خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شاید چن سالم تو قلم چی بوده باشن ولی قلم چی تاثیری در رتبه شدنشون نداره فقط واسه یه آزمون آزمایشی میرن کانون

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      قلم چی که کلاس درس نمیزاره که و تاثیری روی تو نداره تو فقط میری آزمونش رو میدی و با پشتیبان ابلهش بحث میکنی همین!

خدایی خیلی خیلی پول مفت میگیرن از بچه ها خیییییییییلییییییی

​انجام تمامی خدمات پرینتر سه بعدی

3. Top | #18
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تو برنامه فرصت برابر با رتبه های برتر مصاجبه میکردن یکیشون گفت من ترازم اول 6400 بود کم کم اومدم بالا

4. Top | #19
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظرمن هم همه چیز به روز کنکور بستگی داره. نه به رتبه تو قلم چی

5. Top | #20
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      حساب کنی 6400 تراز کمی هم نینه که عالی باشه
      به نظر من همه چی به خودت بستگی داره به طرز درس خوندنت روشای تحلیلت...و نداشتن استرس در روز کنکور و محیطی که میشینی
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

6. Top | #21
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آپ........

7. Top | #22
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط helix نمایش پست ها
      حساب کنی 6400 تراز کمی هم نینه که عالی باشه
      به نظر من همه چی به خودت بستگی داره به طرز درس خوندنت روشای تحلیلت...و نداشتن استرس در روز کنکور و محیطی که میشینی
      تنها مشکلی که من داشتم سر جلسه و باعث شد 4000 تایی رتبم جابجا شه همین بود !!! استرس سر جلسه !!! منی که تو عمرا استرس نداشته بودم سر هسچ امحانی !!!
      از بس جو میدن !!! ولی خدا رو شکر که الان معلوم شد این مسئله و روی حل کردنش کار میکنم و خواهم کرد شک نکن !
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahmoodi__M.20 نمایش پست ها

ممنونم از دوستانی که ندیده ، از همه چی صحبت میکنن. دوست عزیز ... شما یا بقیه چرا یکبار درمورد خودتون صحبت نمیکنید؟
      این مسئله غیر ممکنه که دانش آموزی حتی یک آزمون کانون رو نداده باشه و اسمش رو اونجا بزنن... ما مشاور این موسسات هستیم و طریقه ی اعلام نتایج کانون و گزینه دو رو به خوبی میدونیم... مشخصات دانش آموزامون رو با رضایت خودشون و با ذکر میزان فعالیتشون اعلام میکنیم...

دقیقا همینطوره , جالبه که هیچ کس خودش رو مثال نمیزنه , همه یا کسی رو میشناسن یا کسی رو دیدن یا از کسی شنیدن که قلم چی اینجوریه یا اونجوریه !!!!

من مجله آزمون آبان پارسال رو داشتم میخوندم , دیدم توش زده که سید شایان پور میر بابایی نفر اول آزمون قبل شده , 8 ماه بعد همین شخص نفر اول تجربی شد ... حالا این وسط کاظم قلمچی علم غیب داشته که از آبان میدونسته کی اول میشه که اسمش رو بزنه تو مجله یا اینکه خود اون شخص جون کنده درس خونده و در آزمون کانون اول شده و در نهایت در کنکور هم اول شده ؟؟!!
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

9. Top | #24
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سامان آیرملو نمایش پست ها

دقیقا همینطوره , جالبه که هیچ کس خودش رو مثال نمیزنه , همه یا کسی رو میشناسن یا کسی رو دیدن یا از کسی شنیدن که قلم چی اینجوریه یا اونجوریه !!!!

من مجله آزمون آبان پارسال رو داشتم میخوندم , دیدم توش زده که سید شایان پور میر بابایی نفر اول آزمون قبل شده , 8 ماه بعد همین شخص نفر اول تجربی شد ... حالا این وسط کاظم قلمچی علم غیب داشته که از آبان میدونسته کی اول میشه که اسمش رو بزنه تو مجله یا اینکه خود اون شخص جون کنده درس خونده و در آزمون کانون اول شده و در نهایت در کنکور هم اول شده ؟؟!!
      ولی خداییش قلمچی سود خیلی زیادی میبره از این افراد !!!!
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad.7 نمایش پست ها

صد در صد , آزمون آزمایشی یه بیزینس کلان هست و قلم چی هم مافیایی هست برای خودش در زمینه کنکور اما دیگه علم غیب که نداره از 8 9 ماه قبل از کنکور نفرات برتر رو تو مجله خودش بزنه , به هر حال باید قبول کرد استقبال از کانون خیلی خوبه و اکثریت مطلق نفرات برتر کنکور یا از طریق مدرسه یا به طور شخصی در آزمون های کانون شرکت میکنن ...

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad.7 نمایش پست ها

صد در صد , آزمون آزمایشی یه بیزینس کلان هست و قلم چی هم مافیایی هست برای خودش در زمینه کنکور اما دیگه علم غیب که نداره از 8 9 ماه قبل از کنکور نفرات برتر رو تو مجله خودش بزنه , به هر حال باید قبول کرد استقبال از کانون خیلی خوبه و اکثریت مطلق نفرات برتر کنکور یا از طریق مدرسه یا به طور شخصی در آزمون های کانون شرکت میکنن ...
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      معمولا افراد رتبه برتر از همون اول خوب بودن ولی اونایی هم که از اول خوب نبودن پیشرفتشون سیر صعودی داشته نه سیر نزولی یا بدون شیب

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      قلم چی آزمون میگیره و شما رو مثلا تا حدی با سوالات آشنا میکنه دیگع شیوه خوندن و... به خود طرف بستگی داره!

*looking for..
      **in niz bogzarad

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      قلمچی خیلی خوبه ولی واسه کسی که میخونه! اگه قرار باشه تنبلی کنی ازمون ندی بهتره روحیت داغون میشه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)