خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کمک برای کلوزتست و درک مطلب

میشه بهم بگید چطوری باید زبان بخونم؟درک مطلب و کلوز تستو........چطوری وچه اندازه باید کارکنم تابتونم تو ازمونام درصدبالابزنم؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      در قسمت درک مطلب و کلوز تست بهترین راه تمرین زیاده. کتاب step to understanding می تونه در درک مطلب بهتون کمک کنه.
      سعی کنید کلوز تست های تالیفی رو بسیار حل کنید. (در صورت امکان کمی از سطح کنکور بالاتر.)
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام مریم خانوم...
      برای زبان باید اول از همه دایره لغاتت بالا باشه...
      میتونی این کار رو با زدن تست زیاد همون تور که مشاور20 عرض کردن انجام بدین البته یه دیکشنری خط سفید هم بخرید که واژه ها رو با مثال و توضیح لاتین داشته باشه...
      کتابای کلوز تست و ریدینگ هم هست ولی خوب به نظر من کتاب خیلی سبز هم تعداد تست های مناسبی داره هم به اندازه کافی ریدینگ و کلوز...
      بعد فکر کنم ال جی الکساندر (l.g.alexander)بهتر از استپ تو آندراستندینگ باشه...
      آخه است تو آندرستندینگ خیلی ریدینگای ساده ای داره
      سبز باشی مریم جان...
      من مسئول چیزی هستم که میگم،
      نه چیزی که تــــــو ازش برداشت میکنی ....!!!
      ...
      گفتنی ها بس بود...نوبت خاموشیست...(ح)
      ...
      سکوت میکنم ... سه نقطه و علامت تفکر...(ح)

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام مریم. من خودم دانشجوی زبان هستم. فرهنگیان رشت. رتبم توی کنکور 600 شد. توی آزمون های کانون هم همش 100 درصد میزدم. من یه کتاب خوندم که انگلیسیم رو از این رو به این رو کرد.
      اسم این کتاب زبان تخصصی نوشته آقای شهاب اناری و بهادریان. در مورد استفادش هم باید بی زحمت یا تماس بگیری با خودم یا به ایمیلم یه سری بزنی. من تا بهمن ماه فرصت دارم. میتونم و میخوام که واقعا کمک کنم. دوستدار شما مهدی

djmehdi_endmale@yahoo.com

09376960657

5. Top | #5
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      salam..baraye darsade bala to zaban FAGHAT niaz be tamrin dari..hich rabti be hush nadare..aval az hame bayad tamame kalamate ketab darsi va estelahate uno mo be mo bekhuni..(ketabe aghaye nojavan ro
      ( begir
      va baraye reading va cloze test hatman rojo kon be soal haye konkor..unaro hey bezan..makhsusan kalamate kharej az ketabeshuno dar biar va be zehnet bespor..taghriban ruzi 45 min motaleye zaban mofide..aslan jaye tars nadare..chon besair rahate..soale bishtar dashti hatman bepors

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط روزبه نمایش پست ها
      salam..baraye darsade bala to zaban FAGHAT niaz be tamrin dari..hich rabti be hush nadare..aval az hame bayad tamame kalamate ketab darsi va estelahate uno mo be mo bekhuni..(ketabe aghaye nojavan ro
      ( begir
      va baraye reading va cloze test hatman rojo kon be soal haye konkor..unaro hey bezan..makhsusan kalamate kharej az ketabeshuno dar biar va be zehnet bespor..taghriban ruzi 45 min motaleye zaban mofide..aslan jaye tars nadare..chon besair rahate..soale bishtar dashti hatman bepors
      سلام ، کتاب آقای نوجوان از کدام انتشارات هست ؟! میشه توضیح بیشتری بدید ؟!
      عشــــــق ؛
      همین خنده های ساده توست . . . !

وقتی با تمام غصه هایت میخندی ؛
      تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .

7. Top | #7
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SajadTbT23 نمایش پست ها
      سلام ، کتاب آقای نوجوان از کدام انتشارات هست ؟! میشه توضیح بیشتری بدید ؟!
      سجاد جان کتابی که معرفی کردم کتابی هست که توسط اموزشگاه استاد نوجوان فقط به فروش میرسه..این کتاب چندین سال است که در دبیرستان ها و اموزشگاه های برتر تدریس میشه..کل کتاب رو پوشش داده و در عین حال در ویرایش جدید تست های دشوار با پاسخنامه کلیدی برای بچه هایی که میخوان 90 100 بزنن اورده..ولی خود کتاب پاسخنامه نداره..باید بزنی و از من سوال بپرسی که در خدمتم..از اموزشگاه زیر میتونی سفارش بگیری ..به همراه یک لغت نامه خیلی کوچیک و جیبی که کل کلمات سوم و پیش رو داره:
      021-33307999
      باز بگم اگه در حال حاضر کتابی داری مثلا کتاب اقای اناری همون رو خوب و چندین بار بزن..نیازی به کتاب جدید نیست..ولی اگه مشتاق بودی میتونی به این کتاب تکیه ویژه کنی.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن