خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

همایش رایگان تخته ساه برای کنکور های 94

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

دوستان هر کی زنگ زد انتشارات، لطفا بیاد توی انجمن تاریخش رو اعلام کنه .
      ممنون
      به علاوه خدا بودن یعنی منهای تمام مشکلات بودن
      خدایا بگیر هر آنچه تو را از من میگیرد...

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

همایش رایگان تخته سیاه برای کنکوری های 94

سلام...من شهرزادم... تازه عضو اینجا شدم...از فضای اینجا خیلی خوشم اومد...اینکه همه بهم کمک میکنن و همه هدف دارن..همه میخوان تغییر ایجاد کنن و برای این کار بهم کمک میکنن..راستش از اینکه

اینجام خیلی خوشحالم چون حس خیلی خوبی بهم میده و احساس میکنم خیلی به هدفم نزدیک شدم..ببخشید اگه خیلی خوب نبود!!!!!!!هول هولی شد....

من با انتشارات تخته سیاه تماس گرفتم با همون شماره تلفن هایی که بود این همایش رایگان هستش فعلا هم فقط برای دختر خانم ها برگزار میشه..و فقط برای تجربی ها..22خرداد زمان برگزاریش هستش..
      تماس که بگیرین اسم و شماره تلفن منزل و موبایا و اینا رو میخوان با نزدیک ترین معدل..بعدا تماس میگیرن تا ساعت و ادرس دقیق و بگن بهتون...

مهندس سرورپور..دکتر ارام فر اقای مهربان مولف تخته سیاه هم هستن..یک نفر هم میتونین همراه ببرین..

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اهوازم میذاشتن خوب بود )

تهرانیا برن ، هر چی باشه مفتیه )
      گه ملحد و گه دَهری و کافر باشد
      گه دشمن خلق و فتنه پرور باشد
      باید بچشد عذاب تنهایی را
      مردی که ز عصر خود فراتر باشد

دکتر شفیعی کدکنی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من تماس گرفتم چیزایی که فهمیدم رو هم گفتم تو انجمن ولی نمیدونم چرا باز نمیشه..همایش فعلا فقط برای دختر خانم هاست برای
      تجربی هاس.کنکوری 94.تاریخش 22 خرداده..باید با همون شماره ها تماس بگیرین برای رزرو البته یه همراه هم میشه برد...شماره تلفن خونه و موبایل رو میپرسه
      که بعدا تماس بگیره ساعت و ادرس دقیق رو بگه معدلم مپرسه...مهندس سرور پور و دکتر ارام فر و اقای مهربان که مولف تخته سیاهه میان...همین..

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      بالاخره تموم شد .دو روز بود همایش استاد مهربان بودیم امروز واقعا مخم ترکید.خیلی مفید بود. سوالات کنکور رو از سال 84تا92 حل کردن واسمون .واقعا خوش گذشت

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن