خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

فارغ التحصیل مقطع لیسانسم،در صورت قبولی در کنکور 94 ...

سلام دوستان عزیزم
      من فارغ التحصیل مقطع لیسانسم الان در حال گذرندان دوره سربازیم، خدمتم دقیقا 94/12/1 تموم میشه ، با این وضعیت در صورت قبولی در کنکور 94 آیا من میتونم واسه رشته های داروسازی یا دندانپزشکی نیمسال دوم سراسری ثبت نام کنم یا واسه دانشگاه آزاد یکی از این دو رشته ترم اول رو مرخصی بگیرم و از اول اسفند 94 مشغول به تحصیل شم؟؟واقعا نمیدونم چیکار کنم ارشد رو که اصلا تمایل ندارم برم کنکور مجددم که این مشکل واسم پیش اومده...اگه میتونم که خیلیم انگیزه دارم بشینم سفت و محکم بخونم...

آزاد و سراسری هم واسم فرقی نمیکنه فقط یکی از این دو رشته رو میخوام مخصوصا دندون
      ویرایش توسط Parniya : 07 خرداد 1393 در ساعت 20:14 دلیل: ویرایش عنوان

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      تا جایی من میدونم شبانه پزشکی و دندون نداریم!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ****** نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیزم
      من فارغ التحصیل مقطع لیسانسم الان در حال گذرندان دوره سربازیم، خدمتم دقیقا 94/12/1 تموم میشه ، با این وضعیت در صورت قبولی در کنکور 94 آیا من میتونم واسه رشته های داروسازی یا دندانپزشکی نیمسال دوم سراسری ثبت نام کنم یا واسه دانشگاه آزاد یکی از این دو رشته ترم اول رو مرخصی بگیرم و از اول اسفند 94 مشغول به تحصیل شم؟؟واقعا نمیدونم چیکار کنم ارشد رو که اصلا تمایل ندارم برم کنکور مجددم که این مشکل واسم پیش اومده...اگه میتونم که خیلیم انگیزه دارم بشینم سفت و محکم بخونم...

برای آزاد شاید بتونی رزرو کنی

بدرود

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      آزاد میشه!

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیزم

سلام.شما اگه ثبت نام در کنکورت مشکلی نداشته باشه،طبق قانون در صورت قبولی سربازانی که در حین خدمت دوره ضرورت ،در مقطع کارشناسی و بالاتر پذیرفته می شوند لازم است با مراجعه به دانشگاه مربوط ، برگه درخواست معافیت تحصیلی را اخذ و به وظیفه عمومی محل اعزام به خدمت مراجعه نمایند . وظیفه عمومی پس از بررسی وضعیت مشمول ، چنانچه غایب نباشد وی را برای ترخیص از خدمت به یگان خدمتی معرفی می نماید تا پس از تسویه حساب به وظیفه عمومی مراجعه و با اخذ معافیت تحصیلی ، به دانشگاه مربوطه مراجعه و ثبت نام قطعی نماید. بعد از اتمام تحصیل در دانشگاه باقیمانده خدمتت رو میری و کارت پایان خدمتت رو میگیری

اطلاعات بیشتر این تاپیک را دنبال کنید
      :معافیت تحصیلی سربازان حین خدمت قبول شده در دانشگاهها

هزینه مشاوره :50صلوات «نفرستی مدیوووووووووونی»
      پاسخ به سوالات سربازی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فقط يه چيزي يادتون نره ها اگه روزانه قبول بشين هم بايد شهريه بدين در ثاني خدمتتون رو حتي اگر تموم هم كرده باشين بازم در صورت فارغ التحصيلي از دندونپزشكي و پزشكي بايد طرح 2 ساله رو برين.

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD_G H نمایش پست ها
      سلام.شما اگه ثبت نام در کنکورت مشکلی نداشته باشه،طبق قانون در صورت قبولی سربازانی که در حین خدمت دوره ضرورت ،در مقطع کارشناسی و بالاتر پذیرفته می شوند لازم است با مراجعه به دانشگاه مربوط ، برگه درخواست معافیت تحصیلی را اخذ و به وظیفه عمومی محل اعزام به خدمت مراجعه نمایند . وظیفه عمومی پس از بررسی وضعیت مشمول ، چنانچه غایب نباشد وی را برای ترخیص از خدمت به یگان خدمتی معرفی می نماید تا پس از تسویه حساب به وظیفه عمومی مراجعه و با اخذ معافیت تحصیلی ، به دانشگاه مربوطه مراجعه و ثبت نام قطعی نماید. بعد از اتمام تحصیل در دانشگاه باقیمانده خدمتت رو میری و کارت پایان خدمتت رو میگیری

اطلاعات بیشتر این تاپیک را دنبال کنید
      :معافیت تحصیلی سربازان حین خدمت قبول شده در دانشگاهها

هزینه مشاوره :50صلوات «نفرستی مدیوووووووووونی»
      سلام کسی که لیسانس داره حتما باید سربازیش تموم بشه تا بتونه پزشکی یا دارو بخونه- مثل ارشد وسط سربازی اجازه مرخصی نمیدن
      مگر موارد خیلی خاص که باید با هیت امنای دانشگاه پذیرفته شده هماهنگ کنی که یک ترم دیرتر بری آن هم وقتی هست که تا 30 بهمن آن سال تموم بشه سربازیت
      من دیروز سازمان نظام وظیفه مرکزی تهران بودم-بعدش وزارت علوم رفتم پرسیدم
      باید قید لیسانس رو میزدی و انصراف میدادی و هیچ مدرکی هم نمیگرفتی- هم روزانه میخوندی هم سربازی نمیرفتی و تو طرح پزشکی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shadow نمایش پست ها
      فقط يه چيزي يادتون نره ها اگه روزانه قبول بشين هم بايد شهريه بدين در ثاني خدمتتون رو حتي اگر تموم هم كرده باشين بازم در صورت فارغ التحصيلي از دندونپزشكي و پزشكي بايد طرح 2 ساله رو برين.
      ایشون اگه روزانه قبول بشن و در همون مقطع قبلی که فارغ التحصیل شدند،دانشجوی شبانه محسوب میشن ولی اگه در مقطع جدیدی باشه مشکلی پیش نمیاد و احتیاجی به دادن شهریه و ... نیست.متاسفانه برخی مطالب توی دفترچه کنکور سراسری خیلی مبهم نوشته شده
      پاسخ به سوالات سربازی

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیزم

واسه اینکه خیالت راحت باشه زنگ بزن 096480
      پاسخ به سوالات سربازی

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2357 نمایش پست ها
      سلام کسی که لیسانس داره حتما باید سربازیش تموم بشه تا بتونه پزشکی یا دارو بخونه- مثل ارشد وسط سربازی اجازه مرخصی نمیدن
      مگر موارد خیلی خاص که باید با هیت امنای دانشگاه پذیرفته شده هماهنگ کنی که یک ترم دیرتر بری آن هم وقتی هست که تا 30 بهمن آن سال تموم بشه سربازیت
      من دیروز سازمان نظام وظیفه مرکزی تهران بودم-بعدش وزارت علوم رفتم پرسیدم
      باید قید لیسانس رو میزدی و انصراف میدادی و هیچ مدرکی هم نمیگرفتی- هم روزانه میخوندی هم سربازی نمیرفتی و تو طرح پزشکی
      ممنون دوست عزیز شما از نظام وظیفه پرسیدی یا وزارت علوم؟؟ آره منم رفتم از دانشگاه علوم پزشکی شیراز پرسیدم مسئولش گفت اگه تا 94/11/30 خدمتت تموم شه فقط میتونی رشته های نیمسال دوم رو انتخاب کنی باید بدووم دنبال کسر خدمت که بتونم نیمسال دوم رو انتخاب کنم حداقلش، البته دانشگاه آزاد بعید میدونم حتی اگه اسفندم خدمتم تموم شه قبول نکنن نیمسال دوم بعد خدمتم برم سر کلاس، داداش به نظرت کار درستی میکنم واسه کنکور مجدد؟؟دارو طرح نداره؟؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن