خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کتاب آرایه ادبی و زبان فارسی رو .......

سلام دوستان
      1.به پیشنهاد شما دوستان عزیز رفتم و کتاب آرایه ادبی نشر الگو رو خریدم ، ازش راضی ام تست هاش هم خوب بود فقط درسنامه اش کم و کامل نبود
      الان از شما میخوام یه کتاب آموزش آرایه ادبی به هم معرفی کنید که درسنامه جامع و کامل و خوبی داشته باشه و مثال های متعدد و خوبی داشته باشه
      درضمن شما میتونید کتاب دانشگاهی هم معرفی کنید< کتاب آموزش آرایه که تو دانشگاه تدریس بشه ، فقط جوری باشه که من بفهمم و مثال درکی و متعدد داشته باشه >

2. کتاب آموزش زبان فارسی معرفی کنید جامع و کامل باشه همراه با مثال های متعدد و خوب < فقط از پایه شروع کرده باشه و بره بالا >< از پایه منظورم اینه که از اول راهنمایی شروع کرده باشه وووووو............>

و اگر در هر مورد 1 و 2 جزوه خوبی بود ، لطفا بگید و یا لینکش رو بگید
      ممنون
      ویرایش توسط tahha : 06 خرداد 1393 در ساعت 03:32

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      واسه زبان فارسی کتاب هامون سبطی نشر دریافت خوبه.. کامل توضیح داده و مثالاش زیاده... اما چیزای اضافه هم کم نداره... اونارو دیگه خودت باید حذفشون کنی..:yahoo (4): اگه خوب خوب بخونیش و دوره کنی 5تا سوال زبان فارسی رو هم میتونی بزنی..

واسه آرایه هم باید تست کار کنی و یاد بگیری اگه بازم اصرار داری آموزش باشه بازم کتاب هامون سبطی آموزش آرایه خوبه.. یه موقع جزوه اش هم توی سایتها بود .. یه سرچی کن ببین هس یا نه.. خوبه یا نه..

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin2000 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      1.به پیشنهاد شما دوستان عزیز رفتم و کتاب آرایه ادبی نشر الگو رو خریدم ، ازش راضی ام تست هاش هم خوب بود فقط درسنامه اش کم و کامل نبود
      الان از شما میخوام یه کتاب آموزش آرایه ادبی به هم معرفی کنید که درسنامه جامع و کامل و خوبی داشته باشه و مثال های متعدد و خوبی داشته باشه
      درضمن شما میتونید کتاب دانشگاهی هم معرفی کنید< کتاب آموزش آرایه که تو دانشگاه تدریس بشه ، فقط جوری باشه که من بفهمم و مثال درکی و متعدد داشته باشه >

2. کتاب آموزش زبان فارسی معرفی کنید جامع و کامل باشه همراه با مثال های متعدد و خوب < فقط از پایه شروع کرده باشه و بره بالا >< از پایه منظورم اینه که از اول راهنمایی شروع کرده باشه وووووو............>

و اگر در هر مورد 1 و 2 جزوه خوبی بود ، لطفا بگید و یا لینکش رو بگید
      ممنون

دوست گرامی تاپیک هسش
      لطفا تاپیک تکراری ارسال نکنید

تو همون تاپیکا سوال بپرسید

http://forum.konkur.in/thread4432.html

http://forum.konkur.in/thread4433.html

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن