خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

چند سوال و درخواست یاری از دوستان

سلام عزیزان

زمانی که من اول و دوم دبیرستان بودم زیاد پی کلاس کنکور و کتاب و ..... نبودم.
      اما الان که دارم میرم سوم <ریاضی> احساس نیاز به این طور چیزا پیداکردم ، الان از شما عزیزان سوالاتی داشتم

1. من موندم که تو این تابستون موسسه برم یا این که سوالات موسسات رو خریداری کنم ، و در خانه بشینم تست بزنم ، < البته بگم من در شهرستان بویین زهرا < واقع در استان قزوین > میشینم و رفت آمد برا من سخته که از این جا بلند شم برم قزوین . ویا کتاب بگیرم و از رو کتاب هم بخونم هم تست بزنم

2. اگه برم موسسه چه موسسه ای برم < میدنم که تایپک های مختلفی در این باره هست > اما میخوام نظر شخصیتون رو بدونم
      تو اینجا فقط قلم چی هست ، که فقط تست میگیره < قراره تو تابستان یه دبیر بیاره ، حسابان درس بده ، اسمش نمیدونم مومنی بود یا مسلمانی یا ... < اسمش یادم رفته>

3.من میخوام تو تابستان حسابان رو یه دور کامل و مفهومی بخونم و یاد بگیرم < به نظر شما برم قزوین یانه ؟ اگه برم پیش کدوم استاد برم یا اصلا نرم و یه کتاب بگیرم بخونم و خودم تست بزنم .

4. یه کتاب تست خوب برای ریاضی 2 <همراه با درسنامه و تست و پاسخ نامه> معرفی کنید

5. نظر شما در باره سی دی ها و دی وی دی ها چیه ؟ < کنکور آسان است و ......
      بگیرم یا نه ؟ ؟

6. بچه ها یه مجله یا مقاله ای در باره ی بحث و گفتگو در باره ی نفرات برتر کنکور < منطقه 3 > یا هر منطقه ای نیست بخونم ؟

و در آخر بچه ها من واقعا گیج شدم ،< این همه منبع و سی دی و دی وی دی و.......
      نمیدونم کدوم رو برم :yahoo (21)::yahoo (21):
      کاملا گیج شدم ...........
      اینم از دردسر های منطقه 3 ...
      ممنون
      ویرایش توسط tahha : 11 خرداد 1393 در ساعت 18:03

2. Top | #2

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin2000 نمایش پست ها
      سلام عزیزان

زمانی که من اول و دوم دبیرستان بودم زیاد پی کلاس کنکور و کتاب و ..... نبودم.
      اما الان که دارم میرم سوم <ریاضی> احساس نیاز به این طور چیزا پیداکردم ، الان از شما عزیزان سوالاتی داشتم

1. من موندم که تو این تابستون موسسه برم یا این که سوالات موسسات رو خریداری کنم ، و در خانه بشینم تست بزنم ، < البته بگم من در شهرستان بویین زهرا < واقع در استان قزوین > میشینم و رفت آمد برا من سخته که از این جا بلند شم برم قزوین . ویا کتاب بگیرم و از رو کتاب هم بخونم هم تست بزنم

2. اگه برم موسسه چه موسسه ای برم < میدنم که تایپک های مختلفی در این باره هست > اما میخوام نظر شخصیتون رو بدونم
      تو اینجا فقط قلم چی هست ، که فقط تست میگیره < قراره تو تابستان یه دبیر بیاره ، حسابان درس بده ، اسمش نمیدونم مومنی بود یا مسلمانی یا ... < اسمش یادم رفته>

3.من میخوام تو تابستان حسابان رو یه دور کامل و مفهومی بخونم و یاد بگیرم < به نظر شما برم قزوین یانه ؟ اگه برم پیش کدوم استاد برم یا اصلا نرم و یه کتاب بگیرم بخونم و خودم تست بزنم .

4. یه کتاب تست خوب برای ریاضی 2 <همراه با درسنامه و تست و پاسخ نامه> معرفی کنید

5. نظر شما در باره سی دی ها و دی وی دی ها چیه ؟ < کنکور آسان است و ......
      بگیرم یا نه ؟ ؟

6. بچه ها یه مجله یا مقاله ای در باره ی بحث و گفتگو در باره ی نفرات برتر کنکور < منطقه 3 > یا هر منطقه ای نیست بخونم ؟

و در آخر بچه ها من واقعا گیج شدم ،< این همه منبع و سی دی و دی وی دی و.......
      نمیدونم کدوم رو برم :yahoo (21)::yahoo (21):
      کاملا گیج شدم ...........
      اینم از دردسر های منطقه 3 ...
      ممنون

تابستون پیشم لازم نیس جایی آزمون بدی، سوم ک دیگه اصلا لازم نیس---با شرایط تو، حتی حرامم هست!دی!

باقی سوالاتتم مربوط ب رشته من نیس!
      اما منطقه سه!
      دوست عزیز کارت از مناطق 1 و 2 سخت تره اما نشدنی نیس....باید بیشتر زحمت بکشی
      تو مناطق محروم دانش اموز باید هم کار خودشو بکنه هم دبیر!بخصوص رشته ریاضی...
      باز تجربی بهتره.....
      ریاضی منطقه سه داقونه!چون تو رشته ریاضی تاثیر دبیر بیشتره
      البته فراموش نکن، همه رقیبات مشکلاتی دارن!
      هیشکی بی مشکل نیس* کسی موفق میشه ک از شرایط بیشترین استفاده رو ببره

پس سفت و محکم وبا اراده بشین بخون

Sent from my ST25i using Tapatalk 2

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یعنی میگید تو تابستون هیچ آزمونی نرم ...هیچ موسسه ای نرم ...
      پس بعضی ها میگن تازه دیرم شده....

2. برا حسابان چه کتابی بگیرم < خوب و مفهومی توضیح داده باشه >

4. Top | #4

نمایش مشخصات
      یعنی میگید تو تابستون هیچ آزمونی نرم ...هیچ موسسه ای نرم ...
      پس بعضی ها میگن تازه دیرم شده....

2. برا حسابان چه کتابی بگیرم < خوب و مفهومی توضیح داده باشه >
      مگه نمیگی تازه داری میری سوم؟
      کی گفته دیره؟
      آخ، اگه این بعضیا دستم بیوفتن!!
      ملت دیوانن!تابستون امسال رفتم قلم چی شهرمون،رتبه های برترو ببینم،یهو دیدم نوشته بود" نفرات برتر سوم دبستان!!!"
      بچه کلاس سومی رفته تابستون ازمون میده!!!

بخدا داریم ب سمتی میریم ک دوروز دیگه تبلیغ مهدکودکام میشه" قبولی تضمینی در کنکور!!"

دوست عزیز از مهر ازمون بده،کاریم ب حرف این بعضیا نداشته باش!
      اگه مشکلیم بود من پاسخ گو ام!دی!

5. Top | #5

نمایش مشخصات
      من رشتم تجربیا!
      حسابآن نمیدونم چیه! دی!

6. Top | #6
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina نمایش پست ها
      تابستون پیشم لازم نیس جایی آزمون بدی، سوم ک دیگه اصلا لازم نیس---با شرایط تو، حتی حرامم هست!دی!

باقی سوالاتتم مربوط ب رشته من نیس!
      اما منطقه سه!
      دوست عزیز کارت از مناطق 1 و 2 سخت تره اما نشدنی نیس....باید بیشتر زحمت بکشی
      تو مناطق محروم دانش اموز باید هم کار خودشو بکنه هم دبیر!بخصوص رشته ریاضی...
      باز تجربی بهتره.....
      ریاضی منطقه سه داقونه!چون تو رشته ریاضی تاثیر دبیر بیشتره
      البته فراموش نکن، همه رقیبات مشکلاتی دارن!
      هیشکی بی مشکل نیس* کسی موفق میشه ک از شرایط بیشترین استفاده رو ببره

پس سفت و محکم وبا اراده بشین بخون

کارشون سخت هست واسه رتبه برتر شدن ولی من دیدم تو منطقه ی3با 30-40درصد اختصاصی ها و60-70درصد عمومی قبوول میشن مهندسی دانشگاه های تهران!!!

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط allisool نمایش پست ها
      سلام. این احساس نیاز رو شما پیدا نکردی بلکه برات پیدا کردن.

شما سال سوم هیچ نیازی به تست و جزوه پر از نکته و معلم گرفتن و دی وی دی خریدن نداری.

هیچ مثالی نمیزنم که خیلیا بودن تابستون چهارم رو هم خوب نخوندن و تونستن رتبه تک رقمی بشن و ..

فقط بدون ، امسال باید بفهمی تا سال چهارم ، نیازی به فهمدین درس ها نداشته باشی.

خصوصاً درس هایی مثل هندسه و حسابان؛ چرا که سال چهارم فرصتی برای فهمیدنشون نداری.

این رو از من به امانت داشته باش؛ اگر از الان به فکر تست و نکته و حذف گزینه و تقریب زدن باشی؛ نه امسالت رو خوب یاد میگیری و نه سال دیگه این نکات رو به خوبی میخونی. میشی از تست مونده از تشریحی رونده!

از ما گفتن صلاح درس خوندن خویش داوطلبان دانند.

موفق باشید.
      ممنون.من خودم بااینکه دومم و مخالفم از الان به فکر کنکور بودن(چه جمله بندی شد!!)ولی تقریبا هر کی رو دیدم گفته از الان بخونین واسه کنکور!!!!
      گوش دادن به هر حرفی نمی صرفه
      رادیو زندگی رو موج منفی نمی چرخه

ویرایش توسط ali761 : 11 خرداد 1393 در ساعت 19:54

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali761 نمایش پست ها
      کارشون سخت هست واسه رتبه برتر شدن ولی من دیدم تو منطقه ی3با 30-40درصد اختصاصی ها و60-70درصد عمومی قبوول میشن مهندسی دانشگاه های تهران!!!

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

ممنون.من خودم بااینکه دومم و مخالفم از الان به فکر کنکور بودن(چه جمله بندی شد!!)ولی تقریبا هر کی رو دیدم گفته از الان بخونین واسه کنکور!!!!
      خوندن برای کنکور از سال دوم معنیش این نیست که برین حسابان و دیفرانسیل و اینجور چیزا رو بخونین که خیلی هم اشتباهه.
      شما تو تابستون فقط باید درسهای سال دوم رو خوب و مفهومی دوره کنی، همین. اصلا نباید از سال دوم خیلی فشار بیاری تا سال آخر دیگه از درس زده بشی.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط T@H@76 نمایش پست ها
      خوندن برای کنکور از سال دوم معنیش این نیست که برین حسابان و دیفرانسیل و اینجور چیزا رو بخونین که خیلی هم اشتباهه.
      شما تو تابستون فقط باید درسهای سال دوم رو خوب و مفهومی دوره کنی، همین. اصلا نباید از سال دوم خیلی فشار بیاری تا سال آخر دیگه از درس زده بشی.
      نه
      من فقط قصد دالرم حسابان رو بخونم

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست من اكه واقعا ميخواي بخوني و فكر ميكني كه ميتوني خيليم خوبه ، ميتوني از كتاب نشر الكو حسابان استفاده كني ، هم از لحاظ تست و هم درس نامه خوبه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza_kh نمایش پست ها
      دوست من اكه واقعا ميخواي بخوني و فكر ميكني كه ميتوني خيليم خوبه ، ميتوني از كتاب نشر الكو حسابان استفاده كني ، هم از لحاظ تست و هم درس نامه خوبه
      داخلش هم تست هست ، هم آموزش؟؟
      من میخوام اول در سنامه جامع و خوبی برای هر فصل داشته باشه ، و بعدش سوالات تشریحی و بعد اون تست ، اون کتاب این جوریه ؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داخلش هم تست هست ، هم آموزش؟؟
      من میخوام اول در سنامه جامع و خوبی برای هر فصل داشته باشه ، و بعدش سوالات تشریحی و بعد اون تست ، اون کتاب این جوریه ؟
      دقيقا با همين ترتيبه ولي سوالات تشريحيش باسخ تشريحي نداره و بايد از خود سايت انتشارات دانلود كني باسخشو ،
      ولي سوالات تستي با باسخ تشريحيه

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza_kh نمایش پست ها
      دقيقا با همين ترتيبه ولي سوالات تشريحيش باسخ تشريحي نداره و بايد از خود سايت انتشارات دانلود كني باسخشو ،
      ولي سوالات تستي با باسخ تشريحيه
      خودت داشتی ؟
      راضی ازش؟
      شما سال چندمی ؟

من یه کتاب تست برا ریاضی 2 هم میخواستم اول درسنامه و بعد تست . سراغ داری؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن