خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 56
    1. Top | #31
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خدایا ، یه مصحح خوب به ما عطا کن!!!
      به علاوه خدا بودن یعنی منهای تمام مشکلات بودن
      خدایا بگیر هر آنچه تو را از من میگیرد...

2. Top | #32
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Prison Break نمایش پست ها
      از 2 تا راه میشد بریم یکیش فیثاغوس بود ولی اون یکی خیلی کم و کوتاه بود...
      اگه راهت درست باشه و فیثاغورس هم درست جایگذاری کرده باشی ولی جوابو اشتباه نوشته باشی 0.25 کم میشه ولی من حدس میزنم رابطه فیثاغورسی هم اشتباه نوشتی
      چرا اشتباه نوشتم؟!!!!!جواب رو ۴۲.۴۲ در اوردم داداش
      الان اگه با ماشین حساب رادیکال ۲ زو ضربدر ۳۰ کنی میشه همون ۴۲.۴۲
      فکر کنم نمره شو بدن بهم

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بچهــــــــــ ها سوال 11 قسمت ب...من از یه فرمولی رفتم که دقیقا عینش تو کتاب نبود ولی جوابش درست در اومد...فرمولش این بود :

F=m.I1.I2.L/2 pR

جواب آخر شد 16 در ده به توان منفی هفت ...حالا با توجه به اینکه این فرمول از ادغام دو تا فرمول دیگه س و عینش تو کتاب نبوده،کم می کنن نه ؟ |||||||||||||||| :/ ((((((((((((((

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

بچهــــــــــ ها سوال 11 قسمت ب...من از یه فرمولی رفتم که دقیقا عینش تو کتاب نبود ولی جوابش درست در اومد...فرمولش این بود :

F=m.I1.I2.L/2 pR

جواب آخر شد 16 در ده به توان منفی هفت ...حالا با توجه به اینکه این فرمول از ادغام دو تا فرمول دیگه س و عینش تو کتاب نبوده،کم می کنن نه ؟ |||||||||||||||| :/ ((((((((((((((
      I KEEP DANCING ON MY OWN

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اسطوره نمایش پست ها
      خدایا ، یه مصحح خوب به ما عطا کن!!!
      آميييييييييييين

5. Top | #35
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.NedawW نمایش پست ها

F=m.I1.I2.L/2 pR

F=m.I1.I2.L/2 pR

اگه تو کتاب نیست باید 2 تا فرمول رو مینوشتی و از اونا نتیجه میگرفتی.
      تو زندگیم هیچ چیز برام ترسناک تر از صدای بالا اومدن ویندوز XP با ولوم اسپیکر تا آخر نبود ...

6. Top | #36
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه به احتمال زیاد کم نمی کنن... نگاه جواب اخر بکنن ببینن درسته معمولاً نمره میدن مگر اینکه مصحح از این آدما مزخرف باشه

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط johnny نمایش پست ها
      اگه تو کتاب نیست باید 2 تا فرمول رو مینوشتی و از اونا نتیجه میگرفتی.
      آره اشتباه کردم آخه اونقدم فرمول مشکل یا پیچیده ای نیس...فک نمیکردم لازم باشه بنویسم از کجا اومده...ولی خب..اگه بخوان اذیت کنن کم میکنن ازم ((
      I KEEP DANCING ON MY OWN

8. Top | #38
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Prison Break نمایش پست ها
      نه به احتمال زیاد کم نمی کنن... نگاه جواب اخر بکنن ببینن درسته معمولاً نمره میدن مگر اینکه مصحح از این آدما مزخرف باشه
      طبق قانون هر کس که یک سال یک درس رو درس بده میتونه بره حوزه تصحیح. سال قبل واسه فیزیک شهر ما یه معلم تاریخ هم مصحح بوده!!!!
      به علاوه خدا بودن یعنی منهای تمام مشکلات بودن
      خدایا بگیر هر آنچه تو را از من میگیرد...

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آره اشتباه کردم آخه اونقدم فرمول مشکل یا پیچیده ای نیس...فک نمیکردم لازم باشه بنویسم از کجا اومده...ولی خب..اگه بخوان اذیت کنن کم میکنن ازم ((
      منم با اون فرمول نوشتم اصن يه ذهنم نرسيد اثباتشم بنويسم گفتم خودشون ميدونن ديگه از كجا اومده:yahoo (4):

10. Top | #40
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تو یه کتابی دیدم که گفته بود فرمول خارج از کتاب باعث اختلال ذهن مصحح میشه و نمیتونه صحیح کنه!!!!
      تو زندگیم هیچ چیز برام ترسناک تر از صدای بالا اومدن ویندوز XP با ولوم اسپیکر تا آخر نبود ...

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jimnana نمایش پست ها
      منم با اون فرمول نوشتم اصن يه ذهنم نرسيد اثباتشم بنويسم گفتم خودشون ميدونن ديگه از كجا اومده:yahoo (4):
      منم دقیقـــآ همین استدلال رو کردم. ....یه آن حس کردم فرمولش تو کتاب هس :yahoo (4):

((((((((((((((((
      I KEEP DANCING ON MY OWN

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم دقیقـــآ همین استدلال رو کردم. ....یه آن حس کردم فرمولش تو کتاب هس :yahoo (4):
      چه جالببببب احساساتمون خيلي شبيه همه چون منم احساس كردم تو فعاليتي چيزي خواسته بود اينو يا اصن تو خوده متن بوده :yahoo (4):

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چه جالببببب احساساتمون خيلي شبيه همه چون منم احساس كردم تو فعاليتي چيزي خواسته بود اينو يا اصن تو خوده متن بوده :yahoo (4):

آخ آخ دقیقا.... واقعا باعث تاسفه یه مصحح ندونه فرمول به این آسونی از کجا اومده اصن انــــــــــــــقد بدیهی بود ننوشتم گفتم به شعورش توهین نشه

آخ آخ دقیقا.... واقعا باعث تاسفه یه مصحح ندونه فرمول به این آسونی از کجا اومده اصن انــــــــــــــقد بدیهی بود ننوشتم گفتم به شعورش توهین نشه
      I KEEP DANCING ON MY OWN

14. Top | #44
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

ايشالا به شعورشون توهين نميكنن و نمره رو ميدن :yahoo (3):

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن