خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 81718
    نمایش نتایج: از 256 به 264 از 264
    1. Top | #256
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -sina- نمایش پست ها
      بچه ها کیا فردا قلم چی میرن؟ نمیدونم برم یا نرم
      بریم

2. Top | #257
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خارج 95
      ادبيات61
      عربي69
      ديني58
      زبان74
      رياضي45
      زيست53
      فيزيك35
      شيمي46
      ویرایش توسط barman : 10 تیر 1396 در ساعت 14:50

3. Top | #258
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان یه سوال و
      اینک خیلیا تاکید دارن حتما تست های نکور اخیر زده بشه واسه نکاتش میگن یا فقط واسه اشنایی باسبک و ادبیات سوالا و زمانبندی...
      من فقط 94 داخل و خارج و 95 زدم
      کافیه؟
      من کلن تست کم زدم یعنی سوالای سال های قبل هم زیاد ندیدم خیلی ب ضررم میشه؟ شمایی ک همه کنکورارو زدید چقدر نکات تکراری میان هرسال
      منظورم اون سوال های خیلی روتین نیستا ....
      الان مثلا 93داخل و خارح بزنم بهتره یا وقتم بذارم رو مرور...

4. Top | #259
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      توضیح روش سه روز یه بار به صورت خیلی خلاصه برا اونایی ک مشکل دارن

5. Top | #260
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      اینکه جو کنکور متفاوته در اون شکی نیست ولی این تفاوت ب دلیل صرف یک آزمون بودنش نیست،بلکه عمدتا ب خاطر اینه ک محل آزمون برامون جدیده+مراقب ها رو نمیشناسیم در حالی ک تو کانون مراقب ها رو میشناسیم و گاها صمیمی هم هستیم
      یک آزمون سرنوشت سازه و میزان استرس فرد در آزمون دخالت شدید داره
      چه بسا سر آزمون بزنی20 درصد بیای خونه دوباره بزنی همون درس و همون سوالات رو بشه 60درصد!
      هدف از سه روز یک بار،جمع بندی کلیه مطالب خوانده شده است
      روشی ک شما گفتید،بهش میگن روش بقچه ای
      یعنی ی مبحث رو ی بار بخونی بزاری کنار بری سراغ ی درس دیگه و.. ک در این روش شاید بعضی مباحث رو برسی بخونی ولی مطمئنا باقی خواهد موند مباحث بسیاری ک تو این وقت کم نخواهی رسید مرورشون کنی
      ولی تو سه روز یک بار تمام مباحث ب صورت کامل هر سه روز یک بار براتون مرور میشن
      2.5روز براتون وقت باقی میمونه ک میتونید ب 9قسمت تقسیم کنیدشون و تو هر نیم روز دو درس رو در دستور کار قرار بدید
      مثلا من تو سال 86 نتونسن سوال مربوط ب چرخه زندگی کلامیدوموناس رو پاسخ بدم،امروز عصر ئقیقا میرم چرخه زندگی کلامیدوموناس رو میخونم
      یا برا فیزیک نتونستم تابع موج مکانیکی رو پاسخ بدم،دیروز اون قسمت جزوه رو خوندم و براش 10 15 تا تست کار کردم،الان وضعم بهتره
      تو دین و زندگی مثلا یک سوال از درس 16 سال دوم رو نتونستی جواب بدی،همون یک درس رو بخون،تو آزمون های بعدی هم مطمئنا جاهای دیگه ای ک اشکال داری خودنمایی خواهند کرد
      +من چون از قبل برا سه روز یک بار برنامه داشتم از سال دوم ک تست میزدم،سعی کردم برا زیست تست تالیفی بزنم یا سنجش
      تست های کنکور سال 86 ب بعد رو دست نخورده باقی گذاشتم یا تست های رشته های ریاضی و هنر و زبان رو کار کردم
      واسه همین با تقریب خوبی میتونم بگم درصدهای من واقعیه و تو کنکور هم مشابه یا بهتر میارم
      وقتی چند آزمون متوالی زیست رو 70 بزنی یا دینی رو 75 بزنی این یعنی توتن تو در همین حده
      بعضی از دوستهای من سوالهای کنکور سالهای اخیر رو کارکردن و شما درست میگید،درصدهاشون اغلب بالا85 میاد ک تو کنکور واقعی همچین چیزی عملا نشدنیه
      ولی هرچی باشه اونها هم 15 درصد نزده یا غلط دارن!یعنی اون قسمت ها رو مسلط نیستن و باید برن روش کار کنن
      +جهت اطمینان خاطر هفته آخر تورق سریع رو حتما انجام بدید و اگه حوصله کردید حداقل شبیه ساز 92 رو از کتاب شبیه ساز جست و جو کنید
      +تست های سالهای69 و 70 خوبن، چ آزاد چ سراسری،ی نگاه بندازید !
      +کی گفته این کار برا سنجش خودمون صورت میگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟این کار برا یادگیری نواقص انجام می پذیره
      +بهترین فرصت برا اینه ک یادبگیریم اگه بلد نیستیم،جواب ندیم
      گاهی همونقدر ک پاسخ دادن ب یک سئال هنر محسوب میشه،پاسخ ندادن ب یک سوال دیگه هنری زیباتر تلقی میشه،یادتون باشه این آزمون ها فقط برا اطلاع از وضع نسبی خودمونه
      اگر از اونهایی ک بلد نیستیم یاد بگیریم ک راحت بگذریم،حرص نزنیم،حتما سرعتمون بالاتر میره،وقتی مثلا میبینیم یک سوال ریاضی حلش برامون اقلا 5 دقیقه وقت میبره این یعنی اینکه ما روش صحیح پاسخگویی رو بلد نیستیم،اگه سوال رو رها کنیم بهتره؛آخر سر وثقت اضافی آوردیم برمیگردیم با همون روش طولانی شاید ب جواب رسیدیم
      ب هر حال نزده گذاشتن سوال بهتر از غلط زدنه
      ...

6. Top | #261
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام ی سوال دارم نخواستم تاپیک جدا بزنم چون مقداری مرتبط بود اینجا میپرسم
      من چون نخونده زیاد دارم و هر چی خوندم مرور نکردم و بعد چند وقت تازع شروع کردم به دوباره خوندن وقت زیادی ندارم و تصمیم گرفتم از بیست خرداد شروع کنم کنکور ۹۷ تا ۱۴۰۰ بزنم بصورت یک روز در میون و سه ازمون جامع قلمچی هم حضوری میرم کار درستیه از اونموقع شروع کنم برای زدن ازمون؟؟؟؟؟ چون هیچی بلد نیستم چه ازمونی بزنم اخه خودم حسم اینه این برام بهتره اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم

7. Top | #262
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin0_0 نمایش پست ها
      من چون نخونده زیاد دارم و هر چی خوندم مرور نکردم و بعد چند وقت تازع شروع کردم به دوباره خوندن وقت زیادی ندارم و تصمیم گرفتم از بیست خرداد شروع کنم کنکور ۹۷ تا ۱۴۰۰ بزنم بصورت یک روز در میون و سه ازمون جامع قلمچی هم حضوری میرم کار درستیه از اونموقع شروع کنم برای زدن ازمون؟؟؟؟؟ چون هیچی بلد نیستم چه ازمونی بزنم اخه خودم حسم اینه این برام بهتره اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم
      سلام عزیز. شما برای جمع بندی اگر که حداقل 50% از مباحث کنکور رو مطالعه کردین توی این مدت، حداقل 6 7 8 تا کنکور سراسری باید بزنین. از سال 96 به اینور تقریبا میشه. سال 97 به اینور هم اوکیه و کافیه.
      توی تاپیک خودمم مفصل همه چی رو ریز به ریز گفتم: http://forum.konkur.in/thread66938.html#post1459578
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

8. Top | #263
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin0_0 نمایش پست ها
      سلام بهت♡
      خب نمیدونم فارغ التحصیلی یا دانش آموز ولی من پارسال همین کار رو کردم با اینکه درسا رو خونده بودم ولی میترسیدم میگفتم نه بلد نیستم و جمع بندی نکردم بذار بعد امتحان نهایی شروع میکنم آزمون جامع میزنم..
      برنامم این بود موقع نهایی ها هم برای کنکور بخونم هم برای نهایی و خب از دو ور بوم افتادم دیدم بله نهایی تموم شد دو هفته دیگه کنکوره
      منم و کلی درس که مرورشون نکردم و داره یادم میره آزمون جامع هم نزدم
      هیچی دیگه به همین بهونه من تا همون هفته قبل کنکور بازم درسای قبلی رو میخوندم و مثلا مرور میکردم
      کنکور هم اصلا نزدم ولی خب چند تا تک درس ۹۸ و ۹۹ رو زدم
      الان هم میخوام بهت بگم آره از نظر خودت این حس خیلی بهتره ولی یه جورایی ذهنت داره گولت میزنه میخواد از آزمون جامع فرار کنی
      نهایتا تا ۱۰ یا ۱۵ خرداد پیشروی داشته باش بعد اون باید حتما آزمون زدن رو شروع کنی..
      ۲۰ خرداد اولین جامع قلمچی هست میگی حضوری میخوای بری نتیجه هم برات مهمه..به نظرت کسی که قبلش تو خونه تمرین نکرده باشه میتونه اون آزمون نتیجه خوبی بگیره؟! من که میگم نه پس منطقی ترین کار همینه که گفتم..
      از ۱۵ ام خرداد کنکور ها رو شروع کن ۶ تا نظام جدید و ۳ هم تا جامع قلمچی خیلی تعداد خوب و معقولی هست سه یا دو روز یه بار هم کار کنی میرسی که تمومشون کنی..
      این نظر و تجربه من بود بازم بستگی به خودت داره شاید سطح و برنامه تو فرق داشته باش ولی حواست رو جمع کن این مدت باقی مونده وقت این نیست ریسک کنی
      خوب بخونیا خیلی موفق باشی

9. Top | #264
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Negin_M27 نمایش پست ها

سلام بهت♡
      خب نمیدونم فارغ التحصیلی یا دانش آموز ولی من پارسال همین کار رو کردم با اینکه درسا رو خونده بودم ولی میترسیدم میگفتم نه بلد نیستم و جمع بندی نکردم بذار بعد امتحان نهایی شروع میکنم آزمون جامع میزنم..
      برنامم این بود موقع نهایی ها هم برای کنکور بخونم هم برای نهایی و خب از دو ور بوم افتادم دیدم بله نهایی تموم شد دو هفته دیگه کنکوره
      منم و کلی درس که مرورشون نکردم و داره یادم میره آزمون جامع هم نزدم
      هیچی دیگه به همین بهونه من تا همون هفته قبل کنکور بازم درسای قبلی رو میخوندم و مثلا مرور میکردم
      کنکور هم اصلا نزدم ولی خب چند تا تک درس ۹۸ و ۹۹ رو زدم
      الان هم میخوام بهت بگم آره از نظر خودت این حس خیلی بهتره ولی یه جورایی ذهنت داره گولت میزنه میخواد از آزمون جامع فرار کنی
      نهایتا تا ۱۰ یا ۱۵ خرداد پیشروی داشته باش بعد اون باید حتما آزمون زدن رو شروع کنی..
      ۲۰ خرداد اولین جامع قلمچی هست میگی حضوری میخوای بری نتیجه هم برات مهمه..به نظرت کسی که قبلش تو خونه تمرین نکرده باشه میتونه اون آزمون نتیجه خوبی بگیره؟! من که میگم نه پس منطقی ترین کار همینه که گفتم..
      از ۱۵ ام خرداد کنکور ها رو شروع کن ۶ تا نظام جدید و ۳ هم تا جامع قلمچی خیلی تعداد خوب و معقولی هست سه یا دو روز یه بار هم کار کنی میرسی که تمومشون کنی..
      این نظر و تجربه من بود بازم بستگی به خودت داره شاید سطح و برنامه تو فرق داشته باش ولی حواست رو جمع کن این مدت باقی مونده وقت این نیست ریسک کنی
      خوب بخونیا خیلی موفق باشی
      خیلی ممنونم از لطفتون من فارغ تحصیلم پس احتمالا تا قبل بیست خرداد ی ازمون جامع بزنم برای امادگی قلمچی

صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 81718

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن