خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 34
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

جزوه های فیزیک آقای کامران

سلام به داداشا گل و آبجیای نازنینم .تو این تایپیک میخواستم نظراتتون رو درباره جزوات آقای کامران دبیر فیزیک بدونم .آیا واقعا راسته هرساله سوالات کنکور با جزواتش بیش از 90 درصد عینیت داره؟ البته قربونتون برم ولی خواهشا کسانیکه کلاساش میرن و باهاش کارکردن نظر بدن. هرکس هم که راضیه میانگین درصد فیزیکشو تو ازمونا بگه لطفا .راستی من شهرستانی ام و نمیتونم کلاساشو برم .آیا میشه جزواتش رو تهیه کرد یعنی کسی این کارو کرده ؟ ممنون همتون میشم اگه مثل همیشه بانظرات گلتون مارو راهنمایی کنید.جیگرید

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شایان نمایش پست ها
      سلام به داداشا گل و آبجیای نازنینم .تو این تایپیک میخواستم نظراتتون رو درباره جزوات آقای کامران دبیر فیزیک بدونم .آیا واقعا راسته هرساله سوالات کنکور با جزواتش بیش از 90 درصد عینیت داره؟ البته قربونتون برم ولی خواهشا کسانیکه کلاساش میرن و باهاش کارکردن نظر بدن. هرکس هم که راضیه میانگین درصد فیزیکشو تو ازمونا بگه لطفا .راستی من شهرستانی ام و نمیتونم کلاساشو برم .آیا میشه جزواتش رو تهیه کرد یعنی کسی این کارو کرده ؟ ممنون همتون میشم اگه مثل همیشه بانظرات گلتون مارو راهنمایی کنید.جیگرید
      من دانش آموزشون نبودم ولی پسرخالم دوسال پیش باهاشون کلاس داشته خیلی راضی بود ازشون.. جزوه هاشم که دیده بودن کامله... یعنی اگه درست و کامل بخونی حتما درصد بالایی میگیری ... توی سایتشون شمارشون هست.. باهاشون تماس بگیرید راجع به جزوه بپرسید.
      در آن زمان که امیدت برید از همه جا ، ببین کیست امیدت ، بدان که اوست خدا . . .

خدایا شکرت

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      من به ایشون دسترسی ندارم،جزوه هم میفرستن یا مخصوص دانش آموزانشونه؟!

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شایان نمایش پست ها

کامران!؟؟؟؟
      همینی که توی کانونم تبلیغ میکنه!!؟؟؟
      بیخیال بابا.....90%عینیت!!!!اگه اینجوری بود همه اینایی که 90 زدن باید جزوه اشون رو خونده باشن دیگه!!!
      نه داداش.ببین من 1جلسه سرکلاس ایشون رفتم دیگه پشیمون شدم وکلا نرفتم.به جای اینکه درس بده هر سوالی که مطرح میکنه پشت سرش میگه این سوال رو من چندساله به بچه ها میگم وامسالم توی کنکور اومد!!!!بعدش یکی 2تا سوال سخت مطرح میکنه ومیگه اینا مال کنکور های آینده هست!!!!کلا به جای درس تبلیغ میکنه!!!!.
      درضمن این تطابقی هم که میگن به این صورت هست:
      مثلا کنکور اومده 5تا مقاومت یا خازن رو به صورت سری وموازی(ترکیبی)به هم وصل کرده وشدت جریان یا اختلاف پتانسیل یه جایی رو خواسته.ایشون توی جزوشون یه مدار دیگه کشیدن ویه جور دیگه سری وموازی رو چیدن وگفتن بفرما!!!دیدی توی کنکور اومد!!!!!اگه اینجوری باشه مطابقت کتاب های نشرالگو وگاج با کنکور بالاتر از ایشون هست!!!!
      درضمن فک کنم جزوشون ناقص باشه.من یه جلسه بیشتر نرفتم واون جلسه هم جزوشون چاپ نشد!!
      در کل گول این تبلیغات رو نخورید.خودتون زحمت بکشید ونتیجشو سرجلسه کنکور ببینید!!

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز بنده 10 ساله مدرس کنکور هستم و نظرم اینه که آقای کامران فقط بلده تبلیغ بکنه
      بنده جزوات ایشون رو دیدم حجم بسیار زیادی نکته و حفظیات داخل جزوشون هستش که شاید برای یه آزمون مبحثی فیزیک خوب باشه اما برای کنکور مناسب نیستش و به علت حجم زیاد درس ها بنظرم جزوشون مخرب خواهد بود
      در مورد مطابقت سوالات کنکور با جزوه های ایشون باید گفت که حداقل 80درصد سوالات کنکور براساس سوالات سنوات قبل و کتاب هستش براین اساس شما بجای جزوه ایشون برید کتاب جلد آبی قلمچی رو بخونید که سوالاتش استاندارده و شانس و میزان تکرار شدنش بالاتر
      این آقا مدعیه نفر اول المپیاد فیزیک ایران شدن والله شما اگه سرچ کردین و جایی دیدین که ایشون رتبه اول شدن مارو هم در جریان قرار بدین
      یکی دیگه از ادعاهای آقا اینه که همه ساله شاگردهای ایشون رتبه های خیلی خوبی میارن ( اینو تو آموطشگاههای شهرمون مطرح کردن) در حالی که 2 سال قبل یکی از شاگردهاشون رتبه 17 منظقه 3 آوردن همه جا تو بوق و کرنا کردن شاگرد من رتبه اش 17 شده
      بله شاگردتون رتبه 17 شده ولی کسی که هر ساله شاگردهایی با درصد بالای فیزیک داره نمیاد فقط عکس یکیشون رو تو سایت بزنه و ازش به عنوان مهره تبلیغاتی استفاده کنه

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من تمام جزوه های ایشون رو دارم + پارسال شاگردشون بودم ولی اصلاً مجاب نشدم امسال دوباره برم + اینکه جزوات داره خاک می خوره و ترجیح میدم گاج نقره ای رو بخونم

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه یادتون باشه حدود2هفته قبل از کنکور سراسری اقای کامران ی جزوه تو سایت کنکور گذاشت و ب اسم جزوه احمالی سوالات کنکور93
      واقعا تطابقاش زیاد بود با کنکور93(میگید ن برید نگاه کنید)

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      منم پارسال دانش اموزش بودم ولی امسال که جزوه رو با گاج نقره ای مقایسه میکنم خیلی خلاصه هست از گاج نقره ای بهتر میفهمم
      واسه من که کلاساش وقت تلف کردن و پول هدر دادن بود
      زندگی ساعت شنی است
      گاه لازم است زیرو رو شود

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان خوبم از کجا میتونم جزوه ایشون رو دانلود کنم؟؟؟

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم خیلی تعریفشونو شنیدم
      تماس گرفتم باهاشون که جزوشونو بگیرم.بعد از چند هقته معطلی بنده منو گذاشتن تو بلک لیست
      عضو شورای مرکزی کانون دانش آموختگان سمپاد (استعدادهای درخشان)

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      دوستان من امروز تو تلگرام بهشون پیام دادم گفتن نور و حرکت شناسی هر کدوم 50 تومن
      خواستم بدونم نظر شما چیه ؟ بالاخره معلوم نشد ایشون خوب هستند یا بد ؟ این دوست عزیز که بالا پیام دادن هم یکم منو سست کردن

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جزواتش خوبه به نظرمن

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad113 نمایش پست ها
      جزواتش خوبه به نظرمن
      شما جزوه های pdf ایشون رو خریدید ؟
      کدوم جزوه هارو ؟

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من که از جزو ایشون استفاده میکنم امسال خیلی عالیه و خیلی هم کامله واقعا

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      سلام من خریدم جزواه هارو واقعا برای من مفید بود خب سبک هرکس فرق داره ولی برای من واقعا رو فیزیکم خیلی خیلی موثر بود

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 5 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن