خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1377 نمایش پست ها
      ببین داداش در مورد تاریخ شاید شما اطلاعات بالایی داشته باشی

منم به عنوان یه کوچکتر سعی کردم در مورد تاریخم بدونم بخاطر همین اول راهنمایی کتابِ +1000 روزگاران دکتر زرین کوب رو با پولی که جم کرده بودم خریدم

یه کتاب دیه هم دارم +500 صفه در مورد اسمی ها(دانشمندان ، مخترعان و ... ) ایران

اما!

داداش دیروز مهم نی امروز مهمه

دیروز پروین اعتصامی بود ، سعدی بود ، خواجه نصیر بود ، کمال الملک بود و ............. اما الان چی ؟؟

ما یه محمود دولت آبادی داریم همش ، که اونم همش میزنیم تو سرش

شما هم خیلی غیرتی شدی )

اروپا هم اگه چیزی شد بخاطرِ جنگای صلیبی و غارت کتب مسلمین بوده اما بدونیم که الان اروپایی ها از لحاظ دانش بر مسلمین غالب هستن

موفق باشی
      داداش گرفتی من چی گفتم...
      میگم تاریخ با ما ببین چ کرد... ما دانشو منتقل کردیم....
      اما همینا برامون شاخ شدن...تازه جلومونو دارن میگیرن ک نتونیم اونی بشیم ک بودیم.
      من معذرت میخام اگ بد رسوندم مطلبو...
      میگم ک ملت ما خودشونو قبول ندارن...
      موافقی؟؟؟؟

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا زنده باد

منم انشلله اگر خدا بخواهد سال بعد یه کتاب مینویسم < جدی میگم>

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1377 نمایش پست ها
      ببین داداش در مورد تاریخ شاید شما اطلاعات بالایی داشته باشی

منم به عنوان یه کوچکتر سعی کردم در مورد تاریخم بدونم بخاطر همین اول راهنمایی کتابِ +1000 روزگاران دکتر زرین کوب رو با پولی که جم کرده بودم خریدم

یه کتاب دیه هم دارم +500 صفه در مورد اسمی ها(دانشمندان ، مخترعان و ... ) ایران

اما!

داداش دیروز مهم نی امروز مهمه

دیروز پروین اعتصامی بود ، سعدی بود ، خواجه نصیر بود ، کمال الملک بود و ............. اما الان چی ؟؟

ما یه محمود دولت آبادی داریم همش ، که اونم همش میزنیم تو سرش

شما هم خیلی غیرتی شدی )

اروپا هم اگه چیزی شد بخاطرِ جنگای صلیبی و غارت کتب مسلمین بوده اما بدونیم که الان اروپایی ها از لحاظ دانش بر مسلمین غالب هستن

موفق باشی
      اما من غیرتی نشدم... شاید نمیتونم عصبانیتمو بابت این موضوع درست انتقال بدم.. دارم دفاع میکنم

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lesseducated نمایش پست ها
      داداش گرفتی من چی گفتم...
      میگم تاریخ با ما ببین چ کرد... ما دانشو منتقل کردیم....
      اما همینا برامون شاخ شدن...تازه جلومونو دارن میگیرن ک نتونیم اونی بشیم ک بودیم.
      من معذرت میخام اگ بد رسوندم مطلبو...
      میگم ک ملت ما خودشونو قبول ندارن...
      موافقی؟؟؟؟
      تقصیر ذهنیت هاست

ببین الان سالِ 2014 کشور های جهان اولی دارن هر روز چیزای اسمی تری تحویل جامعه میده

منِ جوون ایرانی دنبال ********* باید بگردم برا یوتیوب

میدونی همین یوتیوب چقد میتونه ما رو با دانش کنه ولی ....

بیخیال ، شاد باشی
      گه ملحد و گه دَهری و کافر باشد
      گه دشمن خلق و فتنه پرور باشد
      باید بچشد عذاب تنهایی را
      مردی که ز عصر خود فراتر باشد

دکتر شفیعی کدکنی

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      10275919_881508211866093_1049374806565823711_n.jpg
      اینم از عکس اثبات .دوباره میذارمش

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه این اثبات ثبت علمی نمیشد ک همینجوری مطرحش نمیکردم.
      شما یه بار اثباتو بخون.میفهمی...
      بعدشم این دختر تونسته با این اثبات خودشو تو ردیف دانشمندا جا بده. همون طور ک از متن خبر پیداست.
      بعدشم... بازم به غیرت این دختر... خدایی تا حالا کدوم یکی از شما ها سعی کرده بود ک این جرئتو ب خودش بده ک بخاد یه مساله اثبات کنه؟!؟!؟
      من به متن خبر کاری ندارم، مدرکی مبنی بر این که این روش جایی ثبت بین المللی شده یا اسم ایشون در لیستی وارد شده، در متن ارایه نشده.

ضمنا دانش آموزان و دانشجوهای ایرانی هر روز بدون این که از حل المسائل استفاده کنند یا مشابهش رو دیده باشند کلی قضیه اثبات می کنند، اصلا ترس نداره که نیازی به جرئت داشته باشه.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
      Math & Physics are fun

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط strider نمایش پست ها
      من به متن خبر کاری ندارم، مدرکی مبنی بر این که این روش جایی ثبت بین المللی شده یا اسم ایشون در لیستی وارد شده، در متن ارایه نشده.

ضمنا دانش آموزان و دانشجوهای ایرانی هر روز بدون این که از حل المسائل استفاده کنند یا مشابهش رو دیده باشند کلی قضیه اثبات می کنند، اصلا ترس نداره که نیازی به جرئت داشته باشه.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
      دادا من این ک گفتم جرئت،اشاره به یه نفر خاص داشتم ک میخاست تو این تاپیک بگه ک آره منم میفهمم. خودش جوابشو گرفت...
      اما قبول کنید یه کار بزرگی بود و تو نوع خودش اولین....
      کسی هم توانایی نوجوونا رو انکار نکرد....
      مرسی

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مارو نگاه فقط اکسیژن رو به دی اکسید کربن تبدیل میکنیم ...

اینو نگاه داره اثبات میکنه...

بعضی هامون به قول ایمان سرورپور نفس میکشیم

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علی خوجندی نمایش پست ها
      مارو نگاه فقط اکسیژن رو به دی اکسید کربن تبدیل میکنیم ...

اینو نگاه داره اثبات میکنه...

بعضی هامون به قول ایمان سرورپور نفس میکشیم
      نه
      عیقیده ی ما نباید اینطور باشه
      مگه من و تو از اون دختر 16 ساله چی کم داریم
      اگه باور ، اعتقاد و کمی زحمت مفیدبرای هدفی که داریم بکشیم ، همه چی حله

باور داشته باش...........

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin2000 نمایش پست ها
      نه
      عیقیده ی ما نباید اینطور باشه
      مگه من و تو از اون دختر 16 ساله چی کم داریم
      اگه باور ، اعتقاد و کمی زحمت مفیدبرای هدفی که داریم بکشیم ، همه چی حله

باور داشته باش...........

دکتر ازمندیان خوب روی تو تاثیره گذاشته.... حرفم جنبه مزاح داشت داداش..

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دکتر ازمندیان خوب روی تو تاثیره گذاشته.... حرفم جنبه مزاح داشت داداش..
      :yahoo (4):
      دکتر ازدمنیان کیه دیگه ؟

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چون دکتر ازمندیان همیشه توی حرفاش میگه خودتو باور داشته باش..گفتم شاید اون رو شنیده باشی..اگه نشنیدی توصیه میکنم حتما گوش کن..اینم نوار صوتیش گوش کن

بیا گوش کن زندگیت رو متحول کن...دانلودش کن..دوست دارم همه تشکر کنن ..مرسی عزیزان
      ویرایش توسط علی خوجندی : 06 خرداد 1393 در ساعت 03:12

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چون دکتر ازمندیان همیشه توی حرفاش میگه خودتو باور داشته باش..گفتم شاید اون رو شنیده باشی..اگه نشنیدی توصیه میکنم حتما گوش کن..اینم نوار صوتیش گوش کن

بیا گوش کن زندگیت رو متحول کن...دانلودش کن..دوست دارم همه تشکر کنن ..مرسی عزیزان
      رفتم اونجا
      33 تا لینک داده بودی ، دومی و سومی دان کردم ، درسته /؟؟

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin2000 نمایش پست ها
      رفتم اونجا
      33 تا لینک داده بودی ، دومی و سومی دان کردم ، درسته /؟؟
      یکی همون اوله .... همون اول رو دان کن..

بعد بقیه اش زیر کامنت هست.... روی هر کدوم تونستی کلیک کنی اونا لینک هست و واسه خودت دان کن

15. Top | #30
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من نمیدونم هدف شما از گفتن چنین مطلبی چیه؟؟
      شاید خواستید ک با گفته این حرفا خودتونو مطرح کنید... خوب باشه..
      شایدم یه حسادت دخترانه س....

اما یه کوچولو تاریخ علمی کشورتو بررسی کن،میفهمی ک علم از همون اول زیر دست ایرانیا بووود. این ایرانیا بودن که علم رو به کل جهان نشر دادن. از کی؟؟ زمانی که مغولا حمله کردن و کتابامونو تو همه ی زمینه های علمی از نجوم و ریاضیات بگیر تا پزشکی،آتیش زدن. اون موقع ایرانیا اومدن فکر کردن ک چ کار کنیم تا دست آورد هامون نابود نشن؟ کتابا رو فرستادن اروپا ی امروزی با یه سری از دانشمندا. خلاصه مغولا اومدن و مابقی کتابا رو آتیش زدن. و تنها کتابای باقی مانده کتابایی بودن ک تو اروپا موندن. مغولا اومدن برن اروپا رو هم تسخیر کنن ک چنگیز خان مرد و ....
      خلاصه علم افتاد دست اروپاییا. از اون وقت به بعد اروپاییا پیشرفت کردن و علمو از ما دور کردن. ما باز هم تلاش کردیم و کردیم تا رسیدیم به دوران انقلاب. یواش یواش داشتیم به خودمون میومدیم ک جنگ تحمیلی شروع شد...
      ولی بازم ما تلاش کردیم و شهیدای علمی زیادی دادیم از جمله استاد علیمحمدی
      و افرادی هم همیشه بودن ک مثل جنابعالی میخاستن ک روحیه ی ما رو خراب کنن ک ب لطف خدا تا حالا نتونستن.
      حالا هی بگو ک از کجا معلوم ک اثباتش قضیه در قضیه نباشه... خجالت داره به خدا.... یکم واقع نگر باش...
      دقیقا من هم نمیدونم چنین برخوردی واسه چیه؟؟!!! اصلا مثل اینکه متوجه مفهوم متن من نشدی!!!! مثلا کجای حرف من،باعث مطرح شدنمه!!! یا کجاش حس حسادت رو میرسونه!!! خوبه اولش گفتم از خدامه که درست باشه!!!!

من تاریخ ایران رو خوندم اما تاریخ کشورهای دیگه رو هم خوندم!!! آره ایرانی ها خیلی کار کردند از جمله عشق خودم خوارزمی اما این به معنی این نیست که فکر کنم خارجی ها از غار اومدند بیرون و کتاب ایرانی ها دستشون رسید و شدند این!!! همین فیثاغورس که ما داریم بحثش رو میکنیم قبل از مغول که چه عرض کنم قبل از میلاد مسیحه!!!!! بیشتر دانشمندای ما از یونانی ها و ... یاد گرفتند، البته اصلا و به هیچ وجه کم از اونها نبودند و خیلی از چیزهایی هم که قرن ها بعد کشف شد و به نام اروپایی در اومد از ایرانی ها بوده اما دلیل نمیشه که اونا را نقض کنیم و بگیم واسه خاطر ما اینطوری شدند!!! درسته که مغول ها باعث تغییر و تحول شدند ولی مغول ها باعث پیشرفت اروپا نشدند.

نکنه فکر کردی تو فقط ایران و ایرانی را دوست داری یا فقط تو کتاب خوندی؟؟؟!!! من تا حالا یه عالمه کتاب درمورد دانشمندای جدید و قدیم و ایرانی و خارجی و... خوندم پس واسه من یکی نمیخواد اینو رو بگی!!!!

بعدشم شما هرچی هم که بخواهید تخریب شخصیت کنید(که تاثیری نداره خخخ) من باز هم هیچ چیزی را بدون سند و مدرک قبول نمیکنم البته انکار نمیکنم که خیلی خوشحال میشم که ما هم تونسته باشیم کاری کرده باشیم اما اینطوری هم نیستم که با حرف دیگران کسی را بالا ببرم یا خرد کنم(صرفا به خاطر اینکه کسی اینو بهم گفته باشه)،مگر اینه که کاملا برام مشخص شده باشه(البته باز هم من هیچوقت تخریب شخصیت نمیکنم).

بعدش هم تمام چیزهایی که من گفتم مراحل ثبت یه اثباته که طی میشه تا ببینند واقعا اثبات جدیدی هست یا نه ، همین!!! تو از کجای حرفم استنباط کردی که من چیزی را نقض یا تایید بکنم!!! به قول خودت به خدا خجالت داره که بدون اینکه متن رو دقیق بخونی واسه همه ی کسایی که اینجا دنبال اطمینان از تایید شدن اثبات این دخترند یا میخواند مطمئن بشند یا کلا مخالفند به هر دلیلی، اینطوری رفتار کردی. بعدشم من خودم اثبات را مرحله به مرحله دنبال کردم و دیدم که مثل یکی از اثباتهای کتاب است اما با روشی جدید، با این حال تایید راه حل را باید به ریاضیدان ها سپرد.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن