خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

استفاده از ماشین حساب!!!!

سلام به همگی.
      من قراره سال بعد برم المپیاد شیمی.تو المپیاد هم ماشین حساب مجازه.
      میتونم تو خونه واسه حل مسائل از ماشین حساب استفاده کنم؟یعنی بهش عادت نمیکنم تا بعد المپیاد واسه کنکورم بد بشه و نتونم بذارمش کنار؟
      محاسبت تو خونه بدون ماشین حساب هم وقتم رو میگیره هم بعضی وقتا راه حل جواب رو میدونم ولی انقد ضرب هارو اشتباه میکنم که مجبور میشم چندین بار یه ضرب رو انجام بدم.البته از المپیادی ها پرسیدم گفتند اصولشو یادبگیر بعد استفاده کن.گفتم از کنکوریا هم یه مشورتی بکنم.
      ممنون.
      گوش دادن به هر حرفی نمی صرفه
      رادیو زندگی رو موج منفی نمی چرخه

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه جایی خوندم که یکی از رتبه های یک رقمی تا آخر نهایی سوم از ماشین حساب استفاده میکرد!یعنی از تابستون گذاشته کنار

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دقیقا المپیادی ها درست گفتن ؛ اصولشو یاد بگیر ( وقت های بیکاریت تمرین ضرب و تقسیم کن ) ولی برا المپیاد حتما از ماشین حساب استفاده کن ( البته منظورم اینه از بیشتر وقتت برای حل کردن سوال استفاده کن نه محاسبات )

واسه المپیاد خیلی خیلی بیشتر از محاسبات ، پیدا کردن راه حل و فکر کردن درباره ی سوال اهمیت داره !

ولی برای کنکور چون سوالا در حد زیادی سخت نیستند ، بعضی وقتا اهمیت محاسبات از خود راه حل هم بیشتر میشه

تشنه ی اشک هایی هستم که وحشیانه بر روی گونه هایت جاری خواهد شد ..

M-aB
      ویرایش توسط milad65 : 10 خرداد 1393 در ساعت 20:38

4. Top | #4
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad65 نمایش پست ها
      دقیقا المپیادی ها درست گفتن ؛ اصولشو یاد بگیر ( وقت های بیکاریت تمرین ضرب و تقسیم کن ) ولی برا المپیاد حتما از ماشین حساب استفاده کن ( البته منظورم اینه از بیشتر وقتت برای حل کردن سوال استفاده کن نه محاسبات )

واسه المپیاد خیلی خیلی بیشتر از محاسبات ، پیدا کردن راه حل و فکر کردن درباره ی سوال اهمیت داره !

ولی برای کنکور چون سوالا در حد زیادی سخت نیستند ، بعضی وقتا اهمیت محاسبات از خود راه حل هم بیشتر میشه

ممنون .پس این طور که فهمیدم بهتره استفاده کنم.اصولش چیا هستن؟اصول خاصی واسه استفادش وجود داره؟
      گوش دادن به هر حرفی نمی صرفه
      رادیو زندگی رو موج منفی نمی چرخه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن