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)