خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

هنجارگریزی نحوی

سلام , خسته نباشید خدمت جناب دکتر یزدی زاده , بنده دانشجوی ترم اخر فوق لیسانس زبان و ادبیات فارسی هستم . تو این ترم پایانامه می نویسم با موضوع هنجارگریزی نحوی در شعر معاصر با تکیه بر اشعار منوچهر آتشی , حمید مصدق, شفیعی کدکنی و حسین فردی .اگه ممکنه یه برنامه برام بدین از کجا شروع کنم اول باید چیکار کنم . مثلا میرم موارد هنجارگریزی رو از یک کتاب یا مقاله درمیارم بعد میام بنویسیم میبینم ناقص هستن . یه مقاله یا کتاب دیگه میخونم موارد هنجارگریزی نحوی اون کتاب رو در میارم میبینم با قبلیا همخوانی ندارند . اصلا نمی تونم مرزی بین هنجار گریزی نحوی و معنایی ایجاد کنم . به فرض اگر آوردن صفات هنری جز هنجار گریزی نحوی باشد با قیاس و با استدلال به این مورد, پرسونیفیکاسیون, پارادوکس, حس آمیزی , اسناد مجازی نیز جز هنجار گریزی نحوی محسوب می شود .

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMADZADEH نمایش پست ها
      سلام , خسته نباشید خدمت جناب دکتر یزدی زاده , بنده دانشجوی ترم اخر فوق لیسانس زبان و ادبیات فارسی هستم . تو این ترم پایانامه می نویسم با موضوع هنجارگریزی نحوی در شعر معاصر با تکیه بر اشعار منوچهر آتشی , حمید مصدق, شفیعی کدکنی و حسین فردی .اگه ممکنه یه برنامه برام بدین از کجا شروع کنم اول باید چیکار کنم . مثلا میرم موارد هنجارگریزی رو از یک کتاب یا مقاله درمیارم بعد میام بنویسیم میبینم ناقص هستن . یه مقاله یا کتاب دیگه میخونم موارد هنجارگریزی نحوی اون کتاب رو در میارم میبینم با قبلیا همخوانی ندارند . اصلا نمی تونم مرزی بین هنجار گریزی نحوی و معنایی ایجاد کنم . به فرض اگر آوردن صفات هنری جز هنجار گریزی نحوی باشد با قیاس و با استدلال به این مورد, پرسونیفیکاسیون, پارادوکس, حس آمیزی , اسناد مجازی نیز جز هنجار گریزی نحوی محسوب می شود .

درود بر شما دوست عزيزم:
      اول اين كه اگه معرفي نامه ي منو تو بخش اول مطالعه كرده باشين من اونجا گفتم كه فقط فقط پاسخگوي سوالات كنكور ادبيات در حد رشته هاي تجربي و رياضي خواهم بود.
      با عرض پوزش و شرمندگي خدمت سرور گرامي
      دكتر امين يزدي زاده، مدرس كنكوري درس زبان و ادبيات فارسي رشته هاي رياضي و تجربي
      استان آذربايجان غربي شهر اروميه
      09143469320

مولف کتاب دهخدای کنکور انتشارات شب قره تهران
      معناي واژه هاي داخل متن کتب درسي (دوّم، سوّم، زبان فارسي 3، پيش دانشگاهي)
      توجّه به لغات ايهام دار و مشخص كردن چندين معني آن ها
      جمع بندي جفت هاي املايي
      واژه هاي كنكور سراسري
      تاريخ ادبيّات و اعلام فصل به فصل

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن