خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 32 از 32
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N I L O O نمایش پست ها
      دقیقا من هم نمیدونم چنین برخوردی واسه چیه؟؟!!! اصلا مثل اینکه متوجه مفهوم متن من نشدی!!!! مثلا کجای حرف من،باعث مطرح شدنمه!!! یا کجاش حس حسادت رو میرسونه!!! خوبه اولش گفتم از خدامه که درست باشه!!!!

من تاریخ ایران رو خوندم اما تاریخ کشورهای دیگه رو هم خوندم!!! آره ایرانی ها خیلی کار کردند از جمله عشق خودم خوارزمی اما این به معنی این نیست که فکر کنم خارجی ها از غار اومدند بیرون و کتاب ایرانی ها دستشون رسید و شدند این!!! همین فیثاغورس که ما داریم بحثش رو میکنیم قبل از مغول که چه عرض کنم قبل از میلاد مسیحه!!!!! بیشتر دانشمندای ما از یونانی ها و ... یاد گرفتند، البته اصلا و به هیچ وجه کم از اونها نبودند و خیلی از چیزهایی هم که قرن ها بعد کشف شد و به نام اروپایی در اومد از ایرانی ها بوده اما دلیل نمیشه که اونا را نقض کنیم و بگیم واسه خاطر ما اینطوری شدند!!! درسته که مغول ها باعث تغییر و تحول شدند ولی مغول ها باعث پیشرفت اروپا نشدند.

نکنه فکر کردی تو فقط ایران و ایرانی را دوست داری یا فقط تو کتاب خوندی؟؟؟!!! من تا حالا یه عالمه کتاب درمورد دانشمندای جدید و قدیم و ایرانی و خارجی و... خوندم پس واسه من یکی نمیخواد اینو رو بگی!!!!

بعدشم شما هرچی هم که بخواهید تخریب شخصیت کنید(که تاثیری نداره خخخ) من باز هم هیچ چیزی را بدون سند و مدرک قبول نمیکنم البته انکار نمیکنم که خیلی خوشحال میشم که ما هم تونسته باشیم کاری کرده باشیم اما اینطوری هم نیستم که با حرف دیگران کسی را بالا ببرم یا خرد کنم(صرفا به خاطر اینکه کسی اینو بهم گفته باشه)،مگر اینه که کاملا برام مشخص شده باشه(البته باز هم من هیچوقت تخریب شخصیت نمیکنم).

بعدش هم تمام چیزهایی که من گفتم مراحل ثبت یه اثباته که طی میشه تا ببینند واقعا اثبات جدیدی هست یا نه ، همین!!! تو از کجای حرفم استنباط کردی که من چیزی را نقض یا تایید بکنم!!! به قول خودت به خدا خجالت داره که بدون اینکه متن رو دقیق بخونی واسه همه ی کسایی که اینجا دنبال اطمینان از تایید شدن اثبات این دخترند یا میخواند مطمئن بشند یا کلا مخالفند به هر دلیلی، اینطوری رفتار کردی. بعدشم من خودم اثبات را مرحله به مرحله دنبال کردم و دیدم که مثل یکی از اثباتهای کتاب است اما با روشی جدید، با این حال تایید راه حل را باید به ریاضیدان ها سپرد.
      حرف حرف خودته.... شما خوب،ما خیلی بد....
      اگه تخریب شخصیت رو شما اثر نداره،مشکل شماس....
      شما رو با این افکارت به خدا میسپارم..... اگه از اون اول نوشته هامو میخوندی،متوجه میشدی ک نباید تو اولین پستت اونطور تند برخورد میکردی.... آی جوگیریم و بزرگ میکنیم ماجرا رو..... (یکیش خود شما ک یه از کاه،کوهی ساختی ک نگو...)
      لطفا این بحث مزخرفو دیگ ادامه ندید،اینجا جای این حرفا نیست....
      مرسی

2. Top | #32
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      دوستان لطفا به نظارت و عقاید یکدیگر احترام بگذارید و بی ادبی نکنید
      تاپیک بسته

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن