خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 73
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD_G H نمایش پست ها

بله.صد در صد.ما هم داریم همین کارو میکنیم.طبق اخرین بخشنامه دفتر مقام معظم رهبری مبنی بر طرح تشکیل هسته های فرهنگی که اجرائی کردن اون بسیار واجب گردیده بر همه سازمان ها(نیروانتظامی،بسیج،سپاه، طلاعات،ادارات و شرکت ها،مساجد،کانون های فرهنگی و...) و همگی ما بر اون افرادی که دارن بی فرهگی میکنن ولایت داریم و خودمون باید خودمون رو اصلاح کنیم.فرضا من میام اینجا این مطلبو میخونم از خونواده و فامیل خودم شروع میکنم.برادر من به دوستش گوش زد میکنه و همین طور فراگیر میشه

به سازمان های دولتی ابلاغ شده است و نه انجمن کنکور

در هر حال هر کسی نظری دارد

من مثلِ خودِ شما به اعتقادات طرف مقابلم احترام میگذارم و اونا رو محترم میشمرم

شاد باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط طراوت نمایش پست ها
      آخ آخ حسین جان کوجو در میری بیا تازه گیرت انداختم!!!
      پس گفتی راضییییی!!!!!!!! خخخخخ

شوخی کردم ب خدا نژنیااااا دهدم میگیله
      چلا اینتول حلف میزنی )

والا

نه بابا من فقط به آزادی در قالب قانون خیلی اعتقاد دارم

همین!
      گه ملحد و گه دَهری و کافر باشد
      گه دشمن خلق و فتنه پرور باشد
      باید بچشد عذاب تنهایی را
      مردی که ز عصر خود فراتر باشد

دکتر شفیعی کدکنی

2. Top | #32
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali761 نمایش پست ها
      کی رو عمل کنم؟کجاشو عمل کنم؟وضعش وخیمه؟بیچاره!!!!!!الان میگم اتاق عمل رو آماده کنن!!!!
      چشم.سعی میکنم عمل کنم.البته اگه دختر بودم!!!!
      علییییییییییییییییی دست بردار

بشه میگم شما ک پسر خوبی هستی اون پستمو تو تاپیک انجمن جای ستاره هاست خوندی بهش عمل کن

آخاااااااااااااااااااا
      [B][

دریـ~~ا نیــازیــ نــــدارـهـ بــــــزرگـــــیــشـو ثــابـتــ کــنـهــ

ـهــیــــچ صـخـــرـهـ ایــ نـمـیــتــونــهــ رودخـ~~ـونـهــ رو ســ ــاکـتــ کــنــهــ

/B]

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1377 نمایش پست ها
      به سازمان های دولتی ابلاغ شده است و نه انجمن کنکور

در هر حال هر کسی نظری دارد

من مثلِ خودِ شما به اعتقادات طرف مقابلم احترام میگذارم و اونا رو محترم میشمرم

شاد باشی

ی نگاهی بندازی توی اینا سازمان های مردم نهادم پیدا میشه! بعدشم مگه انجمن کنکور چیش با بقیه فرق میکنه! این تاپیک رو بنده با اراز خان صحبت کردم گفتن مشکلی نداره!
      پاسخ به سوالات سربازی

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ی نگاهی بندازی توی اینا سازمان های مردم نهادم پیدا میشه! بعدشم مگه انجمن کنکور چیش با بقیه فرق میکنه! این تاپیک رو بنده با اراز خان صحبت کردم گفتن مشکلی نداره!
      داداش کاش جز خطِ اول خطوط دیگر هم میخوندید و متوجه منظورم میشدید

در ضمن من نگفتم مدیر سایت گفته این تاپیک رو نزنید
      شاد باشی
      گه ملحد و گه دَهری و کافر باشد
      گه دشمن خلق و فتنه پرور باشد
      باید بچشد عذاب تنهایی را
      مردی که ز عصر خود فراتر باشد

دکتر شفیعی کدکنی
      ویرایش توسط hossein1377 : 10 خرداد 1393 در ساعت 14:39 دلیل: :)

5. Top | #35

نمایش مشخصات
      ی ساپورت 12 تومنه ولی ی شلوار لی حداقل 80 / 90 تومن!!
      جنس ارزون مشتری زیاد داره.....
      چ تنپوش ارزون ؛چ دختر ارزون و خودفروش!!!!

خدا هممونو ب راه راست هدایت کنه......هممونو!

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina نمایش پست ها
      ی ساپورت 12 تومنه ولی ی شلوار لی حداقل 80 / 90 تومن!!
      جنس ارزون مشتری زیاد داره.....
      چ تنپوش ارزون ؛چ دختر ارزون و خودفروش!!!!

خدا هممونو ب راه راست هدایت کنه......هممونو!
      کاملا موافقم.اصن نمیدونم چرا تو مملکت ما به جای اینکه لباسای مناسب خودمون با قیمت ارزون تر پیدا بشه روز به روز داره گرونتر میشه.حالا چه از مانتو گرفته تا بقیه لباسای مناسب
      قیمت ساپورتا از کوجا میدونی ناقلا :yahoo (4):
      پاسخ به سوالات سربازی

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پست اول آپدیت شد با عنوان نتیجه احتکار محبت ...
      پاسخ به سوالات سربازی

8. Top | #38

نمایش مشخصات
      قیمت ساپورتا از کوجا میدونی ناقلا :yahoo (4):[/B]
      ;-)

Sent from my ST25i using Tapatalk 2

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پسرانی که ضعف دختر و دخترانی که ضعف پسر دارند

اولش همه میگن عشقه. من عاشقتم و جز تو هیچکسی رو ندارم. اما نمیدونم چرا تو این عشق دیگران رو هم سهیم می کنند. پسره اینقدر ضعف دختر داره که از صد کیلومتری دختر می بینه راهش رو کج می کنه و میره تو مسیری که دختره راه میره. یا اگه صدتا تاکسی خالی از کنارش رد بشه تو تاکسی میشینه که دختر توش نشسته باشه. یا خدا نکنه چندتا دختر گروهی کنار هم راه برن، دیگه نمیشه کنترلش کرد، اینقدر محو تماشا میشه که اگه 18 تا 18 چرخ هم از روش رد بشن اصلاً متوجه نمیشه.دختره هم برا نشون دادن معشوقه هاش و چشم رو هم چشمی با دوستش هر دقیقه به یکی ازونا میس میندازه تا بگه ببین چقدر کشته و مرده دارم. حالا خبر نداره همون کشته مرده هاش با صد نفر دیگه مثل خودش هستن. یا موقعی که با دوستاش میخواد بره بیرون اینقدر بتونه کاری میکنه که از کنار هر پسری رد شد بهش نگاه کنه و پزش رو پیش دوستاش بده.

این دو گروه تو خیال خام خودشون فکر می کنند که خیلی مهم هستند و هرجا که میرن همه براشون دست و پا میشکنن. اما خبر ندارن که پسرا دنبال لذت های جنسی هستند و دخترا هم دنبال خالی کردن جیب پسرا. یعنی هردوتا گروه بشدت ساده تشیف دارند و فکر می کنند همدیگه رو رنگ می زنند و زرنگند.

از لحاظ روانشناسی این دخترها و پسرها نسبت به هم اعتیاد دارند. افراد براشون مدتی کوتاه مهم هستند و خیلی زود دلشون زده میشه و میرن دنبال کیس جدیدتر.اما آخرش تا کجا؟ تا کی؟ تا چه تعداد؟ اول و آخرش باید به یکی اعتماد کرد که بشه باهاش زندگی کنن. اما چطور میشه به کسی اعتماد کرد که با صد نفر بوده و هیچ اعتمادی نیست که بعد از ازدواج با صدتای دیگه نباشه؟ درواقع پایه و اساس زندگی این افراد همیشه بر بی اعتمادی بنا خواهد شد و حتی بعد از ازدواج هم دست به خیانت خواهند زد...

منبع : معبر سایبری فندرسک
      پاسخ به سوالات سربازی

10. Top | #40

نمایش مشخصات
      پسرانی که ضعف دختر و دخترانی که ضعف پسر دارند

اولش همه میگن عشقه. من عاشقتم و جز تو هیچکسی رو ندارم. اما نمیدونم چرا تو این عشق دیگران رو هم سهیم می کنند. پسره اینقدر ضعف دختر داره که از صد کیلومتری دختر می بینه راهش رو کج می کنه و میره تو مسیری که دختره راه میره. یا اگه صدتا تاکسی خالی از کنارش رد بشه تو تاکسی میشینه که دختر توش نشسته باشه. یا خدا نکنه چندتا دختر گروهی کنار هم راه برن، دیگه نمیشه کنترلش کرد، اینقدر محو تماشا میشه که اگه 18 تا 18 چرخ هم از روش رد بشن اصلاً متوجه نمیشه.دختره هم برا نشون دادن معشوقه هاش و چشم رو هم چشمی با دوستش هر دقیقه به یکی ازونا میس میندازه تا بگه ببین چقدر کشته و مرده دارم. حالا خبر نداره همون کشته مرده هاش با صد نفر دیگه مثل خودش هستن. یا موقعی که با دوستاش میخواد بره بیرون اینقدر بتونه کاری میکنه که از کنار هر پسری رد شد بهش نگاه کنه و پزش رو پیش دوستاش بده.

این دو گروه تو خیال خام خودشون فکر می کنند که خیلی مهم هستند و هرجا که میرن همه براشون دست و پا میشکنن. اما خبر ندارن که پسرا دنبال لذت های جنسی هستند و دخترا هم دنبال خالی کردن جیب پسرا. یعنی هردوتا گروه بشدت ساده تشیف دارند و فکر می کنند همدیگه رو رنگ می زنند و زرنگند.

از لحاظ روانشناسی این دخترها و پسرها نسبت به هم اعتیاد دارند. افراد براشون مدتی کوتاه مهم هستند و خیلی زود دلشون زده میشه و میرن دنبال کیس جدیدتر.اما آخرش تا کجا؟ تا کی؟ تا چه تعداد؟ اول و آخرش باید به یکی اعتماد کرد که بشه باهاش زندگی کنن. اما چطور میشه به کسی اعتماد کرد که با صد نفر بوده و هیچ اعتمادی نیست که بعد از ازدواج با صدتای دیگه نباشه؟ درواقع پایه و اساس زندگی این افراد همیشه بر بی اعتمادی بنا خواهد شد و حتی بعد از ازدواج هم دست به خیانت خواهند زد...

با دوست دخترتون ازدواج کنید؛ وگرنه مجبورید با دوست دختر کسی دیگه ازدواج کنید!!!خخخخ

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با دوست دخترتون ازدواج کنید؛ وگرنه مجبورید با دوست دختر کسی دیگه ازدواج کنید!!!خخخخ

قیمت ساپورت چند بود نمیخاد نتیجه گیری کنی تو حالا
      پاسخ به سوالات سربازی

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      امر به معروف با چشـــم ها

مثل هر روز خسته از دانشگاه بر می گشتم و توی پیاده روی شلوغی که سوسوی چراغ های تبلیغاتی مغازه هاش چشم عابر ها رو خیره می کرد با صلابت و سر بلند بدون توجه به افرادی که از کنارم رد می شدند به سمت خونه می رفتم که یکدفعه پیاده روی شلوغ در نقطه ای کچل شد و حس ششمم بهم گفت یکی داره نگاهت می کنه. چشام رو چرخوندم و نگاهم گره خورد به نگاه دختر خانمی که حسابی بزک کرده بود و حجاب مناسبی نداشت و روسریش رو شل کرده بود و دنبال نگاهی می گشت که نگاهش کنه.

نمیدونم چی شد یاد حدیث پیامبر(ص) افتادم که فرمودند:
      «اگر کسی برسد به ناموس مردمی که در کوچه رد می شود به حرمت حرف خداچشمش را زمین بگذارد، خداوند به آنچه در کره ی زمین خلق کرده است،به ملائک می گوید برایش ثواب بنویسند» افتادم و چشمام رو ازش برداشتم و خیره کردم به سنگ فرش پیاده رو. به چند قدمی دختر بدحجاب که رسیدم و دوباره چشمام رو بالا گرفتم و چشمام رو به نقطه ای دور خیره کردم ولی با گوشه چشمام حواسم بهش بود که متوجه شدم تند تند داره موهاش رو میده عقب و روسریش رو سفت می کنه...
      فهمیدم ناخواسته با حفظ نگاهم باعث شده بودم اون دختر بد حجاب متوجه اشتباهش بشه و حجابش رو درست کنه. امر به معروف حتماً نباید زبانی باشه بلکه با اعمال و رفتارمون هم میتونیم امر به معروف کنیم...

پاسخ به سوالات سربازی

13. Top | #43

نمایش مشخصات
      قیمت ساپورت چند بود نمیخاد نتیجه گیری کنی تو حالا
      تور دار میخای یا بی تور؟از این نگین داراشم اومده!مشتریا زیاد میبرن!خخخخ

کلا فک کنم تاپیکت ی دونه پای ثابت داره !اونم منم!خخخخ

میخاستم ی نقد و نتیجه گیریم از پست جدیدت کنم!!!ولی گفتی نکن!نمیکنم!دی!

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تور دار میخای یا بی تور؟از این نگین داراشم اومده!مشتریا زیاد میبرن!خخخخ

کلا فک کنم تاپیکت ی دونه پای ثابت داره !اونم منم!خخخخ

میخاستم ی نقد و نتیجه گیریم از پست جدیدت کنم!!!ولی گفتی نکن!نمیکنم!دی!
      ی پا کارشناسیا!!! همشون واس خودت حالشونو ببر
      نه داره زیااااااد داره اشکال نداره .بکن اما در جهت بحث
      پاسخ به سوالات سربازی

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یاد بگیریم به همسر خود عشق بورزیم ...

چند وقت پیش کتاب داستان ازدواج چهارده معصوم (ع) از سیدهادی میراشرفی رو می خوندم که بخش مربوط به ازدواج امام حسین (ع) با خانم رباب و عشق بازی های زیبای این بزرگواران نظر من رو به خودش جلب کرد. اوج عشق رباب به امام حسین (ع) آنقدر زیاد بود که هیچوقت این عشق و دوستداشتن و علاقه رو از امام محروم نمی کردند اما هیچوقت نتوانستند در مقابل عشق و علاقه ای که امام حسین (ع) به ایشان داشتند عشقی بالاتر بیارند.
      امامی که از سوی بعضی ها به خشونت و ستیزه جویی متهم میشود در نهایت لطافت برای همسر و دخترش چنین شعری می سراید و ازاین بابت افتخار میکند:لَعَمْرُک اِنِّنی لَاُحِبُّ دارا تَحُلُّ بها سکینةُ و الربابُ اُحبِّهما وَ اَبْدُلُ جُلَّ حالی وَ لَیْسَ لِلاَئمی فیها عِتابُ «به جان تو سوگند! من خانه‏ ای را دوست دارم که سکینه و رباب در آن باشند. آنها را دوست دارم و تمامی دارایی ‏ام را به پای آنها می‏ریزم و هیچ کس نباید در این باره مرا ملامت کند.»شدت علاقه رباب به امام حسین (ع) تا حدی بود که بعد از واقعه عاشورا این بانوی بزرگوار از فرط غصه و گریه، بیش از یک سال زنده نماند.

متأسفانه معضلی که این روزها زوج های ایرانی را تحت تأثیر خود قرار داده امتناع از عشق ورزیدن به همدیگه هست. به عنوان نمونه چند روز پیش تو دانشگاه یکی از خانم های همکلاسی دوران کاردانی رو دیدم و با هم احوال پرسی کردیم. به واسطه آشنایی که با همسر ایشون داشتم خبر شوهرشون رو گرفتم. اما شروع کرد به گلایه از وضع زندگی با شوهرش. می گفت حتی محبت هم از من دریغ می کنه. حتی میخوام برم خونه مادرم میگه حق نداری پاتو اونجا بزاری و ....

به اون خانم گفتم اجازه هست تو زندگیتون دخالت کنم و مشکل رو حل کنم؟ گفت با اخلاقی از شوهرم میشناسم بعید میدونم شدنی باشه. گفتم شما کاری که من میگم انجام بدین. همین الآن یک پیامک به ایشون بزنید و بگین سلام عزیزم خسته نباشی شوهر خوبم. اگه اجازه میدی امروز یه سر به مادرم بزنم.همکلاسی سابقم ناراحت شد و گفت : من به اون همچین حرفی بزنم؟ عمراً. گفتم دیدی عیب از شماست. شما که محبت رو از همسرت دریغ می کنی توقع داری بهت محبت کنه و باهات کنار بیاد؟ شما این پیامک رو بفرست تا متوجه بشی منظورم چی هست. ایشون پیامک رو فرستاد. چند لحظه بعد شوهرش جواب پیامکش رو داد.متن پیامک شوهرش : سلام عزیزم. ممنون خانم خوبم. اجازه منم دست شماست اما بزار از سر کار برگشتم خودم می برمت.بهش گفتم یعنی یه محبت کوچیک اینقدر سخت بود؟ لبخند زد و گفت حق باشما بود.پ,ن1 : خانم ها و آقایون یادتون نره اگه شما به همسرتون محبت نکنین، هستند کسایی که جای شما محبت کنن. از من گفتن بود.پ,ن2 : یکی نیست بگه آخه توکه ازدواج نکردی چرا به دیگرون مشاوره میدی. والا
      پاسخ به سوالات سربازی

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن